nasiona marihuany

[ok.15][out reg,af reg,op][OUT 2013 by Tajemnica- nie jestem laską-.-]

Wyszukiwarka Forumowa:
T

Tajemnica

Guest
Automat ścięty ostatnio został już spalony. Na mnie nie zrobił większego wrażenia,chociaż nawet troszkę pomieszał mi w głowie. Ale mam pewną historię. Mianowicie dziewczyna wyciągnęła mnie nad jezioro z jej i jej siostrą znajomymi,niektórych widziałem pierwszy raz,.Chłopak pewnej koleżanki,nieco już wstawiony został przeze mnie poczęstowany sampelkiem,mówił,że nie palił od liceum,ale spróbuje.. No i siedzimy sobie czekamy na efekty,chłopak strzasznie kasłał,po czym po chwili do mnie z tekstem "to nie była marihuana,prawda?". W tym momencie wiedziałem,że dobrze się to nie skończy,bo już sobie coś zaczął wkręcać.Zawołał swoją dziewczynę do domku,ja poszedłem za nią,bo byłem ciekaw co z nim. Zauważyłem go bladego,przestraszonego,z oczami czerwonymi jak pała diabła,siedzącego w kącie koło lodówki. Miał niezłego bad tripa,zaczął mówić do dziewczyny,że ma kartofle na twarzy,że źle się czuje. Po cchwili wyszliśmy zostawiając go samego,ale wróciliśmy szybko i spotkaliśmy go rozmawiającego przez telefon.. Zadzwonił na 112 prosząc jakąś typkę o pomoc! Wtedy to nie było śmieszne,ale teraz mnie bawi.:crazy:
Prosił cały czas o wodę,ale gdy lał ktoś inny niż jego dziewczyna krzyczał,że chcemy go otruć. Po jakimś czasie wyszedł na dwór się wysikać (no nic dziwnego jak wypiił jakieś 10 l wody). Poprosił dziewczynę by go zostawiła samego,przyszła i mi to powiedziała,ja przestraszony,bo wiedziałem,że może coś od***ać,pwybiegłemz domku by zobaczyć czy jest tam. Nie było go.. Zacząłem biegać po ośrodku i go szukać,znalazłem go klęczącego przed ochroną,błagającego o pomoc i zadzwonienie po karetkę,szybko zgarnęliśmy go do domu,odwalał dużo rzeczy przez ponad 4 godziny,ale nie chce mi się wsystkiego opisywać.. Miałem z niego niezłą polewkę i nadal mam.:D Pozdrawiam CIę z tego mijesca i przepraszam.:freak2: Gdybnym wiedział,że tak się to skończy nie częstowałym CIę.:lol3:
NO dobra,więc tyle o przygodzie.. Z tamtego automata wyszło jakieś 3.2 g. Nie mam wagi,szacuję na oko. Wagę postaram się zakupić jak najszybciej.

Wczoraj ściąłem jednego. TO znaczy.. Chciałem powyrywać trochę chwsty dookoła,a wyrwałem roślinkę z korzeniami.:lol3:


Będzie z niej może 1.5g.
Suszy się,będzie próbowana niedługo/:joker:
Pestek zero śladów,nie wszyło zapylanie..
Aleee mam jeszcze sezonówki. Ta panienka chyba wpada w fiolet,ale niestety nie miałem tam przy sobie telefonu,więc fotki wstawię jakoś za tydzień,bo nie chcę się tam kręcić za często. Oczywiście nie zetnę męskich,bo chcę zapylić przynajmniej tą sezonówkę.
Pozdrawiam i życzę wam wytrwałości,cierpliwości i szczęścia!:pr:
 
T

Tajemnica

Guest
Kolejny up.; d

Jakaś trawa ozdobna..


Automacik.;d


Moim zdaniem sezonówka,która wpada w fiolet. Aczkolwiek w życiu fioletowej odmiany nie widziałem na oczy,więc mogę się mylić.


Na małej widać pestki,może sprawne oko je wypatrzy.
Ja zauważyłem dwie. Jestem zadowolony z każdej ilości nasion.;d


Palonko z ostatniego krzaka znajomi sobie chwalil(już nie częstowałem laików:D). Była śmiechawa.; d No to tyle..
Nie ma co komentować,boo bida straszna.; d
Do następnego up'a.; d
 
T

Tajemnica

Guest
Byłem na spocie,zerwałem dwa automaciki,połowę jednego (dolne topki) zostawiłem,żeby doszły. Jeden automat,któego zerwałem pachnie przecudopięknie. Czuć od niego woń gumy do żucia,kawy no ten zapach jest nie do opisania.. Resztę roślinek zostawiłem na ziarenka,może ze 20 będę miał.:p
Fotek brak,bo coś się telefon z***ał i zdjęcia zniszczone..
Pozdrawiam i z fartem do końca.;)
 
T

Tajemnica

Guest
Ściąłem resztę automata,któeg ostatnio zostawiłem. Oraz ściąłęm automata,który był zapylony. Było jakieś 10 pestek,ale możę 3 dojrzałe i to też nie do końca. Pospieszyłem się,nie zdziwię się jak nie wykiełkują. No,ale skąd mogłem wiedzieć kiedy ciąć?; d
Zapylona sezonówka.


Chyba nie jest jednak taka fioletowa jak myślałem,że będzie.; d
Poza tym patyczak,ale i ja i Wy już wiecie dlaczego.:D



I jeszcze taki karakan mi został..





Razem wszystkiego w ytm sezonie wyszło mi może 10g maks. I czekam na sezonówki,żeby zebrać nasionka. Na następny rok będę miał jakieś swoje nasionka i wiedzę,co myślę,że jest bardziej potrzebne.
Cel na następny rok to 100g i może nasionka femi.
Nie zdziwię się jak tegoroczne zdjęcia wpadną do działu "patyczaki" czy jak to tam się zwie.;d
I wrzucę w końcu zdjęcie jakiegoś suszu albo przynajmniej nasionek,bo to co miałem na bierząco szło i głupio tak trochę to kończyć.; d
Do zobaczenia.;)
 
T

Tajemnica

Guest
Przepraszam,że na razie nie wrzucam zdjęć,ale mam pewnie problemy.
Mam sprawę za pobicie,maniura poszła w długą i na razie nie mam jak polecieć na spota. To znaczy byłem przed chwilą jednego karakana wyrwać i się odstresować..
Zdjęcia na pewno jakieś wrzucę,bo nie lubię nie kończyć czegoś co zacząłem.. DO napisania.;)
 
T

Tajemnica

Guest
A więc kończę tą fotorelację,na dniach może jeszcze dorzucę zdjęcia nasionek.

Roślinka nr 1 została ścięta w takim stanie,było w niej może 3 nasionka dojrzałe,wiem,że za wcześnie,ale już sobie oszczędzę biegania tam do niej i tak było z niej może 2 korki.


Roślinka nr 2.


Też za wcześnie ścięta,było w niej jedno dojrzałe ziarenko i będę o nie dbał,bo podobał mi się kolorek tej roślinki,zapach,smak i faza po niej. Był z niej jeden korek.
Pewnie Wy byście się wtydzili wstawiać coś takiego,ale je**ć..:freak:
Już szykuję miejsca na przyszły rok,kopię i targam ziemię, za rok full profeska. :pr:
Mio było i pozdrawiam,dzięki za uwagę.; d
 

Echo vol.2

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
271
Buchów
0
Kokosów nie było , ale fotorelka nawet ciekawa ;) Plony są mało ważne w porównaniu z wiedzą którą się nabywa .
Jestem przekonany że następny OUT wyjdzie 10 x lepiej i efektowniej . Pozdrawiam <joint>
 
T

Tajemnica

Guest
Dzięki za miłe słowo.;)
Ja też jestem przekonany,że wyjdzie mi o niebo lepiej,ponieważ spoty już przygotowane.
Na wiosnę dorobię dokopię jeszcze kilkanaście dołków i dowiozę trochę ziemi.
Wyciągnąłem wnioski z tego sezonu i już nie zrobię takiej amatorki.
Również pozdrawiam.;)
 
J

Janbonk

Guest
Szczerze powiem ze naprawde fajna fotorelacja, moze super plonow nie bylo ale fajnie opisywales. Pozdrowienia i powodzenia w tym roku:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół