nasiona marihuany

OPEN SEED 2006 RELOADED

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
też jestem ciekawy kiedy rozstrzygnięcie napaliłem się na LOW - jeśli to ma być out to dosyć szybko będzie rozstrzygnięcie :) Pogoda w najbiższym czasie ma się znacznie poprawić (temp) i czas wysiewu :king: :king:
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Ja tez wyslalem maila po nasionka, z ktorejs odmian!!! Bardzo fajnie, ze jest to akurat PS oraz LR i jedna i druga przyjemna... Jesli czesc forum co roku robilo takie pozytywne akcje to na bank duzo poczatkujacych growerow by sie nauczylo hodowli na tanszych nasionkach, a za rok to oni by sie odwdzieczyli taki ŁANCUSZEK :thumright: RESPECT!!!
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
No ja też wysłałem maila, i mam nadzieje ze się nie będziesz kierował stazem na forum ;) :p
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
też wysłałem!! mam nadzieje że rozpatrzy moja propozycje pozytywnie :thumleft:
 
D

delete

Guest
ja rowniez wyslalem emaila mysle ze nawet fajnie uzasadnilem swoja propozycje ;) wiec teraz czekamy wszyscy na rozstrzygniecie ;)
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Ja dziś wysłałem. Zostaje nadzieja :thumright:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
No ja wysłałem prawie na początku akcji mam nadzieję, że się załape :p
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Hmm czy ktos juz dostal maila z potwierdzeniem??? Jezeli autor tematu moze niech sie odezwie ile juz paczek rozdano :thumright:... Kazdy ma nadzieje... :p
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
yh fajnie :) liczę jak chyba każdy z Was na mejla rzecz jasna pozytywnego :D.

Tak czy siak będzie ciekawie bo jak to będzie dobry dostawca to im więcej takich tym lepiej :D. Konkurencja musi być! :p
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Oooo to jeszcze trzy dni napiecia... zycze wszystkim powodzenia!!! Trzymajcie kciuki za sibie jak i za innych :D BiG Up!!!
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
3 lowryderki można przerobić na nasionka:) i jesli sie załapie,to pewnie tak zrobie:)
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
no ba nawet trzeba coby za jakiś czas znów zrobić openseeda! i tak to sie ma kręcić :).
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Kubczak napisał:
3 lowryderki można przerobić na nasionka:) i jesli sie załapie,to pewnie tak zrobie:)

Z tego co się dowiadywałem od Siyo to nasionka są feminizowane(napisał, że 95% to żeńskie) także na nasiona nie masz co liczyć.
Natomiast mam pytania do autora openseeda - skąd masz nasionka? Które to pokolenie? Czy sam je feminizowałeś?
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół