nasiona marihuany

One Spot One Life ???‍?OS'owe co nieco... GnomesSeeds, GGS, Pan Pestka Crew, Ekoludek

Wyszukiwarka Forumowa:

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Ile czasu to schnie w takiej „suszarni”?Piekny kapiszon?Z rzutu czy z wywózki?Widze kołyska jest to tyś karpiasz?Gratuluje udanego zakończenia sezonu?Teraz już głowa będzie troszkę spokojniejsza,też czekam kiedy to u mnie nastąpi.
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Jakie słoiczki masz stylowe,ja to biorę jaki się nawinie byle ogórkami nie pachniał ?
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Ile czasu to schnie w takiej „suszarni”?Piekny kapiszon?Z rzutu czy z wywózki?Widze kołyska jest to tyś karpiasz?Gratuluje udanego zakończenia sezonu?Teraz już głowa będzie troszkę spokojniejsza,też czekam kiedy to u mnie nastąpi.
Schnie to około 4-5 dni w boxie a potem na 2 dni wrzucam do takich papierowych toreb i w słoiki ;)
Karp taki se bo 8kg ale dobre i to. Wpadło ich więcej ale ten tylko się nadawał do zdjęcia xD Wywózka. Tak karpiarz, ale i sumiarz troszeczkę (z kolegą bo ma ponton z echem) no i niebawem wyruszam do NL a tam to tylko szczupak, sandacz, okoń.
Jakie słoiczki masz stylowe,ja to biorę jaki się nawinie byle ogórkami nie pachniał ?
Haha no dokupuje regularnie w Ikei, Action po kilka sztuk. Teraz będę musiał kupić ich jeszcze więcej bo suszy się 2x tyle co mam obecnie w słojach ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół