nasiona marihuany

Okradanie spotów

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Ja pie***le niektórzy to chyba z choinki ***ali, mam wrażenie że połowa wypowiadających się w tym temacie to jacyś lamusy/społeczniaki co nigdy nic złego nie zrobili. Zrozumcie jedno: wszyscy jesteśmy z półświatka przestępczego - jedni kradną, drudzy hodują nie powinno was to dziwić.

Niejeden złodziej z fachu tu się pewnie wypowiada i nie mówię o okradaniu spotów. I co? Ktoś kto w życiu żył z opie****ania kwadratów, albo chodzenia na dziesiony to ma się pier***ić bo jakiś lamus dobrze spota nie umiał ukryć? Skoro jesteście tacy z zasadami to czemu wpie****acie z plantami na cudze pole a nie uprawiacie na swoim? Przecież to też kradzież...

I od razu zaznaczę że nie popieram tego typu akcji no ale ludzie, kto by nie wziął 1 kg gotowego produktu przecież to tak jak znaleźć na ulicy hajs
 
F

fazogastor

Guest
No właśnie mały spocik... i co, rozumiem, że dołączasz tutaj na forum do tych którzy nie mają skrupułów z okradaniem innych?

---------- Post Zaktualizowany 19:17 ---------- Data pierwszego postu 19:16 ----------

Ja pie***le niektórzy to chyba z choinki ***ali, mam wrażenie że połowa wypowiadających się w tym temacie to jacyś lamusy/społeczniaki co nigdy nic złego nie zrobili. Zrozumcie jedno: wszyscy jesteśmy z półświatka przestępczego - jedni kradną, drudzy hodują nie powinno was to dziwić.

Wypraszam sobie takie pie****enie i wsadzanie mnie do jednego wora z tymi którzy krzywdzą innych. Ja łamię prawo, ale nikogo do k***y nędzy nie okradam ani nie krzywdzę.
 

OgrodnikKuba

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2016
Postów
38
Buchów
0
raz znalazlem spotka gdzie bylo z 15 krzakow w pelnym flo, brakowalo moze 1-2 tygodni, tyle tego bylo, ze musialem wracac sie 3 razy bo za jednym zamachem nie bylo rady... pamietam ze jakies 1,8-2kg zebralem. Popcorn oczywiscie zostawilem na pocieszenie i jeszcze kartke z napisem "dzieki za hajsy"
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
No właśnie mały spocik... i co, rozumiem, że dołączasz tutaj na forum do tych którzy nie mają skrupułów z okradaniem innych?


czy dołączam? ależ skąd,porostu mam głowę na karku dbam o rodzinę i własną du*ę.

tego tez wam życzę a nie myślenie o innych ,bo szybko was inni wyruchają.

gdzie wy zyjecie? co nie którzy.

ps.nie chodze nie szukam spotow aby zaj***ć.
 
Ostatnia edycja:
F

fazogastor

Guest
czy dołączam? ależ skąd,porostu mam głowę na karku dbam o rodzinę i własną du*ę.

To jest co innego niż o***ywanie kogoś z jego pracy.

Wszyscy narzekają jak to jest ch***wo w tym kraju, patrzcie na to co piszecie i się zastanówcie gdzie leży przyczyna.

Jestem Wami ku**a strasznie, strasznie rozczarowany.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
No właśnie mały spocik... i co, rozumiem, że dołączasz tutaj na forum do tych którzy nie mają skrupułów z okradaniem innych?

---------- Post Zaktualizowany 19:17 ---------- Data pierwszego postu 19:16 ----------



Wypraszam sobie takie pie****enie i wsadzanie mnie do jednego wora z tymi którzy krzywdzą innych. Ja łamię prawo, ale nikogo do k***y nędzy nie okradam ani nie krzywdzę.

Ale do półświatka należysz - uprawa nie jest legalna przypominam Ci o tym. Sam wybrałeś drogę która się z pewnych reguł.

Czy jakbyś mógł (w sensie uprawa była by legalna) i ktoś by ci to okradł to poszedł byś na psiarnie?
 
F

fazogastor

Guest
Gdybym widział w tym sens, w sensie, że chu*a/jów złapią to bym poszedł. Gdybym widział, że i tak to zleją, to po kiego chu*a.

Ja nie ma do pał uprzedzeń, to też są ludzie, są sk***ysyny i są tacy z którymi można się dogadac. pie***le podział pod tytułem "my" i "oni".

Edit: i to pomimo tego, że właściwie wychowała mnie ulica, ja teoretycznie powinienem mieć krope pod okiem i grypsować od wielu lat, półświatek kolego, to ja znam od małości.

Nie jestem kapusiem, nie łamię zasad, ale "prawilny" też nie mam zamiaru być, pie***le złodziei i złych ludzi bez względu na to po której stronie są.

Koniec mojej wypowiedzi w tym temacie.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Gdybym widział w tym sens, w sensie, że chu*a/jów złapią to bym poszedł. Gdybym widział, że i tak to zleją, to po kiego chu*a.

Ja nie ma do pał uprzedzeń, to też są ludzie, są sk***ysyny i są tacy z którymi można się dogadac. pie***le podział pod tytułem "my" i "oni".

Edit: i to pomimo tego, że właściwie wychowała mnie ulica, ja teoretycznie powinienem mieć krope pod okiem i grypsować od wielu lat, półświatek kolego, to ja znam od małości

no chyba nie, bo albo wychowałeś się w bandzie kretynów albo nie wiem skoro takie rzeczy wypisujesz. Ja od ulicy dawno odbiłem (miejskie bagno wciąga) ale nawet przez głowę by mi nie przeszło iść na psiarnie...

Dam Ci przykład, raz mi wy***ali telefon - w życiu nie miałem większej satysfakcji jak im łapy łamaliśmy z ekipą :)
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Rzygać mi się chce jak to czytam. Do czego to doszło? Że złodzieje usprawiedliwiają swoje kurewskie zachowanie tym, że frajerstwem by było nie ukraść? Bo każdy by tak zrobił? Bo dbacie o rodzine i siebie? Kim Wy do k***y nędzy jesteście? Fuj ku**a... Brzydze się Wami. Sorry za słownictwo, ale niektóre teksty tu napisane wyzwalają we mnie agresję.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Rzygać mi się chce jak to czytam. Do czego to doszło? Że złodzieje usprawiedliwiają swoje kurewskie zachowanie tym, że frajerstwem by było nie ukraść? Bo każdy by tak zrobił? Bo dbacie o rodzine i siebie? Kim Wy do k***y nędzy jesteście? Fuj ku**a... Brzydze się Wami. Sorry za słownictwo, ale niektóre teksty tu napisane wyzwalają we mnie agresję.

Okazja czyni złodzieja...pamiętaj o tym. Niestety ten świat wygląda tak że albo Cię dymają albo sam kogoś dymasz.

Pokaż mi jednego ulicznika złodziejaszka który by nie okradł spota. Większość tutaj piszących to ludzie z ulicy którzy mieli do czynienia z wieloma przestępstwami w swym życiu i o***anie spota to dla nich okazja tak jak wy***anie pitera w tramwaju jak wystaje z kieszeni...
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Okazja czyni złodzieja...pamiętaj o tym. Niestety ten świat wygląda tak że albo Cię dymają albo sam kogoś dymasz.

Pokaż mi jednego ulicznika złodziejaszka który by nie okradł spota. Większość tutaj piszących to ludzie z ulicy którzy mieli do czynienia z wieloma przestępstwami w swym życiu.


Masz chore wyobrażenie o świecie.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Może twój świat jest wspaniały ale mój taki nie jest i niejednokrotnie żeby przetrwać trzeba zrobić jakieś ruchy

To rób takie ruchy żeby innym nie wyrządzać krzywdy. Potrafisz tak? Pójść i zaj***ć jest najłatwiej.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
To rób takie ruchy żeby innym nie wyrządzać krzywdy. Potrafisz tak? Pójść i zaj***ć jest najłatwiej.

kradło to się lata temu, teraz są inne patenty ;) raz tylko krzywdę komuś zrobiłem za korzyść majątkową i do tej pory mam wyrzuty także nie rób ze mnie jakiegoś typa co z kosą biega i małolatów kroi.

Ps. Skończmy tą rozmowę bo to nie temat o moim/twoim życiu.

Spoty są i będą okradane nie powinno Was to dziwić, to nie bazylia albo pomidory. Cenę każdy zna i dla większość z ulicy widok gotowego krzaka to tak jakby zobaczył drzewko z pieniędzmi zamiast liści. A nie jeden pomyśli że lepiej zaj***ć krzaka niż ryzykować 10 na jakimś lamusie

Pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Weź ty Eustachy duży rozbieg i przypie**** w ścianę swoim pustym, patolskim łbem. Takich jak ty powinno się utylizować.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół