nasiona marihuany

Old Crow Out

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
I dobrze, je**ć k***y maczetami!
Jakieś ślady znalazłeś czy coś, wydeptane miejsca :p? W jaki sposób do drzewa ją przykleiłeś? Myślałem na opaskami zaciskowymi ale nie wiem czy podejdą ;p

Tak zamontowałem by nikt nie znalazł , tyle na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć , złodzieje też tu są i czytają więc im mniej piszemy tym lepiej śpimy , tzreba tak montować by wtopiło sie w tło a nie opaski i sru na drzewo takiego garba widać z daleka ehheh .
 
C

Convictus

Guest
Jak będziesz next time na spocie to ***nij fotę tego ustrojstwa na drzewie ;p i jak zakończysz ścinkę to mi podeślesz na pw :D ja nie jestem złodziejem a w przyszłym sezonie będę montował foto więc przyda mi się taka wiedza :D

szczerze to tak myślałem że nie będziesz nic na ten temat opisywał jak przeczytałem że masz podejrzenie że się ktoś u Ciebie kręci :D
pozdro
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Właściwie jakby ktoś zauważył kamerkę, to już byś miał mms'a, więc byś wiedział kogo szukać. Po za tym jeśli ktoś ma tak "wszechstronną" wiedzę, że przy kradzieży patrzy po kamerach, to sam by uprawiał, no chyba, że jest zupełnym leniem i ćpunem... Choć growerzy też w końcu kradną ehh. :freak2:

A takie zaawansowane uprawy można by porównać do złota na olimpiadzie, a kilka takich mistrz relek tutaj jest między innymi... Cieszy mnie to i dodaje motywacji (wręcz presji), aby znacząco podnieść poziom za rok!

:spalony:
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Dobrze, że masz zapas w ogrodzie. Widzisz Krym, też kiedyś myślałem, że mam miejscówkę nie do odkrycia. I dzisiaj wiem ja i Ty to wiesz, że takich nie ma na out. Zawsze się jakaś ku**a trafi i po zawodach. Mi też jedną miejscówę o***ali tego roku, ale na szczęście miałem ich kilka i to jest chyba kluczem do sukcesu. Wiele miejscówek.

Tak czy inaczej na golasa nie zostajesz:)
Na fpułapce nic nie widać, czy jej nie miałeś?
Wcześniej Ci ktoś miał tam karteczkę zostawić...

Eee tam, wk***ienie niedługo przejdzie, przyjdzie wiosna i na nowo się ruszy z tematem ;)
 
G

Guest

Guest
Mam jedno foto ,, potem kamera zdechła , nic nie szkodzi Krym jest jak ***any Winettu wróci tu jeszcze mocniejszy :) .

Chyba za bardzo się rozlużniłem :) na tym spocie hehe , ale mam już nowego wiec je**ć to po całosci .
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
ch*j tam uszy do gory i w nastepnym grubiej. Oby zlodziejska ku**a zdechla elo.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Szkoda Krym;/ a mialo byc za***iscie! wazne ze cos jest! pozdro
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Dobre i 2.5kg zza stodoły.
Nie jeden by tyle chciał hehe.
 
G

Guest

Guest

"Ze szczęściem jest jak z sikaniem w majtki:

wszyscy to widzą, ale tylko ty czujesz ciepło"

<lol2>​
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Krym nastepny out bedzie lepszy,na otarcie łez 2,5 kg wystarczy hehe
 
G

Guest

Guest
Siema , postanowiłem dokonczyć growloga , ponieważ przed wyjazdem ściąłem kilka krzaków marki fast , ale pod wpływem wk***ienia nie miałem ochoty tego kończyć , lecz zmieniłem zdanie , bo wyszło troche ponad 1,7 kg wiec szkod aby było tego nie pokazać , a i w papierach bedzie lepiej wyglądało :)

Suszarnia


Susz




Więc jednak zakonczony pomyślnie choć brakło jakieś 3,5 kg do sukcesu , myślę ż i tak było ok , pozdrawiam i zapraszam w tym roku :)

No i sorry za zamieszanie .

:pl:​
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół