nasiona marihuany

Ogrody harvestera69 - BioGenetic (sez. i Fv) - OS-y Quakemind, Deutery - bagienne manewry 2020

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Panowie skąd wy takie głupoty wiecie?!co ma porosnąć to po rośnie :) czym wyższe tym mniej pleśni ale co ja wiem... mój wspólnik też miał takie myślenie póki nie posiał green farmera


02.07







06.09





No itd sobie szło...

Co z Tobą Harvester?
 

POLMASS

Active member
Rejestracja
Lis 15, 2020
Postów
33
Buchów
21
Która odmiana w tym sezonie plonowała u ciebie najlepiej i jaką byś polecił ze stajni biogenetic???
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Co z Tobą Harvester?
Siema! Jestem, żyję, mam się dobrze. Pochłonęła mnie Wieeelka Zielooona Dziuuura hehe. Chciałem wrzucić kilka fot na zakończenie ale nie chcą mi się ładować na serwer. Nie wiem czy problem jest z mojej strony, czy ze strony forum? A może wykorzystałem już swój limit zdjęć? Emotki też nie chcą ładować się do posta. No nic trudno. Sezon zakończony z wynikiem 200% tego co zakładałem. Pykło jakieś 2 i pół klocka, bez jakiejkolwiek spiny - "psim swędem". Na przyszły sezon na 100% zawitają u mnie nasiona BioGenetic, tym bardziej, że Grześ nie planuje nic wypuszczać na przyszły sezon. Po tym jak zobaczyłem ich możliwości, jestem spokojny o przyszły rok, mam wśród nich kilka pewniaków, które chcę widzieć u siebie w ogrodach. Będą to Fasty : Purple Maroc, S6, Passion i Guerrilla Gold, być może jeszcze Easy Sativa. Moc ich kwiatów i jakość suszu są dla mnie w 100% wystarczające. Te odmiany mogę śmiało polecić. Mają trochę rozrzut genów, ale mogą wśród nich trafić się super szybkie rośliny (mi się trafił jedn taki Purple Maroc) gotowe z początkiem września, a najpóźniejsze fasty poza easy sativami były gotowe do połowy października (większość na przełom wrzesień/październik). No i zobaczyć 400/600/800 g kwiatów na pojedyńczej roślinie? Bezcenne!!! Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających i kibicujących. Dzięki za dobre słowa i buchy otuchy hehe.

HAWK!!!



Edit:

A jednak udało załadować się zdjęcia.

Spocik posprzątany do ostatniego sznurka



Easy Sativa Fast








Critical Sour








S6 Fast






Guerrilla Gold Fast







Purple Maroc Fast






Passion Fast - taki torcik wyszedł po wyjęciu z wiadra - 600g









Deuter Out Mix









Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Panowie skąd wy takie głupoty wiecie?!co ma porosnąć to po rośnie :) czym wyższe tym mniej pleśni ale co ja wiem... mój wspólnik też miał takie myślenie póki nie posiał green farmera

Nie chodziło mi o to, że jak rosna wieksze to jest wiecej pleśni, tylko o to, że padało więcej deszczu niż w poprzednim sezonie i "dodatkowo" ("+") plecha jeszcze przyspiesza czas zbiorów.

P.S. Edytowałem poprzedni komentarz na poprzedniej stronie wiec teraz jest wszystko "czarne na białym".
 
Ostatnia edycja:

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Jakiego materiału użyłeś do zrobienia tych kopców?
 

malyogrod

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2021
Postów
57
Buchów
7
Mega kozacka relacja. Sporo przekazanej wiedzy. Zazdroszcze spota choć mój ponoć też jest dobry Ale okaze się w tym roku co z tego będzie.
Pomysł z folią budowlaną mega fajny tylko odniosłem wrażenie że dość mocno rzuca się w oczy zwłaszcza że planuje posadzić automaty ktore aż tak nie zakryły by tej folii. Z drugiej syrony czy pod automaty takie kopce potrzebne?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół