nasiona marihuany

Olejek Konopny - Łzy Fenixa by Rick Simpson

Wyszukiwarka Forumowa:
S

ShelbyGT

Guest
RQS ma w swojej ofercie od niedawna olej CBD:

Royal CBD Oil (10ml)

Olej RQS CBD to nowy, naturalny olej z konopi indyjskich, który jest bezpieczny i legalny. Przygotowany bez udziału niebezpiecznych, szkodliwych czynników chemicznych, olej konopny rozcieńczony jest olejem oliwkowym w celu zapewnienia legalności sprzedaży.


Olej zawiera 2,6% czynników CBD oraz 0,173% THC (Tetrahydrocannabinol - psychoaktywny czynnik marihuany). Jest on używany w medycynie do uśmierzania niepożądanych efektów.

Dla kogo jest przeznaczony?
Olej CBD jest używany do zwalczania symptomów zaburzeń lękowych, zaburzeń dwubiegunowości, zapalenia okrężnicy, cukrzycy, padaczki, choroby serca, stwardnienia rozsianego, nudności, chorób Parkinsona, reumatoidalnego zapalenia stawów, schizofrenii, zapalenia wątroby, a nawet pewne badanie kliniczne wykazało, że skutecznie hamuje wzrost komórek nowotworowych.

Dowiedziono, że olej jest skuteczny w leczeniu drgawek i zaburzeń lękowych. Olej ten uspokaja i działa jako antydepresant podnosząc możliwości opanowania stresu. Działa na liczne schorzenia, włącznie z opisanymi powyżej. Działa również przeciwbólowo. Pacjenci chorzy na raka często korzystają z tego oleju do zwalczania nudności i nieprzyjemnych efektów chemioterapii.

Czy jest bezpieczny?
Olej jest przygotowywany bez tradycyjnych ostrych dodatków i jest rozcieńczany do bezpiecznego i legalnego poziomu CBD. Jednakże, z powodu możliwych negatywnych reakcji w przypadku przyjmowania innych leków, lekarz powinien zdecydować o użyciu tego oleju. Należy zauważyć, że olej ten jest używany w leczeniu dzieci, ponieważ jest uznawany za bardziej bezpieczny od wielu tradycyjnych medykamentów i nie powoduje negatywnych efektów ubocznych.

Czy jest legalny?
Jako produkt na bazie konopi, jest legalny w większości krajów; posiadanie i/lub używanie tego oleju jest albo legalne albo regulowane przez agencje do spraw narkotyków. W Stanach Zjednoczonych produkty konopne klasyfikowane są jako "food-based" (pochodzenie spożywcze) i jako takie zupełnie legalne.

Czy daje jakieś efekty uboczne i czy grozi nałogiem?
Medyczny olej konopny zwalcza niepożądane efekty medyczne, nie wywołuje tzw. "haju". Poziomy THC są tak niskie, że nie występują żadne psychoaktywne objawy związane z użyciem tego produktu. Olej posiada pewne właściwości nałogu, jednak nie jest to nadzwyczajny efekt uboczny. Nie ma żadnych efektów typowo związanych z użyciem konopi indyjskich. Produkt ten służy wyłącznie do celów medycznych.

Nie stanowi ryzyka nałogu i nie wywołuje trwałych efektów, uczucia odurzenia lub złego samopoczucia po zastosowaniu, jeśli takie zastosowanie zostało stosownie zaakceptowane przez lekarza.

Jak używać i przechowywać ?
Można zażywać doustnie lub dodawać do potraw. Zalecane dozy nie powinny być przekraczane, chyba że za zgodą lekarza.

Olej należy przechowywać z dala od źródeł ciepła i światła. Trzymany w chłodnym miejscu zachowuje świeżość i moc działania.


http://www.royalqueenseeds.pl/217-royal-cbd-oil-10ml.html
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
nawet sobie sklep z tym olejem CBD teraz otworzyli na rogu damstraat i red lightu. w asortymencie olejki cbd , mydelka kosmetyki itp. Kolejny pomysl aby nabic troche siana.
 

pretorian41

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2014
Postów
68
Buchów
0
Mam pytanko / pomysł:
czy alkohol można odparować w aparaturze do robienia bimbru?
Będzie go można użyć jeszcze raz.
 

ojtek123

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2014
Postów
118
Buchów
0
Ja się doczytałem że Rick Simpson na pierwszym miejscu jako rozpuszczalnik stawia petroleum ether(eter naftowy) czyli benzynę ekstrakcyjną.
Przynajmniej on tak napisał na swoim fb.
https://www.facebook.com/permalink.php?id=298774923502987&story_fbid=393630540684091

Poprawcie mnie jak się mylę,bo za niedługo będę robił i nie chce tego spieprzyć.

Δ-9-tetrahydrocannabinol (THC)

Temperatura wrzenia: 157 stopni Celsjusza / 314.6 stopni Fahrenheita Właściwości: euforyczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, antyoksydacyjne, przeciwwymiotne

Czy to znaczy że podgrzewając olejek do np.159 stopni THC się zacznie ulatniać?
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Δ-9-tetrahydrocannabinol (THC)

Temperatura wrzenia: 157 stopni Celsjusza / 314.6 stopni Fahrenheita Właściwości: euforyczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, antyoksydacyjne, przeciwwymiotne

Czy to znaczy że podgrzewając olejek do np.159 stopni THC się zacznie ulatniać?

Dokładnie tak.
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Podniosę trochę temat.

Mam sporo odpadu z zeszłego grow.

Znalazłem już kilka metod na zrobienie olejku.
Jednak chciałbym palić najczystszy olejek i mam w związku z tym pytanie??

Zioło/susz/odpady po trymie wygotować podobnie jak do robienia masła.
Miałoby to na celu pozbycie się większości chlorofilu,wygotowanie resztek nawozów (był flush ale jakoś 100% chyba sie nie wypłukuje z rośliny).
Wysuszenie materiału i przeprowadzenie reszty czynności ale ze spirytusem 96-98%
Tutaj trzeba oczywiście wygotować spiryt.
Czy ktoś gotował zioło przez procesem produkcji olejku??

Ile ewentualnie trzeba dać tego olejku na papierosa aby kopał?
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Nie gotuje sie tego, trzeba wysuszyc, wlozyc do zamrazarki, nabic w tube i potraktowac gazem, dobrym. Ja uywam newport'a. Clipper np. juz bedzie nie tak czysty. A pozniej to wysza szkoła jazdy ze spirytusem, dewaxing, i proznia pare dni. Do ktorej jest potrzebna specjalna pompa. I do tego wszystko musi stac w odpowiednich temp. Ja tego jeszcze nie ogarniam ale mam przyjaciela ktory tworzy naprawde piekne rzeczy :D pozdro!
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Nie gotuje sie tego, trzeba wysuszyc, wlozyc do zamrazarki, nabic w tube i potraktowac gazem, dobrym. Ja uywam newport'a. Clipper np. juz bedzie nie tak czysty. A pozniej to wysza szkoła jazdy ze spirytusem, dewaxing, i proznia pare dni. Do ktorej jest potrzebna specjalna pompa. I do tego wszystko musi stac w odpowiednich temp. Ja tego jeszcze nie ogarniam ale mam przyjaciela ktory tworzy naprawde piekne rzeczy :D pozdro!


Chodziło mi o cos takiego.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?33103-Jak-zrobić-olej-haszyszowy-z-pomocą-alkoholu

z tym że wygotować wszystkie ścierwo typu nawozy i chlorofil jak prze robieniu masła na ciastka.
Nie uważacie że może wyjść lepszy olejek?
 

Siedem10

Member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
6
Buchów
0
Wielki szacunek dla tego pana (RICK SIMSON) myśle że RSO a butan to dwie inne bajki i chyba nikomu nie przyjdzie do głowy zrobić RSO przy pomocy butanu?! w sumie...? :lol3:dunno I'm dabbed out :zjarany:

---------- Post Zaktualizowany 20:25 ---------- Data pierwszego postu 20:23 ---


---------- Post Zaktualizowany 20:27 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ----------

nic nie gotuj :lol3: wysusz

---------- Post Zaktualizowany 20:32 ---------- Data pierwszego postu 20:27 ----------

dab-y są lepsze, nie ma co marnowac ze szlugami, z samego trimu mozesz naprawde zrobic cos dobrego. :bongo4:

---------- Post Zaktualizowany 20:39 ---------- Data pierwszego postu 20:32 ----------

tam jest pokazane RSO a ty chcesz palic czy tak naprawde waporowac to potrzebujesz BHO

---------- Post Zaktualizowany 20:48 ---------- Data pierwszego postu 20:39 ----------

dowiedz sie wiecej o CBD bo nawet odbudowuje komorki mozgowe. polecam hash church na you tube ( niedzielna msza na zywo :lol3:) :zjarany:
 

Quntakinte

musisz biec
Rejestracja
Gru 13, 2012
Postów
98
Buchów
0
Czy da rade zrobić olej bez garnka do gotowania ryżu? Można by pewnie za pomocą łaźni wodnej, ale jak ***nie w kuchni i pół domu roz***ie?
 

CzarneKwiaty

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2014
Postów
194
Buchów
1
Możesz robić na patelni teflonowej, tylko musiałbyś cały czas pilnować...
 

Quntakinte

musisz biec
Rejestracja
Gru 13, 2012
Postów
98
Buchów
0
Możesz robić na patelni teflonowej, tylko musiałbyś cały czas pilnować...

Jak na patelni teflonowej? Co ty pie****isz! Jak sobie to wyobrażasz, ze wleje rozpuszczalnik i bede gotowal na patelni? Po***any jestes! Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Ryzyko wybuchu jest większe jak pewne, ponieważ telefon szybko sie nagrzewa do wysokiej temperatury, a izopropyl jest bardzo łatwopalny, więc jak nie masz wiedzy to sie nie wypowiadaj.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
sposób podania jest różny, najbardziej efektywny i szybki jest per rectum
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół