nasiona marihuany

Open pompka. 3 odmiany pc

Wyszukiwarka Forumowa:

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Witam w kolejnej edycji.

Do rozdania pompki odmian B+, Malabar i Matias romero. Jest to kultura na miodzie. Ze kultura na miodzie to juz lekki przypal także wysyłka tylko na terenie UK(Anglia, Walia, Irlandia, Szkocja). Nie ma się co obawiać juz wysyłałem i bez przypalu paczki dochodziły, ale podkreślam, tylko teren uk.

Nie wiem ile pompek mogę rozdać bo na razie wszystko siedzi w słoiku. Fotka pompki tylko aby była. Jak będę wysyłał to będzie pompka wprost ze sloika robiona. Nie najlepiej stoję z hajsem w tym miesiącu więc myślę że do max 10 osób mogę wysłać.
Wymagania? Zdjęcie szybkowaru z pseudonimem artystycznym z forum. Oraz staz na forum min 2 lata. Co do ilości postów nie mam wymagan bo na początku sam malo pisałem a duzo czytałem. Zamknięcie open pompki 25 października, wysyłka max do 7 listopada.

Pozdro

20211001_143808.jpg
 

Tyx

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
128
Buchów
88


jak przymkniesz oko na staz to sie zglaszam tylko kilka miesiecy zostalo do 2lat. a jk mi wypali meduza z gt. bede mogl sie odwdzieczyc. na zdieciu dwudniowy miodek jeszcze nie jestem pewny czy cos z tego bedzie ale sie staram


 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Witaj @Tyx jasne ze moge przymknąć oko ;) chętnie się wymienię na gt bo nie mam, ktoras odmiana konkretnie Cie interesuje? Jak malo osob się zglosi to z każdej po jednej Ci dam. Zadowolony jestes z tego szybkowaru? Bo ja srednio. Teraz nowy kupilem i niebo a ziemia. Mam nadzieje ze mocno Ci się nie spieszy bo jeszcze miesiąc max zanim to powysyłam. Chyba ze szybciej więcej osób się zglosi.

Te strzykawki co sa na fotce to mogę tez komuś wyslac tylko ze nie pamietam ktora to odmiana hehe

Pozdro !
 

Tyx

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
128
Buchów
88
wszystko mi pasuje wnsumie nie wiem ktora odmiana jescze nie czytalem n ich temat i nie ukruwam ze to moje pierwsze kroki w uprawie grzybow ale jak tylko meduza sie zrobi dam ci znac. szybkowar szkoda ze nie pokazuje jakie cisnienie jest w srodku i na pierwsze kroki chyba bedzie dobry

poczytalem troche o tych odmianach i nie moge sie zdecydowac podeslesz co tam chcesz i tak bede zadowolony
 
Ostatnia edycja:

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Tak wiem, open mial być do 25go ale zważywszy na wyjątkowe okolicznosci zamykam go juz teraz. I tak było male zainteresowanie. Pozdro dla zwycięscy;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół