nasiona marihuany

Okradanie spotów

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pozitiv

Guest
Okradanie spotów (dronami) - tak chciałem zatytuować inny wątek bo to sie stanie masowe, niektóre kraje powołały specjalną policje do pochwytywania dronów. nie ma jak technologia armii staje sie powrzechna i kazdemu ***ie sie w deklu
a u jankesów stosunek legalizacja broni / legalizacja narkotyków = ch*j w du*e

Weź ty Kubuś już zamknij papę i się do lekcji lepiej poucz.

o napalm, widze ze kubus sie juz tutaj udziela , zobacz w wątek o indica co sie dzieje jaki ogień**** :D
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
znalazłem wiele spotów... jeżeli są w okolicy moich terenów to utylizuje wszystko,(nie zabieram) lecz wyrzucam w chęchy,nie lubie gdy ktoś narusza moje zasady. kiedyś znalazłem z 30 krzaków na 1 miejscu.były podpisane odmianami. oczywiście nie tknąłem.tylko obwąchałem je popatrzyłem i poszedłem 2 dni pozniej na mojej miejscówie zastałem reklamówke a w niej piękne topy i półówke. ;)
TAK SIE NIE ROBI JAK Z LUDŹMI CHCE SIE ŻYĆ PANOWIE.
widze że kur***wo sie uaktywniło w ch*j
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
i kilka lat w pusze bys chcial siedziec? ja bym poszedl na policje ze ktos mnie pobil i obrabowal, podal rysopis itp. na policji bys chyba sie nie przyznal ze sadziles krzaki i ja je pod***alem :)
jaki rysopis ? :lol3:
nie miałem na myśli bicia ;/
oglądam swojego spota przez MEOPTA Meostar R1r
często gęsto. o świcie , o zmierzchu w południe.
przede mną nie ucieknie nikt - próbujcie cwaniaki :)
ja bym poszedl na policje ze ktos mnie pobil i obrabowal, podal rysopis itp.
I WSZYSTKO W TEMACIE
 
N

Nitrofit

Guest
Złodzieje nie są świadomi konsekwencji.
A te sięgają daleko poza granice etyki.
Zanim opie****icie dużego spota (np. mojego) głęboko się zastanówcie czy te pare koła ze sprzedaży kradzionego siuwaksu wystarczy na rekonwalescencję.

W internecie wszyscy cwaniaki. Ten połamie komuś łapy, drugi sekatorem upie****i palce Hehe:) Śmiać mi się chce jak to czytam. Za dużo filmów gangsterskich oglądacie co niektórzy.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
@Nitrofit gorzej jak trafi się jakiś po*** i zawistny sk***ysyn jak np. ja , jak już nie będę miał siły albo zdrowia żeby Cię dojechać wydam ostatnią złotówę żebyś bardzo cierpiał. Inaczej byś pewnie wtedy myślał. Ostatni cwaniaczek, który chciał mnie wyj***ć na siano, natknął się szybciej na mojego Ojca niż na mnie - zanim ja zjechałem z delegacji, dość mocno ucierpiał na zdrowiu i prze***ał jakieś ~70h przykuty do słupa na bardzo dużej budowie rozbiurkowej, za***iście mu się podobało.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Tatowi się poskarżyłeś?
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Z tatem nie ma zartow. Widze z cwaniakami i zlodziejami na forum tez :/
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Napalm In The Morning - Nie, nie musiałem. Wiedział o sprawie i poprostu Ojciec go trafił szybciej... A co chciałeś zabłysnąć, że zawsze Tacie zlecasz poszukiwania? już już... Uśmiechnij się i nie wzburzaj większego rozpie****u tutaj, nie potrzebuję się z Tobą przepychać po 1 mimo wszystko posiadam jakiś tam rozum i wiem, że Twój wkład oraz zaangażowanie w forum jest spore, za co należy się chociaż trochę uznania jak i dystansu bo humor i bezpośredniość nie do okiełznania dlatego też zbijam piontkę i nie ciągnę dalej. Temat tylko ludzi nawk***iał, i żadnego wkładu w wartość forum nie wnosi. <peace>
 
Ostatnia edycja:
N

Nitrofit

Guest
@Nitrofit gorzej jak trafi się jakiś po*** i zawistny sk***ysyn jak np. ja , jak już nie będę miał siły albo zdrowia żeby Cię dojechać wydam ostatnią złotówę żebyś bardzo cierpiał. Inaczej byś pewnie wtedy myślał. Ostatni cwaniaczek, który chciał mnie wyj***ć na siano, natknął się szybciej na mojego Ojca niż na mnie - zanim ja zjechałem z delegacji, dość mocno ucierpiał na zdrowiu i prze***ał jakieś ~70h przykuty do słupa na bardzo dużej budowie rozbiurkowej, za***iście mu się podobało.

Tylko uważaj bo mam 195cm wzrostu, ważę 100kg, a setkę biegam w 12s. i spiorę Cię na kwaśne jabłko jak będzie trzeba. Hehe żart:)
Nigdy nie za***ałem nikomu rośliny i nigdy nie szukałem cudzych spotów. Jasio, chodziło mi o to, że przemoc jakoś mi nie pasuje do kultury uprawy i palenia zioła. Sam byłem kiedyś o***any z roślin i nawet mi nie przeszło przez myśl żeby szukać złodzieja i komuś robić krzywdę. Raczej się cieszyłem, że to tylko kradzież a nie jakiś większy przypał. Złodziejstwo jest wpisane w outdoor i nic nie poradzimy. Bieda w kraju i dlatego tak jest. Może za paredziesiąt lat mentalność ludzi w Polsce się zmieni. Póki co musimy z tym żyć.
 

OgrodnikKuba

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2016
Postów
38
Buchów
0
modlcie sie zeby na mnie nie trafic jak za***iecie krzaki bo skonczycie w kwasie solnym a nastepnie w jeziorze, pozdro
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Tylko uważaj bo mam 195cm wzrostu, ważę 100kg, a setkę biegam w 12s. i spiorę Cię na kwaśne jabłko jak będzie trzeba. Hehe żart:)
Nigdy nie za***ałem nikomu rośliny i nigdy nie szukałem cudzych spotów. Jasio, chodziło mi o to, że przemoc jakoś mi nie pasuje do kultury uprawy i palenia zioła. Sam byłem kiedyś o***any z roślin i nawet mi nie przeszło przez myśl żeby szukać złodzieja i komuś robić krzywdę. Raczej się cieszyłem, że to tylko kradzież a nie jakiś większy przypał. Złodziejstwo jest wpisane w outdoor i nic nie poradzimy. Bieda w kraju i dlatego tak jest. Może za paredziesiąt lat mentalność ludzi w Polsce się zmieni. Póki co musimy z tym żyć.

Mentalność ludzi... najlepiej zaj***ć, nic nie robiąc, sam przecież jednemu na prawdę dobremu koledze (który to od zawsze mnie opalał) tłumaczyłem, że nie (Kur.. a nie przepraszam - motyla noga) nie będziesz chodził szukał tylko za***iesz sobie w domu szafkę i zrobisz to sam. Uważam, że na forum ludzie posiadają pewną szerszą świadomość i jeśli mimo tego, że wiedzą jak ciężko jest coś zamaskować, przygotować, wypracować, z bezczelnym uśmiechem na twarzy chwalą się tym, że zaj***ć najlepiej to ja czegoś nie rozumiem. Było kilka wpisów o wspólnym życiu na niezbyt dużym terenie, był wpis o zniszczeniu spota celem ochrony własnego bezpieczeństwa czy poszanowania innych ludzi, bo przecież do (motylej nogi) widać czy ktoś przyszedł na odpie**** wsadził coś w ziemie i nic z tym nie robi, albo robi to źle czy się na***ał i dba o swoje rośliny... Fakt, że w drugą stronę też możeny trafić na ku(no motylka), który mimo, że zostawimy mu pozdrowienie albo ominiemy jego krzaki sam wykopie nam wszystko zostawiająć śmieci...

Później przez takie akcje, pojawiają się tematy jakie to zasieki albo półapki na złodzieja nie powstały - spot zniknie a pułapka zostanie, w***ie się ktoś postronny i dopiero będzie dym...
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 58869

Guest
W internecie wszyscy cwaniaki. Ten połamie komuś łapy, drugi sekatorem upie****i palce Hehe:) Śmiać mi się chce jak to czytam. Za dużo filmów gangsterskich oglądacie co niektórzy.

ja się tak zastanawiam gdzie my żyjemy już ogłoszono kalifat europejski takie kary są w islamie... jakby wszyscy stosowali proste prawo 10 przykazań i 7 grzechów głównych, rodacy idą ciężkie czasy tylko w jedności siła Pozdro <coolpalacz>

najgorsze jest siebie oszukiwać
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
modlcie sie zeby na mnie nie trafic jak za***iecie krzaki bo skonczycie w kwasie solnym a nastepnie w jeziorze, pozdro

Ty lepiej uwazaj zeby cie matka na paleniu nie zlapala, bo bedzie szlaban na internet.

---------- Post Zaktualizowany 23:37 ---------- Data pierwszego postu 22:15 ----------

jakby wszyscy stosowali proste prawo 10 przykazań i 7 grzechów głównych, rodacy idą ciężkie czasy tylko w jedności siła Pozdro

Zapomniales o 5 przykazaniach koscielnych. Zdrowo ***niety jestes tak btw.
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
szkoda ze nie jestem już modem , za***ał bym bana dla wszystkich złodziei tutaj , to forum o uprawie i braterstwie ogrodników - pasji
zygac mi się chce jak to czytam , *****e k***y złodziejskie , zycze wam zebysmy się nigdy nie spotkali na moim spocie

---------- Post Zaktualizowany 15:26 ---------- Data pierwszego postu 15:23 ----------

Tatowi się poskarżyłeś?
tata też pewnie sadzi heheh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół