nasiona marihuany

Opłaca się z tego robić jedzenie?

Wyszukiwarka Forumowa:

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
Mam takie pytanie, czy mają ok. 1g [polski, czyli ok. 0,5g :p ] towaru na dwóch jest sens robic z tego zarcie [np. tost z serem żółtym <tłuszcz :p>] ? Czy raczej nic nie poczujemy i lepiej zjarać ? :bounce:
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
oczywiscie ze jarać i sie nie zastanawiać :bounce:
 

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
:p ok, jaranie :p
Ale chcialem sprobowac jak to z jedzeniem ziolka :D Koplo by mnie przy takiej ilosci [to dzielone na dwa, bo z kumplem]... palone wiem, ze kopnie :D Ale czy zjedzone ? :geek:
 
S

sdfsdf

Guest
urban napisał:
przez zoladek do organizmu wydziela sie prawie 100% THC, podczas gdy palimy, z pluc do mozgu trafia zaledwie 20-30% THC z palonego szczyta.
wnioskujac z wypowiedzi urbana mysle ze powinno cos byc ;) sam jeszcze nie jadlem zielska ale jesli sporobujesz to nic Ci nie zaszkodzi ;)
Pzdr!
 
H

haszyszekk

Guest
Wg mnie to troche iinaczej działa... zielskiem szybciej sie upalisz niż złapiesz faze jedząc... faza jest wtedy mocna, przymulona i nieskoordynowana najczęściej.
Trzeba więcej zjeść niż wypalić dla uzyskanie podobnego efektu wg mnie...
Szybciej i efekrtywnej (już na pewno przy takiej ilości) będzie to spalić. pzdr
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Gdzieś kiedyś czytałem, że zjeść trzeba ponad 2 razy więcej, niż by trzeba było wypalić. Ale faza jest całkiem inna niż po paleniu.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Nie wiem jak wy ale ja do robienia np. tostow nie startuje nawet bez dychy jarania :tongue: :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół