nasiona marihuany

Ogołocone łodygi z liści przez sarny

Wyszukiwarka Forumowa:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Witajcie. Sprawa wygląda następująco. Moje ogrodzenia, rozrzucone mydła nic nie dały i sarny zrobiły swoje.
Były to sezony Maroc oraz Passion #1 Oriona w ilości 5 krzaków około 80cm wysokie z zaczętym LST wysadzane w połowie maja, dołki 50litrowe ziemi kupnej + czarnoziem nakopany nieopodal spota z azofoską i dolomitem.

Czy według Was ma to szansę odbić i dać w miarę dobry plon czy lepiej zacząć kiełkować automaty i wysadzić je w miejsce sezonów.
Był to jeden z dwóch moich spotów, Jeden z pięcioma roślinami wysadzanymi w połowie kwietnia jest nietknięty i rosną solidne rośliny.



 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Trudno, takie uroki outa. Jeszcze jeden spot się ostał i tam nic nie jest ruszone i ładnie ponaginałem żeby się krzaczyło po toppingu. A tutaj pójdą jakieś autosy które mi z indoora zostały.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Ja bym to zostawił, nie do końca jest wszystko zjedzone. Opuści się i coś tam zbierzesz. Na automaty zrobił bym nowe dołki, no chyba że aż tak ci się nie chce
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Pojadę za tydzień czasu i zobaczę czy jakieś dodatkowe odrosty puści. Tak czy siak wczoraj do wody poleciały nasiona czterech automatów, wwxspeed, white russian i chronic ryder x2.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Polecam drut kolczasty, jakąś sierść na spocie i szmate z ropą wsadzoną do butelki z dziurkami.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Polecam drut kolczasty, jakąś sierść na spocie i szmate z ropą wsadzoną do butelki z dziurkami.

Szmatę z ropą i mydło zastosuję, drut kolczasty odpuszczę, to sarny są u siebie nie my żeby je okaleczać.<peace>
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Jakby Ci w***ały wielką easy sative to inaczej byś gadał... :D Poza tym drut im krzywdy nie zrobi.
 

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Na moim terenie gdzie spot też kręcą się sarny. Polecam stosować: Szmaty nasączone przepalonym olejem, stolec swójobok roślin (tylko może to przyciągać dziki xd), agrecol arnox przeciwko sarną.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Cóż. Plan z dosadzeniem automatów w miejsce ogołoconych łodyg również legł w gruzach. Dziś zastałem wykopane obok łodyg 30-50cm dołki po tym jak posadziłem automaty.. Jak nie sarny to dziki, masz Ci los..
Tak więc został jeden spot z 3 marocami i 2 passion #1 od Oriona.
I powiedźcie mi proszę, Czy ja dobrze widzę że moje maroce zaczynają kwitnąć? toż to koniec czerwca dopiero.





Oraz dwa passion #1
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Daj jakiś nawóz mineralny to liście nie będą sarnom smakować. Jak się daje organiczne to mogą zjeść.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół