nasiona marihuany

Old Crow Out

Wyszukiwarka Forumowa:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Mozna dopie****ic lampe na sopta jak juz kwitna jesli pozno indukuja to mozna zaslaniac ale problematyczne toto...:yeahh:

p.s dalbym bucha ale sie skonczyly wroce jutro. W ogole zapraszam do mnie bo cos brakuje mi atencji, a mi relke sami nowicjusze komentuja :freak2:
 
G

Guest

Guest
Krym koleszko, powiedz mi czy mozna w jakis sposob przyspieszyc kwitnienie?
Sa na to moze jakies specyfiki?
Cokolwiek?

na oucie trudno to zrobić ,, choć ja zakupiłem kilka specyfików na flow to w opisie jest ze wspomaga i przyspiesza kwitnienie , ale ja wiem czy to coś daje , jak na razie pryskam tym heheh .
 
N

Nitrofit

Guest
Widać, że ładnie zakamuflowany ten Twój spot, bo jak niektóre fotorelacje się ogląda to aż ciarki po plecach przechodzą, takie otwarte przestrzenie ludzie sobie znajdują. Zdaje się że słońca trochę mało, ale wszystko kwitnie elegancko więc to pewnie tylko złudzenie. Ogólnie bardzo fajny grow "starego lisa outowego" :crazy:
 
G

Guest

Guest
Widać, że ładnie zakamuflowany ten Twój spot, bo jak niektóre fotorelacje się ogląda to aż ciarki po plecach przechodzą, takie otwarte przestrzenie ludzie sobie znajdują. Zdaje się że słońca trochę mało, ale wszystko kwitnie elegancko więc to pewnie tylko złudzenie. Ogólnie bardzo fajny grow "starego lisa outowego" :crazy:

Jest zakamuflowany tak jak mówisz , słonca jak dla mnie za mało ale drzewa maja male listki i są dobre prześwity, a i planty ładnie rosną :) więc nie narzekam zbytnio , plon prawde nam powie :). .
 

pasterka

Member
Rejestracja
Sty 2, 2014
Postów
12
Buchów
0
Krym a jak z zapachem na spocie i w okolicach? Pewnie jest juz wyczuwalny na dobra setke ;)
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Krym a jak z zapachem na spocie i w okolicach? Pewnie jest juz wyczuwalny na dobra setke ;)

Ja np osobiście nigdy nie czułem z daleka swojego spota, dziwne to chyba.


Wracając do głównego wątku to Krym bardzo fajnie masz tam, kolejny udany out. Oby do końca bez problemów. Pozdro wariacie
 
P

Piję Mleko

Guest
siemanko mam pytanie o ten booster przed purple, czy można lać tego więcej jak zaleca producent
 
G

Guest

Guest
siemanko mam pytanie o ten booster przed purple, czy można lać tego więcej jak zaleca producent

Można bo to słabizna w sumie , ma tylko enzymy itp gówienka do procesu pobudzenia kwitnienia , ale jako tako azotanów nie posiada w tak wielkim skupieniu by coś spalić , więc smiało mozna dac dawkę nawet trzykrotną od zalecanej .
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Gęsto tak jak lubie!
Psikaj na pleche bo robia się grube pały i może zacząć szaleć.
Susza u Ciebie? Teraz cały tydzień nie padało ale w glebie jest tyle wody ze długo potrwa zanim to wyschnie.
Liście zaczna powoli opadac to odsłonią rosliny w najwaznieszym momencie flo
 
C

Convictus

Guest
Teraz cały tydzień nie padało ale w glebie jest tyle wody ze długo potrwa zanim to wyschnie.
Idź na pierwszą lepszą wieś, powiedz to co zacytowałem jakiemuś rolnikowi a zanim skończysz dostaniesz widły pod żebra xd
ziomek jest susza w ch*j w tym roku, w zeszłym też była ale ten to jest patologia. Gleba jest jak ***any pieprz, przynajmniej 20cm wgłąb to jest piasek jak na pustyni. W moich okolicach tak jest, nie wiem jak suwalszczyzna albo śląsk xD centralna polska jest wysuszona na wiór :D
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
sorki Krym za of ale..
Nie wiem jak jest na polach u rolasów ale wiem gdzie szukam spotów i gdzie sadziłem w tym roku.
Jeden spot cały mi zgnił po lipcowo-sierpniowych opadach a drugi w 30% i dalej go bierze.
Rośliny wychodziły z gleby jak z masła, korzeni nic nie trzymały, a ziemia tam dobra , urodzajna jak na suwalszczyźnie <lol>
Ten sezon najlepiej mi idzie w glebie piaszczystej wymieszanej z kupną w stosunku 50/50
 
C

Convictus

Guest
Ach no to u mnie też padało przez kilka dni pod rząd, z przerwami oczywiście, nie ciągle :D i tam jakieś chmurki czasem były ale to jest kompletne 0 przy tym zapotrzebowaniu gleby na wodę :p z jednej strony sie ciesz bo nie musisz targać wody :D
Widać w takiej okolicy mieszkasz że masz jej pod dostatkiem, u mnie niestety takich luksusów nie ma :D

edit

co Ty, Krym się nie obrazi bo jak przestaniemy pisać to mu spadnie oglądalnośc i tylko Cerber będzie go tyrał xDD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół