nasiona marihuany

OS fasty, głównie

  • Autor wątku Usunięty 23746
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
Chciałem spróbować outdorka w tym sezonie, nie spałem całą noc a dopiero podkusiło mnie teraz wejść na forum... gdyby jednak się coś zwolniło to przyjme. Chętnie northem (Chciałem je brać do indorka w automatach, ale padło na white widow)
 

gnusti

Member
Rejestracja
Lis 8, 2021
Postów
17
Buchów
4
Masz na koncie 3 posty i wszystkie 3 w OSach. Rozumiem, że organizator nie miał wymagań, ale bez przesady. Założyłeś tu konto tylko po to
Biorę udział w osach aby założyć swoją pierwsza fotorelację w 2022 roku w tym roku trochę już za późno wysialem swoje pechy i nic z nich nie wyrosło dlatego chciałem się porządnie zabrać za kolejna uprawę zbieram pestki i kto co mi wyśle to wysieje A nawozy kupię z growshopa wiem że konto jest nowe i mało wiarygodne ale jak ktoś będzie chciał to mi wyśle.
A pytam innych znajomych o jakieś wskazowki co do sadzenia stąd 3 posty tylko w osach.
Pozdrawiam z buchem wariacie
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Biorę udział w osach aby założyć swoją pierwsza fotorelację w 2022 roku w tym roku trochę już za późno wysialem swoje pechy i nic z nich nie wyrosło dlatego chciałem się porządnie zabrać za kolejna uprawę zbieram pestki i kto co mi wyśle to wysieje A nawozy kupię z growshopa wiem że konto jest nowe i mało wiarygodne ale jak ktoś będzie chciał to mi wyśle.
A pytam innych znajomych o jakieś wskazowki co do sadzenia stąd 3 posty tylko w osach.
Pozdrawiam z buchem wariacie
Rozumiem, że rażą Cie przyjęte tu zasady, choć umowne raczej dobrze funkcjonują.
Czujesz się pewnie wykluczony bo nie możesz brać udziału w życiu społeczności na forum.
Powiedzmy sobie szczerze urzytkownicy tutaj się nie znają, jedyną formą weryfikacji profilu są Relacje, ilość sensownych postów i czas posiadanego konta.

Moja rada, zacznij sam, kup pestki i jedziesz z relacją.
Mówisz o znajomych, może oni Ci jakieś dadzą to i relacje pociśniesz.
A pytam innych znajomych o jakieś wskazowki co do sadzenia stąd 3 posty tylko w osach.
Daj coś od siebie dla społeczności # a nie tylko brał byś

chcesz pestek na następny OUT ?
Tak , to SUPER
Kup/zbuduj małego boxa np. PCbox'a albo jakieś 0.09m2
Ogarnij sobie 1-2 pestki na start i naucz się robić własne nasiona.
Cała wiedzę znajdziesdz na
a jeśli nie to można pytać na forum

Pozdro i z fartem
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
Powiedzmy sobie szczerze urzytkownicy tutaj się nie znają, jedyną formą weryfikacji profilu są Relacje, ilość sensownych postów i czas posiadanego konta.
W innych czasach na innym forum powstała cała idea open seed. Wtedy bez żadnych warunków każdy remajlerem [ skrzynka pocztowa na poczcie na człowieka ze specjalnymi dokumentami ] wysyłano spora dawkę nasion. Różniste miksy out. Od niezłych przez średnie do kiepskich. Takie tam polihybrydki _ w dużej mierze coś co było bo nie zostało rozkradzione. Pakiet startowy dla początkujących.

Liczono tak po cichu, że w następnym sezonie cześć ludzi wyśle podobna ilość nasion kolejnych pokoleń etc.. Skończyło się tym, że stopa zwrotu wynosiła "zero". Następny sezon był całościowo rozkradziony i nie było głównego źródła. Ówczesna kannaba [ teraz wolne konopie ?? ] ciągnęła jakiś czas akcje ... Nasiona produkowane w szwajcari nawet były swego czasu... Ale chyba po jakimś czasie zupełnie to zdechło. Tu od samego początku zasadą było raczej wymaganie fotorelacji z oraz minimalnego stażu na forum. Czyli niby za darmo a jednak nie. W tym wszystkim jest jeszcze taki mały myk _ podaje się adres do wysyłki. No dobra teraz są i paczkomaty.... Kiedyś nie było.

Dygresja. Gdyby znalazła sie jakaś lokomotywa _ ktoś kto posadzi z 20 roślin żeńskich wczesnej odmiany.... na nasiona.. pewnie dało by się powtórzyć taki numer. Po 20_30 nasion na łeb dla każdego chętnego _ do wyczerpania zapasów :lol: .. Nie nie wydaje mi się to możliwe już.

2012: Teraz jeszcze to działa ? od wieków się nie interesowałem ;)


Rolnicy Rolnikom 2012
Uprawiasz cannabis? Podziel się pestkami i wesprzyj akcję zasiania całego świata!
Oprócz Szwajcarów, akcję Otwartej Pestki wspierają też
mniejsi i większy plantatorzy, którzy w poprzednich la-

tach korzystali z nasion z OP.
Przekazując swoje nasiona na rzecz Otwartej Pestki mo-
żesz określić, czy chcesz aby były rozdane najbardziej
zasłużonym aktywistom, czy dołączane do standardo-

wych pakietów rozsyłanych w ramach akcji.
Nie ma znaczenia, czy Twoje plony pochodzą ze skata-
logowanych odmian, mixów czy też są całkowicie ano-

nimowe. Ideą Otwartej Pestki jest nie tylko korzystanie

z owoców cudzej pracy, ale także dzielenie się nimi. Or-

ganizatorzy nie ukrywają, że liczą na pomoc rolników,
którzy otrzymali od nich pestki w ubiegłych latach

Kanały z reklamówkami :)


Ani słowa o zyrandolledach :oczy:
 
Ostatnia edycja:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Rolnicy Rolnikom 2012
Uprawiasz cannabis? Podziel się pestkami i wesprzyj akcję zasiania całego świata!
Oprócz Szwajcarów, akcję Otwartej Pestki wspierają też
mniejsi i większy plantatorzy, którzy w poprzednich la-

tach korzystali z nasion z OP.
Przekazując swoje nasiona na rzecz Otwartej Pestki mo-
żesz określić, czy chcesz aby były rozdane najbardziej
zasłużonym aktywistom, czy dołączane do standardo-

wych pakietów rozsyłanych w ramach akcji.
Nie ma znaczenia, czy Twoje plony pochodzą ze skata-
logowanych odmian, mixów czy też są całkowicie ano-

nimowe. Ideą Otwartej Pestki jest nie tylko korzystanie

z owoców cudzej pracy, ale także dzielenie się nimi. Or-

ganizatorzy nie ukrywają, że liczą na pomoc rolników,
którzy otrzymali od nich pestki w ubiegłych latach

Kanały z reklamówkami :)
Kurcze to był ostatni poważny out z mojej strony, te pestki od szwajcarów były za***iste :) od 2008 do 2012 jechałem na nich i szczerze pleśni nie uświadczyłem, a w klaserze jeszcze sentymentalnie jest jakiś cross santa maria x afgan od tej inicjatywy rolnicy rolnikom, mam nadzieję że jak przyjdzie czas wysiania to wypuści co trzeba ;)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
Kurcze to był ostatni poważny out z mojej strony, te pestki od szwajcarów były za***iste :)
Ba : Taka fajna idea. Powstała na forum Hyperreal. I się jakoś utrzymało. Przez lata... Spliff niestety _ ich strona zalatuje mi komerchą czysta w chwili obecnej. Są raczej częścią tej całej machiny do zarabiana kasy na. Takie czasy :lol:
Akcja OS ... Ta ... Pozdrowienia dla emesa który rozsyłał to w pierwszej edycji. [[ szło z Wrocławia _ remajler na "tu nazwisko"]]

sentymentalnie jest jakiś cross santa maria x afgan

Rozmnóż ;)
 

LukeNs

Member
Rejestracja
Lis 26, 2021
Postów
6
Buchów
5
Dobra widzę, że zainteresowanie jest większe niż myślałem, więc nie ma co dłużej czekać. Dla wszystkich pestek nie starczyło. Koniec końców postanowiłem rozdać pestki w ten sposób:
- @smoksalot - 10x NYCD Regular od Gnoma / 3x Green Poison od SS.
- @bigpappa - 5x Nightingale fv CBD od Gnoma
- @wzgórzeskaliste - 3x Northern Lights fv od Gnoma
- @Dzi@d_borowy - 3x Northern LIghts fv od Gnoma
- @Zmieszany - 3x Bruce fv od Gnoma / BE1, BE2, OG Kush, Guerilla Gold od Biogenetic
- @cooper0221 - 2x Killer Kush i 1x Sweet Cheese od SS / 6x Critical fv od Gnoma
- @Akulumbustan - 10szt regular mix
- @herbowy - 10szt regular mix

Podeślijcie bezpieczne adresy i na dniach powysyłam listy. Jakby ktoś robił fotorelację, lub wrzucał jakieś foto roślin z tego OSa na Nasze Krzaki czy gdzieś proszę oznaczyć. Chętnie zobaczę co z tych pestek wyrosło.
Niech ktoś mnie jeszcze upewni czy dobrze się zorientowałem, ale bez adresu nadawcy można wysyłać tylko listy zwykłe, czy polecone też można? Peace.
nadawce przy poleconym mozesz wpisac wymyslonego
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
tylko ,yyyyy , że jak ja mam adres podać jak
Ten użytkownik ograniczył dostęp do wyświetlania swoich danych.
 
U

Usunięty 23746

Guest
tylko ,yyyyy , że jak ja mam adres podać jak
Ten użytkownik ograniczył dostęp do wyświetlania swoich danych.
Cytując post admina:

"Podając swój adres w Open Seedach zalecamy korzystanie ze strony https://privnote.com/
Po wpisaniu wiadomości, strona wygeneruje link, który przesyłamy odbiorcy.

Notatka z adresem/wiadomością zostanie automatycznie usunięta po otwarciu i przeczytaniu. Korzystając z tej formy przekazywania adresów mamy pewność, że podany adres nie będzie leżał w niczyjej skrzynce odbiorczej/nadawczej, co zmniejsza ryzyko dostania się go w niepowołane ręce."

Wyślij linka z adresem na moją skrzynkę odbiorczą. Nie musisz buszować po moim profilu :)
 

Arto161

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2015
Postów
215
Buchów
267
Odznaki
3
Czy zostały jakieś wolne pestki?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół