nasiona marihuany

Ogólne rozmowy o nawozach i środkach ochrony roslin

Wyszukiwarka Forumowa:

chupakabra

Active member
Rejestracja
Kwi 14, 2015
Postów
28
Buchów
0
Green Greg Grow Bible a info z #### forum

Dobra, tak sobie czytam z jednej strony G.G. Grow Bible a z drugiej przeglądam to forum, tym razem pod kątem karmienia roślinek i jest jedno co mi się wciąż rzuca w oczy - otóż w książce jest napisane, że będę potrzebował tylko trzech nawozów

1. Wege N>bądź równe PiK
2. Kwit P>NiK
3. Uzupełniające, np. Sól EPSOM (siarczan magnezu)

Z drugiej strony na forum czytam o potrzebie dużo K na flo, oraz nawozy typu pk 13/14 (p<k).
Szukam na necie nawozów typu 25-5-5 lub 19-19-19 (na wege oba) i oprócz opryskowych na roślinę nie mogę nic znaleźć, do tego praktycznie wszystkie nawozy jakie sprzedają growshopy i których używacie (te które widziałem i sprawdziłem NPK) mają prawie zawsze N<PiK Z WYJĄTKIEM BIO HUMMUS EXTRA który jak gdzieś widziałem ma NPK 7-3-3, a który tak zachwalacie jeśli chodzi o stosunek efektów do ceny

O CO TU CHODZI?? CZY GREEN GREG SIĘ MYLI?? SKĄD TA ROZBIEŻNOŚĆ??
Mam taki mindfuck jeśli chodzi o te nawozy, że na razie kupię tylko biohummus, roślinki siedzą w PLAGRON ALL MIX i niby jest fooda na 6 tyg ale, czy to wystarczy?
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Granulowana potafoska magnezowa PK 13:13? Nadaje się do uprawy na FLO?
 

pluczinski

Member
Rejestracja
Paź 22, 2014
Postów
21
Buchów
0
Głupie pytanie... ale muszę je zadać :D planuje uprawę z roślinami autoflo, i czy zasada jest ta sama że inny nawóz na wzrost a inny na kwitnienie?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Głupie pytanie... ale muszę je zadać :D planuje uprawę z roślinami autoflo, i czy zasada jest ta sama że inny nawóz na wzrost a inny na kwitnienie?
Taka sama.
Dajmy,że af zanim się określi minie dwa tygodni (+- parę dni) i jeszzce kilka dni za nim zacznie kwitnąć-więc jest trochę czasu na podanie nawozu weg.
 

Hornislezsko

New member
Rejestracja
Cze 20, 2015
Postów
2
Buchów
0
Mam pytanie. Mozna mieszac i stosowac jednoczesnie Plagron Alga Grow i Power Roots? Zachowujac proporcje, mieszajac w jednej butelce. Z gory dzieki! :)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Podlewałem swoje rośliny substralem przestałem leje od 3 podlań wodę czy teraz po takim jakby flushu mogę zmienić z substrala na organika bio bloma i top maxa zalewać je czy to się nie kalkuluje i dalej muszę substral?
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Znajde jakies PK 13/14 w stancjonarnym sklepie czy trzeba zamawiac przez internet :>?
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Witam jako że nigdy nie praktykowałem tych nawozów to chciałbym spróbować

1) BIO-GROW 250ml
2) BIO-BLOOM 250ml
3) TOP-MAX 250ml
są dobre na weg i flo?? chciałem zamówić mały pakiecik żeby spróbować pierw czy dają rade ;P
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0
Jasne że będą dobre to nawozy dedykowane do naszych roslinek :D
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Jasne że będą dobre to nawozy dedykowane do naszych roslinek :D

Polecasz coś jeszcze żebym sobie juz zamówił wszystko w jednej paczce ?

---------- Post Zaktualizowany 11:13 ---------- Data pierwszego postu 09:22 ----------

mam do was pytanie mam panienki auto ak 47 topy słabo puchną dacie przepis żebym mógł uzyskać duże PK?:D
 

Raffi

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2012
Postów
448
Buchów
1
Co znaczy uzyskać duże PK ? Daj podwójną dawke nawozu z fosforem i potasem i bedziesz mial duże pk
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Co znaczy uzyskać duże PK ? Daj podwójną dawke nawozu z fosforem i potasem i bedziesz mial duże pk

no jak bym miał nawóz który ma samo PK to bym nie zadawał takiego pytania ale dobra juz zamówiłem z stronki ;) nie było pytania .
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Pierwszy sezon poleciałem na mineralkach. Palenie według publicznej opinii podziemnej było wybitne :D naprawdę aż miło się zrobiło na sercu słysząc komplementy.

Ale teraz pytanie. Używając organicznych nawozów można jeszcze poprawić jakość? Jakie nawozy wolicie stosować?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Testowałem kilka organicznych, najlepiej dopasowane do moich potrzeb są doglebowe. Mączka rybna i guano ptaków morskich sprawdzają się wyśmienicie, muszę jeszcze wynaleźć coś fajnego na wega z azotem.
Wg mnie jakość na organice lepsza. Przede wszystkim smak.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół