• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

OS fasty, głównie

Indoorosław

Well-known member
Buchów
66
Chciałem spróbować outdorka w tym sezonie, nie spałem całą noc a dopiero podkusiło mnie teraz wejść na forum... gdyby jednak się coś zwolniło to przyjme. Chętnie northem (Chciałem je brać do indorka w automatach, ale padło na white widow)

gnusti

Member
Buchów
3
Masz na koncie 3 posty i wszystkie 3 w OSach. Rozumiem, że organizator nie miał wymagań, ale bez przesady. Założyłeś tu konto tylko po to
Biorę udział w osach aby założyć swoją pierwsza fotorelację w 2022 roku w tym roku trochę już za późno wysialem swoje pechy i nic z nich nie wyrosło dlatego chciałem się porządnie zabrać za kolejna uprawę zbieram pestki i kto co mi wyśle to wysieje A nawozy kupię z growshopa wiem że konto jest nowe i mało wiarygodne ale jak ktoś będzie chciał to mi wyśle.
A pytam innych znajomych o jakieś wskazowki co do sadzenia stąd 3 posty tylko w osach.
Pozdrawiam z buchem wariacie

Dzi@d_borowy

Well-known member
Buchów
174
Biorę udział w osach aby założyć swoją pierwsza fotorelację w 2022 roku w tym roku trochę już za późno wysialem swoje pechy i nic z nich nie wyrosło dlatego chciałem się porządnie zabrać za kolejna uprawę zbieram pestki i kto co mi wyśle to wysieje A nawozy kupię z growshopa wiem że konto jest nowe i mało wiarygodne ale jak ktoś będzie chciał to mi wyśle.
A pytam innych znajomych o jakieś wskazowki co do sadzenia stąd 3 posty tylko w osach.
Pozdrawiam z buchem wariacie
Rozumiem, że rażą Cie przyjęte tu zasady, choć umowne raczej dobrze funkcjonują.
Czujesz się pewnie wykluczony bo nie możesz brać udziału w życiu społeczności na forum.
Powiedzmy sobie szczerze urzytkownicy tutaj się nie znają, jedyną formą weryfikacji profilu są Relacje, ilość sensownych postów i czas posiadanego konta.

Moja rada, zacznij sam, kup pestki i jedziesz z relacją.
Mówisz o znajomych, może oni Ci jakieś dadzą to i relacje pociśniesz.
Daj coś od siebie dla społeczności # a nie tylko brał byś

chcesz pestek na następny OUT ?
Tak , to SUPER
Kup/zbuduj małego boxa np. PCbox'a albo jakieś 0.09m2
Ogarnij sobie 1-2 pestki na start i naucz się robić własne nasiona.
Cała wiedzę znajdziesdz na
a jeśli nie to można pytać na forum

Pozdro i z fartem

sub23

nudziarus offtopicus
Buchów
2,830
Powiedzmy sobie szczerze urzytkownicy tutaj się nie znają, jedyną formą weryfikacji profilu są Relacje, ilość sensownych postów i czas posiadanego konta.
W innych czasach na innym forum powstała cała idea open seed. Wtedy bez żadnych warunków każdy remajlerem [ skrzynka pocztowa na poczcie na człowieka ze specjalnymi dokumentami ] wysyłano spora dawkę nasion. Różniste miksy out. Od niezłych przez średnie do kiepskich. Takie tam polihybrydki _ w dużej mierze coś co było bo nie zostało rozkradzione. Pakiet startowy dla początkujących.

Liczono tak po cichu, że w następnym sezonie cześć ludzi wyśle podobna ilość nasion kolejnych pokoleń etc.. Skończyło się tym, że stopa zwrotu wynosiła "zero". Następny sezon był całościowo rozkradziony i nie było głównego źródła. Ówczesna kannaba [ teraz wolne konopie ?? ] ciągnęła jakiś czas akcje ... Nasiona produkowane w szwajcari nawet były swego czasu... Ale chyba po jakimś czasie zupełnie to zdechło. Tu od samego początku zasadą było raczej wymaganie fotorelacji z oraz minimalnego stażu na forum. Czyli niby za darmo a jednak nie. W tym wszystkim jest jeszcze taki mały myk _ podaje się adres do wysyłki. No dobra teraz są i paczkomaty.... Kiedyś nie było.

Dygresja. Gdyby znalazła sie jakaś lokomotywa _ ktoś kto posadzi z 20 roślin żeńskich wczesnej odmiany.... na nasiona.. pewnie dało by się powtórzyć taki numer. Po 20_30 nasion na łeb dla każdego chętnego _ do wyczerpania zapasów :lol: .. Nie nie wydaje mi się to możliwe już.

2012: Teraz jeszcze to działa ? od wieków się nie interesowałem ;)

Rolnicy Rolnikom 2012
Uprawiasz cannabis? Podziel się pestkami i wesprzyj akcję zasiania całego świata!
Oprócz Szwajcarów, akcję Otwartej Pestki wspierają też
mniejsi i większy plantatorzy, którzy w poprzednich la-

tach korzystali z nasion z OP.
Przekazując swoje nasiona na rzecz Otwartej Pestki mo-
żesz określić, czy chcesz aby były rozdane najbardziej
zasłużonym aktywistom, czy dołączane do standardo-

wych pakietów rozsyłanych w ramach akcji.
Nie ma znaczenia, czy Twoje plony pochodzą ze skata-
logowanych odmian, mixów czy też są całkowicie ano-

nimowe. Ideą Otwartej Pestki jest nie tylko korzystanie

z owoców cudzej pracy, ale także dzielenie się nimi. Or-

ganizatorzy nie ukrywają, że liczą na pomoc rolników,
którzy otrzymali od nich pestki w ubiegłych latach

Kanały z reklamówkami :)

Ani słowa o zyrandolledach :oczy:

Ostatnia edycja:

chlorofil

zielony w temacie
Buchów
712
Odznaki
5
Rolnicy Rolnikom 2012
Uprawiasz cannabis? Podziel się pestkami i wesprzyj akcję zasiania całego świata!
Oprócz Szwajcarów, akcję Otwartej Pestki wspierają też
mniejsi i większy plantatorzy, którzy w poprzednich la-

tach korzystali z nasion z OP.
Przekazując swoje nasiona na rzecz Otwartej Pestki mo-
żesz określić, czy chcesz aby były rozdane najbardziej
zasłużonym aktywistom, czy dołączane do standardo-

wych pakietów rozsyłanych w ramach akcji.
Nie ma znaczenia, czy Twoje plony pochodzą ze skata-
logowanych odmian, mixów czy też są całkowicie ano-

nimowe. Ideą Otwartej Pestki jest nie tylko korzystanie

z owoców cudzej pracy, ale także dzielenie się nimi. Or-

ganizatorzy nie ukrywają, że liczą na pomoc rolników,
którzy otrzymali od nich pestki w ubiegłych latach

Kanały z reklamówkami :)
Kurcze to był ostatni poważny out z mojej strony, te pestki od szwajcarów były zajebiste :) od 2008 do 2012 jechałem na nich i szczerze pleśni nie uświadczyłem, a w klaserze jeszcze sentymentalnie jest jakiś cross santa maria x afgan od tej inicjatywy rolnicy rolnikom, mam nadzieję że jak przyjdzie czas wysiania to wypuści co trzeba ;)

sub23

nudziarus offtopicus
Buchów
2,830
Kurcze to był ostatni poważny out z mojej strony, te pestki od szwajcarów były zajebiste :)
Ba : Taka fajna idea. Powstała na forum Hyperreal. I się jakoś utrzymało. Przez lata... Spliff niestety _ ich strona zalatuje mi komerchą czysta w chwili obecnej. Są raczej częścią tej całej machiny do zarabiana kasy na. Takie czasy :lol:
Akcja OS ... Ta ... Pozdrowienia dla emesa który rozsyłał to w pierwszej edycji. [[ szło z Wrocławia _ remajler na "tu nazwisko"]]

sentymentalnie jest jakiś cross santa maria x afgan

Rozmnóż ;)

Góra Dół