nasiona marihuany

Olejek CBD - ktoś używa?

Wyszukiwarka Forumowa:

krist

Member
Buchów
0
Warto jest jeszcze poczytać sobie o działaniu karnozyny:
Niektóre badania sugerują, że karnozyna może mieć pewien potencjał ochronny przed chorobami neurodegeneracyjnymi, takimi jak choroba Alzheimera czy Parkinsona. Jednak potrzebne są dalsze badania, aby lepiej zrozumieć tę zależność.

Ostatnią edycję dokonał moderator:

wesoła_pestka

Well-known member
Buchów
1,058
Kolejny magiczny suplement, który nic nie da. Tym bardziej ,że zazwyczaj w takie specyfiki pchają się ludzie, którzy nie dbają o swoje zdrowie.
Przynajmniej w moim otoczeniu tak to wygląda, ktoś ch***wo się żywi, do tego alko. Mało snu i w ogóle ch***wy tryb zycia. Na nic nie ma siły i zamiast po prostu zmienić podejście to szuka suplementów, które mają mu pomóc nagle czuć się jak młody bóg.
A ze swojego doświadczenia dodam, że też brałem różne suplementy i witaminy i kompletnie nigdy nie czułem żadnej różnicy. Tak samo badania krwi się nie zmieniały w niczym to nie pomagało. Jedyną różnicę jaką poczułem to jak zacząłem lepiej się zywić. I moim zdaniem to podstawa dopóki ktoś nie żywi sie tak jak trzeba to te suplementy można o kant dupy rozbić.

BetonowyDaniel

Well-known member
Buchów
1,557
Odznaki
4
zamiast po prostu zmienić podejście to szuka suplementów, które mają mu pomóc nagle czuć się jak młody bóg.
tutaj to zasługa dobrego marketingu i reklam producentów ;)

Kwestia o jakich suplementach i na co mających pomóc mówimy jeszcze :) Jedne to pic na wodę a inne faktycznie działają/dają efekt.

EwelinaW

New member
Buchów
0
Tak jak wspomniałem, też kwestia tego żeby dobry jakościowo produkt i regularnie stosować, wtedy można oceniać efekty. Mam taki przypadek że znajoma to stosuje u syna, jest on nadpobudliwy i zdiagnozowano u niego to że za dużo bodźców odbiera i ma coś w rodzaju adhd, olejek w tym przypadku zauważalnie go wycisza i tonuje.

Tak jak kolega wyżej piszę na sen są różne sposoby, samo thc w tym przypadku zaburza sen pomijając wprowadzając organizm w głeboki sen, tak jak alkohol. Jeżeli chodzi o poprawe snu to suplementy takie jak melatonina, cbd, l-teanina, l-treonian, apigenina itp., wspomagają właśnie organizm przez co ten sen się poprawia.

Świadomy sen i podobne techniki to jednak jest o wiele bardziej skomplikowana rzecz niż suplementacja, a efekty lepszego snu po cbd no nie da się ukryć że już po pierwszym użyciu można zauważyć, a ćwiczyć świadome śnienie można kilka lat :)
Witam! Szukam informacji właśnie na temat działania olejku cbd. Moja 4letnia Córka ma ciężki azs, przynajmniej tak twierdzi dwóch lekarzy. Czy faktycznie cbd coś tu zdziała? Ktoś mi mówił, że lepsze efekty spowoduje olejek cbg ze względu na właściwości przeciwzapalne. Córa ma powiekszone chyba wszystkie wezly chłonne, więc trzeba właśnie uderzyć w ten stan zapalny.
Nie mam pojęcia jakiej firmy szukać i czego próbować. Od kilku dni podaję olejek cbd+ cbg full spectrum 12%. Tylko takie cos znalazlam z tym cbg. Póki co nie ma różnicy.
Czy mógłbyś mi doradzić co mogłabym użyć? Czy znasz może przypadki wyciszenia azs dzieki tym olejkom?
Mój e-mail evelina182@interia.pl.
Pozdrawiam

Ż**l

Kindybał
Obsługa forum
Moderator
Buchów
19,647
Nie znam się, może @GreenDoctor.pl coś poradzi. :oczy:

Dwóch dermatologów konsultowało czy w poradni rodzinnej?

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół