nasiona marihuany

ogame

Wyszukiwarka Forumowa:
B

bongosik

Guest
gra moze ktoś w ogame??

jak tak to prosze o kontakt.

pozdro
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Uni: 35
Pkt: 180
Nazwa planety: Ziemia :p
Nick: Stepir
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ja w to kiedyś grałem, ale znalazłem lepszą gierkę w podobnych klimatach. XWars (www.xwars.pl) jest bardziej rozbudowana, oferuje więcej możliwości i nie trzeba przy niej spędzać tyle czasu co przy OGame. Polecam.
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
Uni: 34
Pkt: 4000
Nazwy planet: Ziomsqad, kolonia, kolonia, kolonia
Nick: bbboyswirek

:rendeer:
 
S

Scoin

Guest
ja gram w BiteFight. Polecam fajna gierka tylko ostatnio coś mówili że ma być zlikwidowana :(
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
Ogame to strategiczna gra symulacyjna o międzynarodowym zasięgu. Tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej.

O co chodzi w Ogame?
Jesteś międzygalaktycznym imperatorem, który przez najróżniejsze strategie, kombinacje i przedsięwzięcia zwiększa swoje strefy wpływów na inne galaktyki. Zaczynasz od jednej, własnej planety, na której budujesz infrastrukturę gospodrcza i militarnę wykorzystując dostępne na niej surowce. Poprzez badania naukowe i rozwój otrzymujesz dostęp do nowych technologii, mechanizmów, broni... Z upływem czasu będziesz kolonizował kolejne planety, handlował, atakował, zawiązywał sojusze z innymi władcami, wywoływał wojny, (współ-)rządził międzygalaktycznym światem.

--> www.ogame.pl <--

yo :rendeer:
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Napalilem sie juz zaczynam grac :thumright:
 
J

joncik98

Guest
gierka super! Gralem w nia od samego poczatku, ale jakos 3miesiace temu sprzedalem konto, gdyz to byla jedyna szansa oderwac sie od niej :D
 
M

marja

Guest
ja lubie sobie pograc, ale jeszcze do konca nie ogarnelam tego wszystkiego :]
 

Krab6

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2008
Postów
214
Buchów
2
Ja gram w ogame jak ktos gra na uni 46 prosze pisac
Mam 75k ptk.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół