nasiona marihuany

[ok.40] [Opium, ES, ESxMaroc, Purple Maroc][Super Diesel, Super Silver, White Monster, Northern, Jamaican (AF)] Out by #thefekt

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy wycisnę z Marokańczyków 300g suchego?


  • Łącznie głosujących
    58

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Ogólnie jaram się spotem, bardzo fajne i rozwojowe, siekarka, sekator, piła i można zrobić miejsca na kolejne planty.

Powodzenia i dobrej pogody życzę :)

:smokee:
 

MFTD1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2011
Postów
170
Buchów
170
Podzielisz się delta 9? Tak na 3 podlania? :flower: Mogę się podzielić czymś co będę miał, wiesz co zamówiłem :D
 

MFTD1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2011
Postów
170
Buchów
170
Lipiec? :< Myślałem raczej tak na początku wzrostu czyli jakoś teraz, kolejne podlanie by było w przed etapem kwiatowym i w samym etapie kwiatowym.
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Czesc:p Wspaniałego spota sobie zrobiłeś. Kamuflarz bedzie za***isty. Już widze że porosną ci grube pały. Słońce bedzie ci zalewać miejscówke:sunny: Dbaj o panny, ja śledze twoją relke
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Dzięki za miłe słowa ;)

Po głębszych namysłach zmieniam zestaw na weg, jedziemy w 100% na organic, dlatego też od razu po wypłacie do kolekcji nawozików dochodzi BioBizz - Fish Mix oraz biostymulator ATA Organics Alga. Nie zamierzam bawić się w żadne płynne nawozy z NPK, ponieważ to co aktualnie jest w ziemi (obornik bydlęcy, kurzy, saletrzak) w zupełności starczy roślinką aż do indukcji. Zostało teraz tylko dbać o dobre pH gleby, EC i o wszelakiej maści mikroorganizmy :)
Kolejny up z wysadzania plancików od koko, spizgana swinka, czyli do usłyszenia dokładnie za 16 dni, pzdr!

In #2013 part.1 https://www.forum.haszysz.com/cfl-110w-skunk-b52-super-diesel-t81155.html

---------- Aktualizacja posta 03-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 01-06-2013 ----------

Ladies and Gentleman, dostałem właśnie 2 listy na które bardzo oczekiwałem:

1. List od kokoscot -11 x AK 47 af fem. (7-8 leci na out, reszta zostaje na in)



2. List od spizgana swinka - 18 pełnosezonowych regularów (6 od Virus seeds), zostaną przeznaczone na pestki i na zimowy OS.



Fotki z kiełkowania niebawem, a ze spotów 17 czerwca.

Słonecznej pogody życzę ;)
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Rownież czekam na twoją aktualizacje, i muszę przyznać że też pięknie sobie radzisz :) Z fartem !! pzdr
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Na watę poszły wszystkie pestki, nie wykiełkowały tylko dwie od swinki, ale dam im mimo wszystko jeszcze 24h



AK 47



---------- Aktualizacja posta 07-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 05-06-2013 ----------

spizgane swinki zrzuciły kapelusze, za 6 dni będą już pod pełnym słońcem ogrzewać swoje zielone głowy wraz z resztą ferajny :D

 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

Ak 47



Spizgane swinki



Świeża dostawa :)

 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
No to jedziemy z upem!
Nie byłem na spotach dobre 3 tyg. była najgorsza pogoda z możliwych i brak słońca. Myślałem, że straciłem wszystko, a tu proszę... :)

Easy Sativa od cropper'a



Robimy scroga na oucie ze spizganymi swinkami ; )





Ak 47 już pod słoneczkiem



Purple Maroc x3







Opium



Northern (nie sadzę już więcej w maju, za bardzo badylowate wszystko jest)



Super Diesel



Ciężarna jaszczurka spotkana przy powrocie ze spota :)



ph ogarnięte, nawozy, opryski, byle do następnej wizyty i do października!
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Aktualizacja ;)
Roślinki dostały oprysk z Asahi SL + Fish-Mix. Do gleby poszła woda z dolomitem i Plagron alga grow.

Zaczniemy tak jak ostatnio, na sam początek ESxM od Cropper'a



Spizgane swinki dają sobie radę, jednak musiałem ogarnąć dla nich witaminki, ponieważ miały słabą witalność








Tak wygląda dojście na tego spota



Ak47 (również ogarnięty z braków + co dziwne na 10 pestek po wykiełkowaniu tylko ta miała żółte listki, choć miała ziemię tą co reszta)



Ak47



Purple Maroc #1



Purple Maroc #2



Purple Maroc #3




Opium



Razem (na przyszły rok robię tu projekt ze scrogiem, 6-8 panienek, siatka, system nawadniający, będzie cud malina)



Northern





Super Diesel




Cała familia



+ PM schowany za Northern'em



+ Virus out mix



Jeżeli zachowa się pogoda taka jak teraz i będę miał przyrost roślinek + 20 cm na 5 dni, to aż boje się września :D

P.s:

Gratisowo dorzucam jeszcze Speed-o-matic z widełkowym szczytem ;)



Pozdrawiam!

---------- Aktualizacja posta 27-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 24-06-2013 ----------

No więc tak, na przyszłą sobotę leci ostatni sort automatów, kiełkuje je w najbliższą niedziele (6-7dni pod lampą).

AutoMazar od Dutch Passion (automaty lecą na najbezpieczniejszą miejscówkę, tam gdzie są PM i Opium, zobaczymy na co stać Mazara i ile przy idealnych warunkach da się z niego wyciągnąć na oucie)



Auto Bubble od Female Seeds



Speed-O-Matic od Sensi Genetics



Up z części roślin jak się rozpogodzi (czyt. do poniedziałku będzie up :) )

---------- Aktualizacja posta 01-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 27-06-2013 ----------

Lecimy dalej:

Nie zdążyłem odwiedzić roślinek cropper'a, oraz nie wiem jak trzyma się virusowy mix.
Na spocie u Purple Maroc i Opium zawitała sarna <nie wiem jak skubana się tam dostała>, ale straty są tylko w postaci odgryzionego jednego liścia, więc wszystko leci jak na razie dobrze. Spizgane swinki zostały 4, spodziewałem się nalotu dzików i po deszczach odwiedziły mojego spota... Dobra, koniec gadania lecimy ze zdjęciami.

Spizgane swinki



Ak47 (dalej żółknie, powód jest dość prosty - braki zostały uzupełnione w zeszłą niedzielę, a w poniedziałek padał deszcz i zrobił flusha, ech, mam nadzieje, że teraz nie będzie padać do przyszłej niedzieli)



Ak47



Purple Maroc #1



Purple Maroc #2



Purple Maroc #3





Opium (mały przyrost, ponieważ po deszczach jeszcze nie pozbierały jej się korzenie i na razie marudzi trochę)





Razem:



Dołki czekające na Auto Mazar, Auto Bubble, Speed-o-Matic




Northern (został nagięty, ponieważ zasłaniał PM i czas najwyższy, aby wystrzeliła w górę)





Super Diesel



Purple Maroc



Razem



---------- Aktualizacja posta 03-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 01-07-2013 ----------

Automaciki lecą dzisiaj do gleby i pod lampy. Jak uda mi się wygrać konkurs i dostanę trochę outowych regów, to wysadzę je pod koniec lipca, zrobimy test w mojej fotorelacji, kiedy tak naprawdę jest ostateczny termin sadzenia pełnosezonówek ; )



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

airam

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
61
Buchów
0
pytanie, na zdjeciu scrog'a spizganych swinek masz glebe przykrytą sianem, nie boisz sie że gdy to zacznie gnic może Ci zakwasic glebe? Ja tak zrobiłem z moim no namem, nazrywalem trawy i rzuciłem na glebe przy krzaku żeby się nie rzucał w oczy, teraz trochę mi więdnie, ale jakoś zipie. Może to też być wina czegoś tam innego bo jeszcze kilka głupstw tam od***ałem, ale za to też się obwiniam. Może zajrzysz do mnie na fotorelke i napiszesz co myślisz? Link w podpisie :jaraczz: pozdro i z fartem mordo! :zjarany:
 
E

Eszterebeszte

Guest
Elegancko wszystko ogarnięte z fartem do:harvest:
Zobaczymy jak Ci pójdzie test z końcem Lipca:)
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Fakt, faktem airam, tutaj masz rację z tą trawą, bo roślinki cały czas marudzą z pH ziemi.

Ogólnie jak co poniedziałek up i jak co poniedziałek miłe zaskoczenie ;)

Super Diesel i Northern puchną w oczach, zgubiłem na wyprawie spryskiwacz, bo zaczął gonić mnie knur dzika, jak zawsze cały spocony, pogryziony przez komary i kleszcze docierałem do każdego spota z osobna.

Na początek jedziemy z Super Diesel





Northern





AK47



Purple Maroc



Razem



Virus out jakoś sobie radzi ;)



ESXM wykastrowany jeden chłop, 4 się nie określiły



Spizgane swinki



Opium (porównajcie do innych roślinek; całkiem inny typ budowy)



Purple Maroc #1



Purple Maroc #2





Purple Maroc #3







Speed-O-Matic



Auto Bubble



Wszystkie Kobietki razem ;)



---------- Aktualizacja posta 11-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 08-07-2013 ----------

Kolejny up w poniedziałek, a w międzyczasie powiem wam, że zamówiłem nawozy na kwitnięcie, bo niebawem pełnosezonówki zaczną kwitnąc ;)

Zakupiłem:

Plagron Terra Bloom 1L
Plagron Green Sensation 100ml
Plagron PK 13/14
0,5L
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół