nasiona marihuany

Oklapnięte krzaki!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jarzi

Guest
Witam wszystkich hodowców!

Mam pewnien problem z moimi roslinkami. Od ok. 4 tygodnia hodowli indoor zacząłem podlewać je nawozem BOOSTER SOIL, który zakupiłem na hemp.pl. Roślinki rosły sobie pięknie i rozwijały sie dopóki nie zakupiłem kolejnego nawozu mianowicie BIOHUMUSa (ten naturalny z ptasich gówien). Wlałem 2 nakretki do litra wody i podlałem moje krzaczki. Po 4-5 dniach roślinki zaczęły więdnąć... Jedna (na 4) juz calkowicie padla a pozostale są oklapnięte.
Jaka może być tego przyczyna i jak temu zaradzić??? Podaje jeszcze warunki w jakich hoduje: Box 70x70, 2 lampy WLS 110W, wentylacja, doniczki 10L. Proszę o pomoc!!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Biohumus to nawóz produkowany przez dżdżownice, rotfl. To chyba nie wina biohumusa, że kwiatki oklapły, ale co jest przyczyną - nie mam pojęcia.
 
Ł

Łukasz

Guest
Mojim zdaniem zes troszke przesadzil z tym nawozem, moze poprostu dawales go zaczesto i zaduzo ale no sam nie weim moze przyczyna lezy gdzie indziej ...
:pale: :pale:
 
J

Jarzi

Guest
Byc moze to przez to ze te 2 nawozy byly stosowane naraz? Albo przez nadmierne podlewanie? Podlewalem moje roslinki 3 razy w tygodniu ok. 150 ml wody. Czy te czynniki tez moga miec w tym udzial?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Musiałoby być na prawde nadmierne, z reguły małe przelanie kończy sie żółknięciem liści.
 
S

siemprepresente

Guest
witak
mam pytanko. dzis zobaczyłem ze pokazały sie w doniczkach pierwsze liscie moich maleństw:) i pytanie jest takie.jaki powinien byc ich kolor (na samym początku) bo teraz są takie jakies zółtawe i od dzis zaczyna sie oswietlenie 18/6. pozdroweczki
 
S

siemprepresente

Guest
własnie sie dowiedzialem ze brat zmieszał ziemie,ale obie miały pH od 6.0 do 6.5. moze to byc przyczyna tego???? walczyc z tym dalej czy dac sobie dupie siana?
pozdro
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Czyli pH ma neutralne, tak ? hmmmm. Nie wiem. Wrzuć fotki, tak jest ciężko coś powiedzieć.
 
P

predator

Guest
może za dużo wody a wiesz że nie możesz mieszać nawozÓw stosuj jeden i podlewaj co 3 dni a nawÓz raz na 7 dni
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
wina bootser soil ? przelej czysta woda i postraj sie przesadzic tak rutynowo... odpadaja Ci listki ? jesli tak to marne czasne ale proboj, a jak sie uda to moze byc ciezko
pzdr
 

Skuta

Member
Rejestracja
Sie 19, 2008
Postów
17
Buchów
0
Sole mineralne zawarte w nawozie zatkały pory korzeni. Jednym słowem przenawoziłeś. Taka jest moja skromna opinia.
 
T

tomram74

Guest
ale naprawde sie tym nie przejmoj ,kazdemu nowemu sie to zdaza.spojrz na date .te roslinki juz nawet w pamieci tego goscia nie pozostawily zadnego sladu.pozdrawiam
 
U

Usunięty 7230

Guest
hej
http://www.fileshack.us/get_file.php?id=360061&file=IMGP1114.JPG
kurcze nie wiem :( zmienilem czas na 12/12, wczesniej przed zmiana pojawily jasniejsze koncowki lisci-z rad i czytania, wynikalo ze zostalo przenawozone, wiec podlewalem czysta woda o dobrym ph... w czym moze byc problem, zmiana czasu? za mala doniczka? jescze podlewac woda (przelac destylowana? :) )? braki w jakims skladniku?
aa ... nie dawno zakupilem ghe one part, lecz sie szczerze boje tym podlewac bo juz sam nie wiem co ma im pomoc a zaszkodzic pewnie wszystko...
pls o pomoc
pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół