nasiona marihuany

Oranges heal

Wyszukiwarka Forumowa:

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Skladam recenzje tej odmianki gdyż nie widziałem jej żadnej fotorelacji jeszcze u nas. Moim zdaniem jakość genów jest kozacka, zero jakich kolwiek bananów od początku Flow. Topki ładnie się szronia, jakościowo moim zdaniem 1 klasa. Na 3 pestki trafiło mi się każdy inne pheno, jedna kozacka typowa black domina, drugi typowo Orange skunk którego niestety posiadam tylko zdjęcie suszu a trzeci pheno black domina z większą ilością sativy. Z czystym sumieniem mogę polecić tą odmianę od @pan pestka
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Milo że piszesz! Aktualnie szukam czegoś od @panpestka.pl do mojego nowego projektu, mialem shiskaberry roslo jak szalone, zkitelzz miod malina, znow poleci tylko w dużo większej ilości.
Coś jeszcze mógłbyś od nich z rekomendować? Jeszcze myślalem o Gorilla zkitelzz ale narazie tylko myślę..
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
IMG_20210810_090501.jpg
IMG_20210810_090512.jpg
IMG_20210810_090528.jpg
IMG_20210810_090549.jpg
IMG_20210810_090536.jpg

Milo że piszesz! Aktualnie szukam czegoś od @panpestka.pl do mojego nowego projektu, mialem shiskaberry roslo jak szalone, zkitelzz miod malina, znow poleci tylko w dużo większej ilości.
Coś jeszcze mógłbyś od nich z rekomendować? Jeszcze myślalem o Gorilla zkitelzz ale narazie tylko myślę..
Na smok raport trzeba chwilę poczekać, ? wal pw
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Kozacko Ci to wyszło :) koniecznie musisz sprawdzić od nas shiskaberry punch i bruce banner x white russian
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Wracam z opinia na temat wyżej wymienionego tematu. Ogólnie jest zadowolony z tej odmianki i napewno do niej jeszcze wrócę, rozrzut pheno, 3 roślinki i każda inna (jak dzieci sąsiada???). Kwitły 8 tygodni z hakiem, nie grymasiły, jedyne to że za krótki weg był i porosły juniory. Ogólnie zieemisty posmak, topki zbite i klejące, zapachu podchodzi mi pod mazara, typowy afgan

Kozacko Ci to wyszło :) koniecznie musisz sprawdzić od nas shiskaberry punch i bruce banner x white russian
Panie, teraz czas na critical kush i gelato z osa. Ale to dopiero przed świętami, czekamy teraz co pokaże blue widow i wedding cake oczywiście od pp crew team, pozdro!
 
Ostatnia edycja:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
wedding cake - czuć powiew Kalifornii ^^
bardzo nas ciekawi opinia o Gelato ;-)
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Wedding jarałem od was bo w solocap siedział taki juniorek, palenie w h*j smaczne i aromatyczne, z mocą nie powala bo trochę za szybko ścinka poszła(ja tam wolę lajcika niż mozgo***a)
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Polecam, zrobiłem grow orange heals właśnie dzięki recenzji autora tego tematu. kielkowanie 10na10, wszystkie ładne, krzaczaste, niskie rośliny. Moc konkretna, aromat, i łatwa w uprawie. Zdecydowanie poleci jeszcze raz w moim growprojekcie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół