nasiona marihuany

Orion Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Skoro dopiero rosną, to znaczy że nic na ich temat na razie nie wiesz, a opinia nt. wyglądu mnie akurat kompletnie nie obchodzi, poza tym pisaliśmy o uprawie outdoor, a tam orionowe O.G to porażka w porównaniu z RQS czy Dinafem, z czystej łaski dla breedera jeszcze wezmę 5 na próbę i jak w tym sezonie będzie to samo, to już nigdy nic od niego nie kupię, bo jak na razie nic mnie nie urzekło, a co dopiero żeby się zachwycać...
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
moje og kush zeszły sezon wyszły prawilne. Kilka poszło w purpurę ale najlepiej pachnące były z zielonym feno i te miały też najmocniejsze działanie, tripujące ciężkie zawroty głowy, bajzel w głowie. Purpurowe były łagodniejsze i w stronę buzz
w tym roku jadę z klonów babeczka w szafie od miesiąca, potnę ją na weekend z 30 klonów powinno być.
Te regulary to nie nowości są od lat z tych co wymieniłeś miałem Spirit i krzyżówke Mexican ta pierwsza poszła więcej niż easy sativa w górę i ciężki plon dała. Krzyżówka mexicana miałem przytuloną między żywopłotem a domem o wschodniej strony i pomimo cienia wyszła fajna. Chuda i wysoka ale jaranko przyjemne delikatne, pobudza lędźwia :D szkoda że nie wyszła jako femi
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
mnie męczy tylko jedna genetyka ....
dlaczego do chu*a nie ma starego, dobrego , mocnego , wczesnego maroca ?!?!?!?!?!?!?!?!
moje pierwsze outy opierały się głównie na maroco, passion#1 ,wczesnego canadiana(początek październikakosa) i purple maroc ... to chyba były moje życiowe wyniki, zarówno pod względem mocy i wagowo ...
cóż czasy się zmieniają ... :D trzeba sie przekwalifikować na indoor !! :D
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
dlaczego do chu*a nie ma starego, dobrego , mocnego , wczesnego maroca ?!?!?!?!?!?!?!?!
z info z innego czarnego forum wiem że outdory przeszły rewizje i będzie powrót do korzeni. Z cannadianów miałem regulary i to były świetne strainy co prawda skrzyżowane z jakimiś paskami albo purple#1 ale to jedne z lepszych regów jakie miałem
 

Korwin

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
27
Buchów
0
orion co ty miałeś za odmiany na oucie w tantym sezonie za***iste topy były takie troche puszyste po scięciu i wysuszeniu topki ładnie sie prezentowały to niby durbany miały być a nie wyglądały jak durbany chętnie bym je nabrał jeszcze tylko nie wiadomo co to za odmiany bo na 30 nasion różnych odmian tylko z 6 sztuk ładnie w miare spuchło z tymi dobrymi puszystymi topami reszta whuj późna nie zdążyły dojść
 

nielatol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
228
Buchów
2
, a tam orionowe O.G to porażka w porównaniu z RQS czy Dinafem, z czystej łaski dla breedera jeszcze wezmę 5 na próbę i jak w tym sezonie będzie to samo, to już nigdy nic od niego nie kupię, bo jak na razie nic mnie nie urzekło, a co dopiero żeby się zachwycać...


To Ci nie poszlo jak młodej ku**ie w deszcz moje zeszłoroczne sztuki OG KUSH własnie od oriona










Mi jakos pestki od exforumowych brederow jak orion grzes warr rosna lepiej niz od znanych brederow co sie juz kasa nabili wyrobili marke teraz cpaja i wpie****aja jak leci i jeszcze po 40 zł za sionko :pl:
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Pffff i co to niby ma być? Z wyglądu to moje były o wiele lepsze niż to co tu pokazałeś, a i tak każdy komu dałem spróbować, to się mnie pytał co to za gówno sianowate przyniosłem, bo w porównaniu z WW czy JH te orionowe to zwykłe siano. Automaty to mi większe nieraz rosły niż to biedactwo co tu się nim chwalisz. Tylko się ośmieszasz takimi zdjęciami mini plancików. Poza tym do czego porównujesz? Masz porównanie do innych OG z out? Ja mam porównanie i nikt mi nie wmówi, że te orioniowe są coś warte w porównaniu np. z tymi o RQS. Oczywiście gimbaza i tak kupi, za kieszonkowe od rodziców i będą się cieszyć jakie to im porosło, bo gówno w życiu mieli i gówno widzieli.

Mi jakos pestki od exforumowych brederow jak orion grzes warr rosna lepiej niz od znanych brederow co sie juz kasa nabili wyrobili marke teraz cpaja i wpie****aja jak leci i jeszcze po 40 zł za sionko :pl:

Hahahahahaa, to żeś się ośmieszył maksymalnie chyba jak się da... Że niby to coś na zdjęciach lepiej porosło? O mój kochany Boże, z tego tylko wynika, że jeszcze nigdy na oczy nie widziałeś co to znaczy dobry krzak ze zbitym kwiatem z out. Szczerze, to współczuję, skoro takim czymś się chwalisz, nic tylko współczuć... Ile odmian miałeś już na out, skoro się zachwycasz takimi o potencjale i smaku majeranku?

Poza tym nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz. Jak taki breeder prowadzi selekcję? GHS wybiera spośród tysięcy krzaków osobniki które się nadają, mają ogromne zaplecze, laboratoria i ty chcesz ludziom wmawiać, że taki orion robi lepsze pestki? Chyba człowieku na łep ze stodoły upadłeś...

Dodam, że ja takiej wielkości orionowe OG. jak te twoje ze zdjęcia miałem na początku czerwca jak na wegu jeszcze były. Ale to pewnie przez to, że mi...
nie poszlo jak młodej ku**ie w deszcz

Swoją droga, ja dostałem bana za napisanie "hoojowy", ciekawe co jest za porównywanie użytkowników do kur*w?
 
Ostatnia edycja:

Korwin

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
27
Buchów
0
marihuanator co polecasz na outa z jakiej firmy? bo wikszość teraz outów to hu*nia
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Hahahahahaa, to żeś się ośmieszył maksymalnie chyba jak się da... Że niby to coś na zdjęciach lepiej porosło? O mój kochany Boże, z tego tylko wynika, że jeszcze nigdy na oczy nie widziałeś co to znaczy dobry krzak ze zbitym kwiatem z out


Zamiast tak pier***ić wciąż w tym temacie tylko to pokaż te swoje za***iste topy bo już się irytujący zaczynasz robić ziomek.
 
G

Guest

Guest
nielotal kiedy kosiłeś tego og kucha :) mam kilka nasion tego moze wykorzystam je w tym roku .
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Zamiast tak pier***ić wciąż w tym temacie tylko to pokaż te swoje za***iste topy bo już się irytujący zaczynasz robić ziomek.

Do pokazywania fotek są odpowiednie tematy, specjalnie do tego stworzone, nie widzę potrzeby wrzucania tych samych zdjęć do każdego tematu w którym pojawia się dyskusja na temat oudoora. Poza tym ze zdjęć można wywnioskować tylko kilka cech, takich jak: wigor roślin, podobieństwo pomiędzy osobnikami (ilość feno), potencjał do plonowania oraz czy krzak ma przewagę sativa lub indica. I z moich zdjęć to się da wywnioskować, bo tylko po to je robiłem i umieszczałem na forum. Pełnię możliwości oceny daje tylko własne doświadczenie z daną odmianą, czyli też możliwość porównania z tym co się ma lub miało.

To nie wina roslin;)
Tylko byle jakich nasion, z gówna bata nie ukręcisz...

marihuanator co polecasz na outa z jakiej firmy? bo wikszość teraz outów to hu*nia
Zawsze tak było, że polecane outy to była lipa, ale przekonać o tym się można dopiero po wysadzeniu czegoś normalnego, bo wtedy dopiero te różnice się dostrzega. Ja już wolę nic nie polecać, bo tylko mnie oczerniają później i bluzgają co poniektórzy, a tylko ja dostaję bany. Najwidoczniej komuś takie moje polecanie nie jest na rękę, ale cóż, tak się zmieniło forum i moderatorzy robią tu co im się podoba, zero szacunku dla ludzi, którzy chcą coś nowego wnieść, podzielić się widzą o tym, czego niby się nie sadzi, bo niby nie dojdzie, ale próbować to nikt nie próbował, lepiej powtarzać jeden za drugim, że nie dojdzie.

Ja kosiłem tego O.G od oriona każdy krzak (5szt.) w innym terminie, bo rozbieżności były ponad miesiąc, od połowy września do połowy października...
 
Ostatnia edycja:

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
To Ci nie poszlo jak młodej ku**ie w deszcz moje zeszłoroczne sztuki OG KUSH własnie od oriona
umarłem, dobry tekst.
Swoją drogą ładne krzaczki i jestem tego samego zdania wspieram naszych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół