nasiona marihuany

Oklapłe liscie FOTKA

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

hyzio

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
74
Buchów
0
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. HPS 250W
:arrow: 2. NAsiona WW
:arrow: 3. Ziemnia uniwersalna wymieszana z dolomitem
:arrow: 4. co 3 dni 200ml
:arrow: 5. Wiatrak wydmuchujący powietrze
:arrow: 6. Humowit Bio (biohomus)
:arrow: 7. 6 tygodni
:arrow: 8. 29C (24/0) dzisiaj zmieniałem na 12/12

Niewiem czy to choroba ale moja roslinka mocno oklapła (opadły jej liscie). jak temu zaradzic. Lukajcie na fotke

http://img332.imageshack.us/img332/5529/ganja4hp.jpg
 
Z

ziomuś

Guest
oklapłe liscie moga byc spowodowane zbyt wysokim lub zbyt niskim ph w glebie ( tak mi sie wydaje) stosuje sie do tego wapn dodawaj tez naturalne srodki do roslin jakies odzywki ale naturalne poczytaj sobie o tym na jakis stronkach gdzie sa poradniki o uprawie np poszukaj tu http://marihuana.toplista.info/
pozdrawiam :) :sunny:

[ Dodano: 2006-05-09, 20:57 ]
to moze byc choroba...:/ to pani ? ładna i tak ?? duzo ich masz ?? daj foto jakies dobree :)
 
H

haszyszekk

Guest
hyzio napisał:
co 3 dni 200ml
Za mało wody...
Sam mam WW ok. 6-7 tygodni... daje im 400-500ml wodu co drugi dzień...
jak dam mniej albo sie spóźnie z podlewaniem to jest coś takiego jak u ciebie...
ziomuś, Jak sie nia znasz to milcz...
ziomuś napisał:
stosuje sie do tego wapn
hyzio napisał:
wymieszana z dolomitem

ziomuś napisał:
odzywki ale naturalne
Po prostu daj im albo biohumus forte, albo jakiś inny nawóz do roslin kwitnących (nie koniecznie naturalny... wystarczy że dasz dawke zalecaną na opakowaniu). pzdr

[ Dodano: 2006-05-09, 21:53 ]
Powiem ci że ogólnie słabo wyglada twoja WW... chyba masz za małą doniczke,...
Dopóki jeszcze nie kwitnie to zmień doniczke i daj jej 3 dni wega...
U mnie tak wygląda męskie WW, które było w mniejszej doniczce...
Zmiana doniczki na pewno poprawi jej samopoczucie i plon.
Przy zmianie ziemii dodaj też perlit, keramzyt albo styropian dla lepszego drenażu. pzdr
 
G

golota23

Guest
Padajace liscie

Moja rolsina tak wygląda wieczorem kiedy nie dostaje swiatla, bo jest na parapecie heh zawsze weiczorem wyglada jak zwiednieta tak smao jak ta twoja ale Ty chyba duzo dajesz jej tego swiatla, proponuje ja podlac pożadnie ale nie zrobić błota ! i chociaz na kilka godzin wystawic ją na swiatło dzienne w jakims nie przypałowym miejscu
chyba ze ją koksujesz tymi odzywkami to sie juz nieznam pewnie od tego tez mzoe byc :p
(meta nie jest dla roslin) urosnie sama,hehe elo
 
R

rasta

Guest
golota23 napisał:
i chociaz na kilka godzin wystawic ją na swiatło dzienne w jakims nie przypałowym miejscu
co ty bredzisz??
golota23 napisał:
chyba ze ją koksujesz tymi odzywkami to sie juz nieznam pewnie od tego tez mzoe byc
noo... nie znasz się.

ale w takim razie po co wprowadzasz zamęt?? poczytaj o uprawie indoor to zrozumiesz o czym mówie.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
wczesniej bylo ok i tak nagle roslinka oklapla czy roslinka od poczatku rosła przyklapnięta?
 
J

janek 02

Guest
200 ml co trzy dni to zdecydowanie zamalo doniczka jest dosc duza wiedz roslina potrzebuj wiecej wody ok 1 litra poprostu sprawdzaj ciezar doniczki i podlewaj roslinke jesli bedzi zbyt lekka
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
ee 1 L ? ? ? chyba troche przesadziłeś :p
Co do ciężaru masz rację, lekka doniczka tj. mało wody, ale co 3 dni 200-300 ml w zupełności wystarczy zwłaszcza jak będzie lał partiami i równomiernie.

50 ml niech wsiąknie.. kolejne 50 itp.

Jak miałem oklapłe liście i kombinowałem z wodą i nic, to dodałem nieco więcej nawozu, liście się podniosły.
 
Ż

żółf

Guest
oddal lampe troszke i podlej bez nawozu kilka razy jak nie pomoze to ...
 
B

blancik

Guest
Też sądze ze za malo podlewane, i to raczej na bank ZA MALO !!!
Jaką masz temperaturę w boxie?
I ja bym tak za specjalnie się niesugerowal tym ile donica waży bo to moim zdanie jest niedo poznania, chyba że stawiane na wagę-czego napewno nikt nie robi. Jak ziemia jest sucha to to widać, dla glębszego sprawdzenia wciskasz panca i gicior :thumright:
 
R

rasta

Guest
blancik napisał:
ja bym tak za specjalnie się niesugerowal tym ile donica waży bo to moim zdanie jest niedo poznania, chyba że stawiane na wagę-czego napewno nikt nie robi.
masz rację nikt nie stawia na wagę donicy aby poznać czy ziemia nie jest za sucha.
a poznać to można bez problemu unosząc doniczkę. gdy ziemia jest wilgotna donica z ziemią waży dwa a nawet kilka razy więcej niż z ziemią wyschniętą. wystarczy podnieść doniczke po podlaniu następnie gdy ziemia będzie sucha na pewno po podniesieniu różnica będzie dobrze wyczuwalna.
 
B

blancik

Guest
Ja tak w rękach próbowalem i mi to jakoś nie wyszlo, więc sposobem widoczności i palca wydaje mi się o wiele lepiej, oczywiście jak dla mnie, bo przecież każdy i tak zrobi jak mu najwygodniej.
 
A

analityk lucyfera

Guest
ja miałem podobny problem jak roślina miała suchawo... poczekałem kilka godzin i patrze a liście jeszcze bardziej zwiędnięte :scratch: więc szybko chwyciłem za butelke z wodą, po ok. 3 godzinach liście momentalnie zaczeły sterczeć jak zawsze niczym nie przypominając oklapniętych! wniosek - posłuchaj innych i podlewaj proporcjonalnie do wielkości krzaczka
 
I

igrow-box

Guest
piec rsolin w ciagu 6 dni zuzywaja 35 litrow wody , tak jest w moim przypadku wiec nie obawiaj sie i podlewaj . .........a czy pozostale twoje roslinki wygladaja podobnie??? czy tylko ta jedna??

[ Dodano: 2006-09-25, 14:29 ]
rasta, nie mam problemow z moja uprawa mam specjalistow ktorzy maja lekarstwo na wszystko :tongue:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół