• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Olejek Konopny - Łzy Fenixa by Rick Simpson

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,837
Buchów
3,272
Odznaki
1
doustnie - np w żelatynowych kapsułkach
 

Quntakinte

musisz biec
Rejestracja
Gru 13, 2012
Postów
98
Buchów
0
Masa,

w końcowej fazie jak juz mamy gęsty olej konopny jak odparować resztki izopropynolu, bo on bardzo szkodliwy jest i lepiej go nie wrzucac w siebie. Zostawić w słoiku na kilka dni i pozniej podgrzać, czy do strzykawy i strzykawke do góry? <tam gdzie miejsce na igłe- góra>
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
14
Jak nie macie jak podgrzewać to jest inny sposób - wystarczy trzymać w temperaturze pokojowej, w przewiewie, w możliwie płaskim i szerokim naczyniu. Pomieszczenie gospodarcze doskonale się nada, kierujemy wiatrak na naczynie i zostawiamy. Musimy zapewnić jakiś minimalny obieg powietrza przez pomieszczenie, inaczej stężenie alkoholu w powietrzu zrobi się niebezpiecznie duże.
Tym sposobem alkohol wolno paruje - maksymalnie dwie doby i mamy olej. Trzeba pamiętać, żeby pod koniec procesu dodać odrobinę wody i wymieszać w celu uwolnienia resztki rozpuszczalnika.
 

Ziombloo

New member
Rejestracja
Kwi 12, 2015
Postów
2
Buchów
0
Mam pytanie.
Czy odmiany typowe outdoor nadają się do wytworzenia tego olejku?
Jeżeli tak, to jakie np.?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
4,249
Buchów
3,821
Odznaki
1
Każda się nadaje.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
857
Buchów
1
im mocniejsza odmiana tym lepiej, jeśli chodzi o rso którym ma być leczony rak
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
0
Każda się nadaje.

raczej jedne bardziej inne mniej, wybierz wydajne bo leci tego sporo. Kolega dla swojego szwagra robi od dwóch lat olej mieszany na chocolope i cbd swet mango. Z ponad pół kilograma samych topów jest do 100ml olejków wystarcza to tylko na 3-4 miesiące. Nie wiadomo na ile mu to pomaga bo przyjmuje całą górę innych leków ale lekarz o wszystkim wie i mówi, żeby nie przerywać bo jest postęp. Czuje się na tyle już dobrze że sam ogarnął cały pokój a wcześniej taka bojna dupa że nawet nie chciał o tym myśleć bo się bał więzienia. Wszystko się u niego zmieniło ale ile pomógł i czy w ogóle ten olej, nie wiemy.
 

Góra Dół