nasiona marihuany

Ogrody harvestera69 - BioGenetic (sez. i Fv) - OS-y Quakemind, Deutery - bagienne manewry 2020

Wyszukiwarka Forumowa:

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
pozazdrościć takich krzaczorów, czekać aż tylko dojdą i nabijać w lufe :good:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Coś pięknego ! Zazdrość mnie zżera :D
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Piękny widok :):) u koleżki tez wyskoczyły tempem błyskawicznym i lecą jak młode kangury. Nie rozumiem jednej rzeczy , po co nazywać mix nieznanych autosow nazwa jednej z najbardziej popularnych i szanowanych odmian Girl scout cookies ? Chyba ze są to geny jak w oryginale tylko durban i og kush ? W co wątpię ;D i tak propsik zdrówka !?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Piękny widok :):) u koleżki tez wyskoczyły tempem błyskawicznym i lecą jak młode kangury. Nie rozumiem jednej rzeczy , po co nazywać mix nieznanych autosow nazwa jednej z najbardziej popularnych i szanowanych odmian Girl scout cookies ? Chyba ze są to geny jak w oryginale tylko durban i og kush ? W co wątpię ;D i tak propsik zdrówka !

Nawet jak weźmiesz durbana i scrossujesz z og kushem to nie będzie to GSC. :)
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Nie rozumiem jednej rzeczy , po co nazywać mix nieznanych autosow nazwa jednej z najbardziej popularnych i szanowanych odmian Girl scout cookies ?

Albo napisałem tak że nie szło mnie zrozumieć, albo nie zrozumiałeś tego co pisałem.
Ten szybki automat został wyselekcjonowany z automatycznego Girl Scout Cookies i tylko w obrębie tej jednej odmiany odbyła się selekcja więc to dalej Girl Scout Cookies.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Mi też GSC bardzo pasuje. Potrzebują troszkę więcej czasu na dojście (bynajmniej te, które mam), ale palonko fajne i aromatyczne bardzo.
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Mi też GSC bardzo pasuje. Potrzebują troszkę więcej czasu na dojście (bynajmniej te, które mam), ale palonko fajne i aromatyczne bardzo.
Świetnie by było na następny sezon zobaczyć jakiś fast z Gorilla glue :) gg x gsc auto to taka ala gorilla cookies. Tak głośno myśle tylko ;)
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401



07.07.2020



Byłem zajrzeć do jednego z ogrodów, więc jest okazja by zrobić Update.



Spot Wielkiego Odyńca


Głównym powodem wizyty była obawa odnośnie S6 x GWS, której ostatnim razem oberwałem parę jajec przy łodydze głównej. Roślina jak narazie więcej jajec nie pokazała, więc jest nadzieja, że więcej nie będzie. Ale będę musiał ją wnikliwie obserwować, bo szkoda by mi było, żeby jakimś pominiętym bananem zapyliła pozostałe na spocie rośliny. U części z Panien zaczęły wychodzić niedobory, głównie wody i azotu. Mimo, że często pada deszcz, woda w gruncie opadła dosyć znacznie, ograniczając mi ilość wody do ok. 20-25l w studni. Rośliny ostatecznie podlałem mocniejszym stężeniem (1:4) gnojówką pokrzywowo-konopną - nie zabrałem obornika tym razem + Astvit w maksymalnym zalecanym stężeniu (1:10).

S6 x GWS - przekroczyła 2 m wzrostu




Critical Sour - sporo na niej preflowerów, ale jeszcze nie kwitnie.



Durban Poison x Passion - ile by nie dostała, tyle zeżre, u niej niedobory widać najbardziej



Starszy klon Critical Sour - robi spore postępy



Młodszy klon Criticala - też się nie ociąga















Kolejny up wkrótce, będzie z Ogrodu BioGenetic.


Hej!










 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
W tamtym sezonie miałem właśnie krosa S6 x Hindu Kush, największa roślina na początku sypnęła kilka bananow, ***ałem wsio i po kilku dniach pokazała preflowery... Niby wszystko ok ale w 6tyg flo zaczęła sypać ostro bananami i dostała w głowe. Ciężko sobie wyobrazić jak to porośnie tam u Cb, kopary poopadają :sunny:

Granulat się przyda teraz co by nie latać za czesto, jak będziesz sypał to najlepiej cały spot i kawałek obok zasypać tak jakbyś trawę siał, polecam amofoske w rozsądnych ilościach, siarczan magnezu i tytanit dolistnie jak najbardziej wskazany. Będziesz coś je trenował czy dajesz spokój ?:eek:mn:

Czekam na wieści z bazy BioGenetic:pop::good::queen:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Granulat się przyda teraz co by nie latać za czesto, jak będziesz sypał to najlepiej cały spot i kawałek obok zasypać tak jakbyś trawę siał, polecam amofoske w rozsądnych ilościach, siarczan magnezu i tytanit dolistnie jak najbardziej wskazany. Będziesz coś je trenował czy dajesz spokój ?:eek:mn:

Czekam na wieści z bazy BioGenetic:pop::good::queen:

Odnośnie nawozów, będę się starał nie używać mineralnych nawozów jak najdłużej się da. Nie chcę zabić tego, co wyhodowałem w ziemi. Wyjątkiem są opryski, w których stosuję regularnie mineralne preparaty - Tytanit, Asahi. Rośliny mają ziemię przygotowaną "na bogato", oczywiście dokarmiam je regularnie organicznymi smakołykami. Jedynym problemem był niedobór wody, przez co nie miały jak transportować wystarczającej ilości składników pokarmowych z ziemi, podzas intensywnego wzrostu.

Odnośnie treningów pisałem już wcześniej, w dalszej części fotorelacji jakieś tam treningi będę uskuteczniał ;)






12.07.2020


Ogród BioGenetic

Przyszedł czas na odwiedziny głównego spota. Wybrałem się z zamiarem porobienia podpórek asekuracyjnych roślinom. Jakiś czas temu, przez ten rejon przeszła gruba nawałnica, która także w moim ogrodzie wyrządziła szkody. Silny wiatr złamał jedną z roślin u nasady. Kilka z roślin zastałem pochylone. Tak więc Matka Natura mnie wyprzedziła i zrobiła "trening" części roślin. Ta złamana u nasady trzyma się na połowie łodygi. Postawiłem ją do pionu i podparłem.

Jest to Shaman FV



Tutaj podparty, ten wiecheć po lewej



Część roślin wichura pochyliła pod różnym kątem. Jedne bardziej, drugie mniej, niektórych wogóle. U tych najbardziej pochylonych (3 szt) podejrzewam, że ponadrywały się korzenie. Tak jak wcześniej pisał kolega [MENTION=89596]Topas[/MENTION], mogłem już wcześniej popodpierać rośliny - spóźniłem się parę dni. Tym razem wszystkie rośliny zostały podparte, część lekko przygiąłem dla kamuflarzu i lepszego dostępu światła.
Niestety mojego spota nie ominęła Klątwa Przeklętego Gryzonia. Przeklęta nornica tak podgryzła u nasady łodygę jednej z Easy Sativa x Passion, że roślinę zastałem położoną. Raczej z niej nic nie będzie, ale podparłem ja i postawiłem do pionu. Muszę na dniach wrócić na spota i zapodać jakiś środek przeciw nornicom.

Easy Sativa x Passion



Tu nasada kolejnej rośliny, kora nadgryziona przez nornicę



Roślinom przyniosłem trochę łakoci. Sporządziłem zupę z gnojówki z pokrzyw ze sporą (ok 1,5l) ilością granulowanego kurzaka, 160g Astvitu, 3 garście dolomitu. 7 litrów papki podzieliłem miedzy roślinami, rozwadniając to ok. 60 litrami wody. Poza tym zrobiłem oprysk z płynną wersją Astvitu (1:10).
Nastawiłem również 10 litrów "banano-gnoju" :hermy: , który składa się z: skórki banana, miąższ banana, torebki herbaty (różnej), mączka kostna - ok. 3 garści na 5 litrów i garść dolomitu na 5l.
Przytachałem sobie krzesełko, żeby móc jakoś porobić foty i pokazać Wam Panny w pełnej krasie :p



Dwie z roślin ładnie już wskoczyły na flo, reszta powoli się do tego zbiera.

Kwitnące to: Purple Maroc FV






i Guerrilla Gold x Passion








Fota robiona z krzesełka, widać mój cień a na nim podniesione do góry ręce z aparatem


Welcome to the Jungle!!!



A tutaj parę poglądowych fot z ogrodu, po podparciu i ponaginaniu roślin
























Mam nadzieję, że zdążę zabezpieczyć rośliny przed nornicami, zanim podgryzą więcej plantów.





Pozdro # załoga !!!

 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Hohohohooooo!
Ale lecisz , gościu szykuj sekator na ścinkę
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
O panie :D feste duży gaszcz tam porasta, jak to zakwitnie to bedzie ciekawie
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Prze pię knie! Nic nic więcej pisać nie trzeba.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół