nasiona marihuany

opakowania medycznej polskiej trawki

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Siema .
Jestem ciekaw czy jak juz mam tą recepte i w jkaiś magiczny sposób dstanę trawke to bd mogl trzymac to w domu bez przypalu,trozwinę.

Mam spota i zbieram 150 g dajmy a to ,na recepcie mam ze 15 g ,przykład recepty i stosowaia


i moge miec te opakowanie 15 g ( albo w słoiku i zaostawic opakowanie) i mdokladac na legalu non stop ?
bo przecie nikt nie sprawdzi ile rzeczywiscie wypalilem "lemon skunka"
Wiem ze na aledrogo mozna kupic takie opakowania ale czy wtedy nie trza miec kwitow na "leczenie" medyczną

Przeczytałem taki cóś i teraz sam nie wiem https://www.money.pl/gospodarka/med...l-w-internecie-kwitnie-6353630255962241a.html


A wy jak to widzicie ?
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
W sumie.. ciekawa sprawa :smokee:
. - taktyczna kropka do śledzenia wątku, bo też jestem ciekawy jak to wygląda :p
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ta medyczna skupia się na cbd a nie thc jak wiadomo. Może być to przypałowe w naszym kraju vo wcale bym się nie zdziwił gdyby sprawdzali medyczną czy to napewno nie ta,, zła''. Mają jakiś taki specyfik w którym maczasz zioło i zabarwia się na dany kolor w zależności od mocy. Ja bym jednak doradzał taki zabieg jak chcesz z tym biegać po ulicy.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Ta medyczna skupia się na cbd a nie thc jak wiadomo.

Bzdury piszesz. Red no 2 ktory mozna dostac na recepte w aptece to lemon skunk 19% thc 1%cbd
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Siema .
Jestem ciekaw czy jak juz mam tą recepte i w jkaiś magiczny sposób dstanę trawke to bd mogl trzymac to w domu bez przypalu,trozwinę.

Mam spota i zbieram 150 g dajmy a to ,na recepcie mam ze 15 g ,przykład recepty i stosowaia


i moge miec te opakowanie 15 g ( albo w słoiku i zaostawic opakowanie) i mdokladac na legalu non stop ?
bo przecie nikt nie sprawdzi ile rzeczywiscie wypalilem "lemon skunka"
Wiem ze na aledrogo mozna kupic takie opakowania ale czy wtedy nie trza miec kwitow na "leczenie" medyczną

Przeczytałem taki cóś i teraz sam nie wiem https://www.money.pl/gospodarka/med...l-w-internecie-kwitnie-6353630255962241a.html


A wy jak to widzicie ?

To ja odpowiem na pytanie z tematu przy okazji. Każdy susz jaki posiadasz po za oryginalnym opakowaniem jest traktowany jako zwykłe posiadanie narkotyków. Zawsze musisz mieć susz w oryginalnym pudełku i zestaw papierów tj skan recepty i najlepiej fakturę z apteki.
Przy którejś recepcie z rzędu możesz mieć już przepisane więcej kwiatków, ale haczyk jest taki że opakowanie i jego zawartość jest legalna do chwili utracenia daty przydatności z opakowania. A ta wynosi kilka miesięcy zazwyczaj w zależności od partii. Czyli i tak jesteś skazany na dokupowanie co jakiś czas pudełka żeby zastąpić te które utraciły ważność. Po za tym, pudełka mają plombę aluminiową pod wieczkiem, więc pewnie by podpadło czemu wszystkie pudełka jakie posiadasz są otwarte a nie tylko jedno z którego aktualnie korzystasz.
 

Szonru

Member
Rejestracja
Sie 4, 2020
Postów
15
Buchów
0
tak jak kolega wyżej pisał, musisz mieć oryginalne opakowane. Pare dni temu czytałem tutaj na forum, że kogoś policja zatrzymała w samochodzie i zabrała mu medyczną marihuanę choć miał na to papiery, ale miał to w sreberku. Chodzi o to, że medyczna marihuana to temat świeży i policja nie wierzy na słowo i może to zioło zabrać do ekspertyzy, w takim przypadku jeżeli ona wykaże, że zioła się różnią (np ilością thc) to potraktują to jako nielegalną marihuanę.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
No to morał z tego taki że trzeba uprawiać swoje rośliny.
 
P

PolnaMiedza

Guest
tak jak kolega wyżej pisał, musisz mieć oryginalne opakowane. Pare dni temu czytałem tutaj na forum, że kogoś policja zatrzymała w samochodzie i zabrała mu medyczną marihuanę choć miał na to papiery, ale miał to w sreberku. Chodzi o to, że medyczna marihuana to temat świeży i policja nie wierzy na słowo i może to zioło zabrać do ekspertyzy, w takim przypadku jeżeli ona wykaże, że zioła się różnią (np ilością thc) to potraktują to jako nielegalną marihuanę.

Rozbieżność w zawartości thc na samym opakowaniu to, z tego co pamiętam od 17% do 22%, więc analizować nie mają co, bo susz z jednej partii ma różne stężenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół