nasiona marihuany

Opium - wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
Palenie opium to gówno. Musiał byś mieć go naaaaprawdę sporo żeby się porządnie ustukać, a jak wiadomo mało kto w Polandzie ma swoje poletko maku wyskokomorfinowego by tworzyć masowo opium.
I wyszło szydło z worka - teoretyczne gadanie pana urbana co mniej wie niż jje.

Walenie opium w kanał to podstawa na warunki w Polsce.

Cos ci nie pasuje?

Podstawa?
tak jak palenie z wiadra dilerskiego haszu co?

jak jestes konsumentem to ci sie nie dziwie, a uprawa maku to pryszcz.
Nasiona moze bez problemu kupic, i spokojnie wystarczy poletko 2 x 2 metry zeby miec w ch*j maku a ty pie****isz o hektarach.
ch*j wie jak masz takie zapotrzebowanie to spoko, ale nie pie**ol glupot ze trzeba miec kilo opium zeby spokojnie je palic bo to brzmi jakby bylo potrzebne 10g zeby sie nacpac lol


znam osobe ktora palila opium ze swojej malej uprawki, ktorej zreszta jest gdzies tutaj fotorelacja.I jakos to co zebral wystarczylo mu na wiecej niz dwa razy buhehe

pozatym to nie forum dla opiatowcow ktorzy wala po kablach, tutaj jest to bardziej jako ciekawostka
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
Cos ci nie pasuje?

Podstawa?
tak jak palenie z wiadra dilerskiego haszu co?

jak jestes konsumentem to ci sie nie dziwie, a uprawa maku to pryszcz.
Nasiona moze bez problemu kupic, i spokojnie wystarczy poletko 2 x 2 metry zeby miec w ch*j maku a ty pie****isz o hektarach.
ch*j wie jak masz takie zapotrzebowanie to spoko, ale nie pie**ol glupot ze trzeba miec kilo opium zeby spokojnie je palic bo to brzmi jakby bylo potrzebne 10g zeby sie nacpac lol


znam osobe ktora palila opium ze swojej malej uprawki, ktorej zreszta jest gdzies tutaj fotorelacja.I jakos to co zebral wystarczylo mu na wiecej niz dwa razy buhehe

pozatym to nie forum dla opiatowcow ktorzy wala po kablach, tutaj jest to bardziej jako ciekawostka

To czemu Ci co walą hel paląc wkońcu przechodzą na dożylne walenie? Z tego samego powodu co zatwardziały alkoholik zaczyna po czasie pić dynks.
TOLERANCJA!
Prędzej czy później każdy opiatowiec zacznie walić po kablach.
Chodziło mi o to że tak jest o wiele EKONOMICZNIEJ!
Z tego co mi wiadomo do helupy czy morfiny ma się dostęp tylko w dużych miastach, tylko tam można się w***ać w opiaty i tam jest najwięcej heleniarzy.
Widać że jesteś z prowincji bo nie masz pojęcia jak to jest w dużym mieście, gdy mieszkasz w bloku, nie masz ziemi i jedyne co możesz sobie zrobić to mały makowy grow box.
Z takiego boxu nie wyciśniesz za dużo opium. Więc co? Lepiej przejarać uprawę w tydzień chodz wysiłki na jej doprowadzenie do końca trwały 2-3 miesiące? Spoko!
I gdzie ja mówie że trzeba zjarać 10 gram żeby się ustukać?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
TOLERANCJA!
Prędzej czy później każdy opiatowiec zacznie walić po kablach.
Chodziło mi o to że tak jest o wiele EKONOMICZNIEJ!
To już było na[pisane kilka postów wyżej. Po co powtarzać?
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
Po to, żeby rozwarzyć tą ekonomię w warunkach polskiego miastowego ćpuna.
 

Churchil

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
200
Buchów
1
Po***ani jestescie...ja nigdy opium bym nie spróbował nawet zeby to palic bo to gówno uzależnia jak cholera....mój kolega brał opium i dosłownie wyniósł pół domu po to aby sprzedać swoje ubrania, kosmetyki siostry, rózne pierdoły np.: wiertarke swojego ojca aby kupic koejny mililitr tego gówna
musielismy po niego jeżdzic 5 km do miasta zeby go sciagnac bo siedzial na jakims przystanku na***any po konce wlosów na lbie...matka go wygonila z domu i teraz mieszka u swojej babki u której musi pracować w gospodarstwie
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
kto Ci każe wchodzić w ten dział?
Jak Ci się nie podoba, to trzymaj się działów o świętej trawce.
A historii takich jak ta każdy chyba w swoim życiu nasłuchał się wystarczająco.
mój kolega brał opium i dosłownie wyniósł pół domu po to aby sprzedać swoje ubrania, kosmetyki siostry, rózne pierdoły
Za opium? Nie wydaje mi się. Mylisz środki chyba.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
Po***ani jestescie...ja nigdy opium bym nie spróbował nawet zeby to palic bo to gówno uzależnia jak cholera....mój kolega brał opium i dosłownie wyniósł pół domu po to aby sprzedać swoje ubrania, kosmetyki siostry, rózne pierdoły np.: wiertarke swojego ojca aby kupic koejny mililitr tego gówna
musielismy po niego jeżdzic 5 km do miasta zeby go sciagnac bo siedzial na jakims przystanku na***any po konce wlosów na lbie...matka go wygonila z domu i teraz mieszka u swojej babki u której musi pracować w gospodarstwie
.. narkotyki zniszczyly mu zycie

haha przez chwile myslalem, ze czytam jakas ulotke propagandowa :D
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
kto Ci każe wchodzić w ten dział?
Jak Ci się nie podoba, to trzymaj się działów o świętej trawce.
A historii takich jak ta każdy chyba w swoim życiu nasłuchał się wystarczająco.
Za opium? Nie wydaje mi się. Mylisz środki chyba.

Wszystko możliwe, chodź jest tu pare nieścisłości. Po pierwsze nie jest napisane jak przyjmował ten koleszka opium. im? iv? per rectum? paląc? doustnie?
Jeśli w sposób nr 1 i 2 to się nie dziwie. Popłynął z tematem.
Jeśli coś poza im i iv to jest duże prawdopodobieństwo bujdy.

A tak wogóle, to wszyscy jesteśmy inny pod względem fizjologicznym. To co niektórych nierusza, innym nie pozwala się obyć bez tego.

Jak zauwazył Shadow, to nie pierwsza taka historia. Takich opowiastek można było by spisać tyle, że książki o nich zawaliły by cały IPN.
 

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
po co wykopujesz stare tematy? mogłeś zostawić go:sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół