nasiona marihuany

Olejek z marihuany - nowa bron w walce z rakiem

Wyszukiwarka Forumowa:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Dzięki, ale czy wszystkie odmiany z wysoką zawartością CBD będą odpowiednie przy walce z nowotworem złośliwym (nie ma jeszcze dokładnych wyników bo wykryto go 3 dni temu, przy badaniu krwi, lekarz powiedział że mógł zaatakować około 2 lat temu, ale nie było jeszcze badania histopatologicznego na które trzeba czekać, można przyśpieszyć znajomościami lub prywatnie za haj ;/ ja stosuję tą pierwszą metodę więc lada dzień będą wyniki badań, pierwsze oznaki zaczęły się około 2 miesięcy temu
(bóle w kręgosłupie, płucach, pachwina, parę dni temu kolor skóry zaczą się zmieniać na żółty, spadek wagi przez dwa miesiące 15 kg. problemy z mową oraz problemy z jedzeniem nie mówiąc już o bólu przy każdym ruchu i nie przespanych nocach.)
Wracając do CBD, ta odmiana ma najwyższy % CBD jaką znalazłem,
CBD Skunk Haze THC: 12,5%CBD: 11,12%CBN: NFCBG: 0,19%
Analiza przez: Fundación CANNA
Data analizy: 21. Marzec 2012
:Analiza typu kannabinoidowa (THC, CBD, CBN, CBG)
Metoda analizy: GC-FID

Znalazłem informacje o Anti-tumoral/Anti-cancer tylko nie wiem jak znaleźć go w odmianie, proszę o pomoc wszystkich którzy mają duże pojęcie o medycznej marihuanie, doświadczenia lub po prostu linki do źródeł pewnych informacji, ciężko jest tak szybko znaleźć informacje na ten temat, przy małej ilości czasu, więc nie dziwcie się że idę na łatwiznę i proszę o pomoc.
Byłbym wdzięczny za jakieś opinie o diecie która jest stosowana przy terapii olejkiem, alkoholem, co sądzicie o przywiezieniu suszu do polski jakieś namiary na kraję w którym jest możliwość dostania danej odmiany jak z prawem zakupu takiej odmiany obcokrajowca, mam znajomych w paru krajach między innymi stany zjednoczone, paczka wchodziła by w ogóle w grę, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i nakierowaniu w którym kierunku mam się kierować bo wszystko na raz próbuję ogarnąć a nie ma czasu na przestudiowanie tylu artykułów.
Pomieszczenie jest przygotowane do uprawy medycznej konopi (hps 400watt, 1.035 m2) tylko nie wiem czy będzie czas na wyhodowanie własnego suszu, nie mam pojęcia ile czasu nawet zostało, problem jeszcze zostaje do przekonania rodziny stosowania konopi jeśli było by to w ogóle możliwe, zbieram materiały które po przeczytaniu mogą przekonać chorego który popalał już konopie bardzo bardzo sporadycznie (5 razy), może ma ktoś książkę na ten temat do sprzedania lub może ktoś może polecić książkę którą przeczytał i jest godna uwagi. Wydaje mi się że to jedyne forum na którym mogę się dowiedzieć ważnych rzeczy liczę na was. Pozdrawiam.

Ale to wlasnie THC nie CBD zabija lub powstrzymuje rozwoj komorek rakowych. Nie skupiaj sie na odmianach. Jedna dobra indica, jedna sativa- mieszamy i robimy Ricka Simpsona. Napisze wiecej wieczorem.
Teraz googluj dieta Maxa Gersona, dieta surowa, kapsaicyna, olej lniany/konopny, wit. B12, medytacja.
Zero cukru, zero miesa ani innych obnizajacych ph krwi posilkow.
Inajwazniejsze- dalej normalni zyc i nie zamieniac sie w CHOREGO Z RAKIEM.
Do wieczora!


Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
W ciagu ostatniego roku pomoglem zrobic olej dla dziesieciu chorych oto wyniki:
1- chora zmarla nie doszla do zalecanej dawki 1ml/dziennie
2- chora zmarla nie doszla do zalecanej dawki 1ml/dziennie
3- chory zmarl nie mam danych czy doszedl do zalecanej dawki
4- brak danych
5- brak danych
6- chora zmarla nie doszla do zalecanej dawki 1ml/dziennie
7- chora doszla do zalecanej dawki i kontynuowala terapie olejem do konca, guz 2cm zniknal.
8- chory byl poddany operacji nastepnie zaczal terapie olejem guz nie odrasta.
9- chory zmarl nie doszedl do zalecanej dawki 1ml/dzien
10-w trakcie leczenia

z tych wynikow nie mozna jednoznacznie wywnioskowac czy olej rzeczywiscie dziala czy nie. jeden przypadek reemisji wedlug mnie o niczym nie przesadza. najgorsze jest to ze wiekszosc chorych decyduje sie na terapie olejem kiedy ich stan jest juz bardzo ciezki. kontynuuje moja misje i mam nadzieje ze 2015 rok przyniesie bardziej obiecujace wyniki.

pozdrawiam
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
Witajcie

Jest bardzo rzetelny artykuł na temat leczniczej konopi w najnowszym focus'ie po Polsku polecam zakup i przekonywanie najbliższych oraz znajomych http://www.focus.pl/magazyn-focus/focus/2015/2

Im więcej ludzi uwierzy tym szybciej można będzie obalić mit o groźnym narkotyku i ocalić więcej istot ludzkich -legalnie bądź nie to nie ważne przecież :)

Szacun TommyAmsterdam oby więcej ludzi jak ty :) you are LEGEND !!!

Pozdrawiam
THE DOCTOR
STB LED
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół