nasiona marihuany

Olej RSO z marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Witam, zrobiłem zalew z 50g odpadów po trymie i paru mniejszych kwiatków ze spirytusem 95%, susz zdekarbonizowany? w piekarniku przez 40min przy 110st,i teraz moje pytanie ile taki zalew ma stać?? Parę dni czy jedna doba wystarczy oczywiście potem odsączyć i odparować spirytus w kąpieli wodnej
 

Tyx

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
128
Buchów
88
Teraz to masz green dragona. Jak chcesz robić rso to nie dekarboxylujesz wkładu przed odparowywanie alkoholu
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
A jaka różnica bo nie czaje??? Będę to spożywał nie palił
 

Tyx

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
128
Buchów
88
Pewnie żadna, tylko tyle że nie potrzebnie dekarboxylowales?
Ale to twój towar i masz prawo robić co ci się podoba
 
Ostatnia edycja:

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
ja zostawiam na kilka godzin zeby sie dobrze namoczyl,kiedys czytałem ze wystarczy kilka minut. Przed zlaniem i wyciśnieciem dobrze go ugniatam
 

Wiolmar5czlon

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
196
Buchów
877
Odznaki
6
Według moich obserwacji najlepsza opcja to jedzenie. Głównie masło bo łatwo dopasować do potraw, dobrze się wchłania i najdłużej trzyma. Spoko opcją jest Green Dragon (Konopna nalewka) na spirytusie, wchłania się szybciej niż w jedzeniu ale za to krócej trzyma (łatwiej dawkować według mnie). A jeśli chodzi o olejki RSO to wystarczy że wszystko będzie tam chwilę i trzymanie dłużej sprawi jedynie że przejdzie więcej "smaku" odpadków roślinnych (typu chlorofil). Według mnie taki olejek RSO nie ma zastosowania rekreacyjnego. Trudno go dawkować gdyż jest bardzo gęsty bez żadnego olejku nośnego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół