nasiona marihuany

One Spot One Life ???‍?OS'owe co nieco... GnomesSeeds, GGS, Pan Pestka Crew, Ekoludek

Wyszukiwarka Forumowa:

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Siema! Wczoraj był desant na spocie...

Wszystkie od pestki moczyły się w jednym czasie, były w jednakowych warunkach a jednak dysproporcje w rozwoju widać gołym okiem.
Co do pestek PPxGG od Grzesia, które pochwaliłem za super kiełkowalność...teraz muszę lekko zje**ć :p Na razie wyglądają jak jakieś mutanty :crazy:
Ale mają i tak miejsce na moim spocie! Daje im szansę... najwyżej będę dosadzał w czerwcu. Najlepiej się rozwinęły póki co dwie Cream Candy Auto od panpestka.pl
Roślinki wsadzone wczoraj...czekałem aż te przymrozki z powodu Zimnej Zochy miną...
Sucho tam jak cholera...podsypałem pod każdą jeszcze jedną miarkę hydrożelu w pudrze no i podlałem wodą z rootjuice + oprysk Asahi SL. Obok obsypałem trochę snacola ale tego na fotach nie widać bo było ciemno i na sam koniec to zrobiłem.
Dobra koniec pitolenia...módlcie się, żeby ta burza co nadejdzie na weekendzie była w miarę łagodna :D


Edit...nie wszystkie wyszły z ziemi...bodajże po 1 sztuce : CC, BB - panpestka i Critical od Eko nie wyszły...ale to taki mały szczegół, bo inne rosną zdrowo.


20220519_181902.jpg

20220519_203103.jpg

20220519_205431.jpg

20220519_205439.jpg

20220519_205444.jpg
 
Ostatnia edycja:

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Moja FR też jest oparta tylko na pestkach z OS związku z tym będziemy mieć podobne odmiany. Powodzenia
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Jestem i ja towarzyszu :)
Ja bym nie rezygnowal z tej folii kubelkowej , z gory na***albym dobrego czarnoziemu z dolomitem i byloby w pyte tu tego :D
Ja również w czasie prac mialem goscia na niebie.
Bylem jednak ubrany pod teren , a dodatkowo gosc lecial w strone slonca , watpie by mnie wypatrzyl.
Jednak pozniej zrobil rundke spowrotem , ale tylko go bylo mozna uslyszec.
Zatem nie dygam o przypal.
Owocnych zbiorow panie kolego.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,325
Buchów
4,334
Odznaki
13
Dokładnie nie pamiętam ale coś koło tego, zaraz gdzieś to sprawdzę
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Jestem i ja towarzyszu :)
Ja bym nie rezygnowal z tej folii kubelkowej , z gory na***albym dobrego czarnoziemu z dolomitem i byloby w pyte tu tego :D
Ja również w czasie prac mialem goscia na niebie.
Bylem jednak ubrany pod teren , a dodatkowo gosc lecial w strone slonca , watpie by mnie wypatrzyl.
Jednak pozniej zrobil rundke spowrotem , ale tylko go bylo mozna uslyszec.
Zatem nie dygam o przypal.
Owocnych zbiorow panie kolego.
Miło Cię widzieć towarzyszu! :D No donice rozpierdzieliłem jednak... susze mnie do tego skutecznie przekonały. Oby z fartem do końca!
Bo ten critikal był właśnie od Pana pestka, mi nie wszylo w tamtym roku jakies 70 roślin od nich
O, to nie sadzę go...hehe. Zastanawiam się jeszcze o dosadzeniu AL i NL od Ciebie bo sobie zostawiłem po 1 sztuce...
Jak dostanę gwarancję, że dojdą do końca września to dosadzę :p jak nie, to automaty dosadzam na dniach bo jeszcze troche miejsca na spocie jest...a w październiku może mnie nie być.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,325
Buchów
4,334
Odznaki
13
Miło Cię widzieć towarzyszu! :D No donice rozpierdzieliłem jednak... susze mnie do tego skutecznie przekonały. Oby z fartem do końca!

O, to nie sadzę go...hehe. Zastanawiam się jeszcze o dosadzeniu AL i NL od Ciebie bo sobie zostawiłem po 1 sztuce...
Jak dostanę gwarancję, że dojdą do końca września to dosadzę :p jak nie, to automaty dosadzam na dniach bo jeszcze troche miejsca na spocie jest...a w październiku może mnie nie być.
Nie dojda one też były od pp, nawet taki był tytuł os
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,325
Buchów
4,334
Odznaki
13
Dojda jak im pogoda pozwoli
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
No to nie brzmi pocieszająco. Z mojej strony dostały za***iste warunki glebowe ze świeżą ziemią i biotabsami. Oby się to opłaciło :/ Jak to będzie dochodzić do końca października to będzie lipa... :/


Masz jakieś zdjęcia z tamtego roku outdoorowe AL i NL ?
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Siemanko! Zdjęcia zamieszczam teraz...robione były tydzień temu. Sorry, nie miałem czasu kompletnie :D Licho trochę było na miejscówce... Najładniej lecą kwiatki od panpestka - CC Auto. Potem drugie miejsce w wyścigu szczurków zajmuje jeden z krzaczków od GGS ( i trzymam za tego fasta mocno kciuki)...reszta PPxGG raczej odpadnie bo posadzona w złym miejscu (mało słońca) albo po prostu takie qwazi wynalazki powychodziły i pójdą w śmietnik :p Dosadziłem za to 2x Gorilla Glue od Gnoma, a więc już jest ich 5 na spocie. Dosadzać coś jeszcze ? Sezonówki dojdą jak teraz wsadzę? Ślimaki już zgryzły ładnie kwiatki od Ekoludka ale rosną dalej...oby przeżyło wszystko! Każda z nich dostała podlanie wtedy z biogrowem (nie żałowałem go i lałem na oko), oraz oprysk Asahi SL 1,5ml/l. Oby poszły, pogoda im sprzyja!

Edit: Rybki dla kontrastu :) Spota mam blisko wody...to zawsze biorę ze sobą wędkę dla niepoznaki i udaję wędkarza (często w ogóle nie muszę)....jednak nie tym razem bo podjechał do mnie wścipski ale za to sympatyczny Pan i ostro zagadywał...musiałem się więc rozłożyć...Wziąłem wędkę...ale robaków już nie! :D Na szczęście popadało ostatnimi czasy i pod pniakiem znalazłem dwie glizdy, złowiłem dwa japończyki i gościu poszedł w piz*u! Oby nigdy więcej takich akcji nie było! :fishh:

20220605_195614.jpg

20220605_202008.jpg

20220605_202019.jpg

20220605_202025.jpg

20220605_202038.jpg

20220605_202048.jpg

20220605_202057.jpg

20220605_204302.jpg

20220605_204313.jpg
 
Ostatnia edycja:

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Wydaje mi się, że bedą po prostu mniejsze bo będą miały mniej czasu na wega, sam po tym Grzesiowym karnawale odpaliłem 4 dni temu kilka pestek od Szila i 4 Deutery które podarował mi przyjaciel.
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Kurde uwielbiam takie dzikie klimaty z wędka w ręku.Niestety po tym wszystkim zostało tylko wspomnienie,ponieważ to już nie te lata i nie te strony świata?Życze powodzenia.Piąteczka✌️
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół