nasiona marihuany

Opadnięte liście - za dużo czy za mało wody

Wyszukiwarka Forumowa:

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13
Witam, byłem dziś na miejscówce i zobaczyłem oklapnięte liście w półautomacie og kush. Ostatnio byłem w niedzielę i podlałem ok. 2l wody z biohumusem. Wsiąknęło na momencie. Podlewam +- raz na tydzień ok. 1.5l. wcześniej nawet częściej lałem wodę i żadnych oznak nie było. Czy to może być przelanie czy za mało? Ziemia wilgotna była, jak wsadziłem palec pod roślinę. Dodam, że zaczęła dopiero kwitnąć, choć to raczej nie jest przyczyną. Jutro prawdopodobnie tam podjadę i zrobię zdjęcia, ale nie wiem czy podlać ją czy zostawić póki co
 

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13
Dodam jeszcze, że oklapnięte są górne piętra liści. A tą ilością wody, co lałem pod og kush, inne roślinki tak samo podlewałem i zdrowo rosną
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
bez zdjęć to itak nic nie zrobisz bo nikt nie wie jak one wyglądają
 

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13

Tak to wygląda. W niedzielę wlałem jakieś 400% dawki biohumusa. Może to od tego? Dziś podlałem 1l wody, żeby jakoś to przepłukać, ale teraz wydaje mi się, że źle zrobiłem.
 

acab19

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
47
Buchów
20

Tak to wygląda. W niedzielę wlałem jakieś 400% dawki biohumusa. Może to od tego? Dziś podlałem 1l wody, żeby jakoś to przepłukać, ale teraz wydaje mi się, że źle zrobiłem.
zdrowa roślinka, nic jej nie dolega.

no może coś ja lekko podjada ?
 

Ros

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2021
Postów
88
Buchów
13
Więc to nie przelanie? Czekać teraz, aż sama się odbuduje? I kolejne pytanie, roślina zaczyna po malutku kwitnąć. Lać jej już nawóz na kwitnienie? (do innych roślin używam burzy kwiatów) boję się o te opadnięte liście, żeby nawóz jeszcze jej nie zaszkodził
 

MrBongos

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2021
Postów
139
Buchów
214
Odznaki
1
Tak jak kolega wyżej napisał raczej wszystko z nią okey. Taki jej urok...
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Nie kombinuj bo przekombinujesz i h*j z tego bd
 

acab19

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
47
Buchów
20
A co ja kombinuję? Normalnie pytam i liczę na odpowiedzi doświadczonych kolegów
nadmierna opiekuńczość może być gorsza niż olewcze podejście. Z Twoimi krzakami wszystko w porządku. Daj im rosnąć w spokoju
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
bo pomyśl ,jak można przelać roślinę na oucie?

skończ z biohumusem,widać że od tego zgłodniała,zaczyna żółknąć od dołu .. karmił bym ją na flo
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
bo pomyśl ,jak można przelać roślinę na oucie?

skończ z biohumusem,widać że od tego zgłodniała,zaczyna żółknąć od dołu .. karmił bym ją na flo
Jestem tego samego zdania biohumus to żadna pożywka lepiej dać im już na flo bo trochę już późno.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół