- Rejestracja
- Paź 16, 2009
- Postów
- 282
- Buchów
- 7
Witam mam do rozdania kilka pakietów pestek LR#2xBB AF reg planty rosly na oucie , zapylilem je samcem tej samej odmiany chcial bym zobaczyć co wyrośnie wam z tych nasion , na outa juz za pozno wiec nasionka sa do przeznaczenia na in nie na kolejny sezon Out !
1.staż na forum minimum 6 miesięcy
2.zdjecie swojego planta którego mieliscie lub macie najlepiej z karteczka i nickiem
3.bedzie 5 pakietów po 10 pestek
4.Ogłoszenie wyników 23.08.12
Pozdrawiam <shiza>
1.staż na forum minimum 6 miesięcy
2.zdjecie swojego planta którego mieliscie lub macie najlepiej z karteczka i nickiem
3.bedzie 5 pakietów po 10 pestek
4.Ogłoszenie wyników 23.08.12
Pozdrawiam <shiza>



