nasiona marihuany

OS: Outdoor'owy Mix (Sezony, Fast Version's, Automaty)

Wyszukiwarka Forumowa:

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,286
Odznaki
5
Sarny albo łanie zrobiły sobie uczte u Cb. Przydało by sie coś zeby je odstraszyć czyli siku na spocie, sierść psa porozrzucać .A ogólnie ładne wielkie Krzaki porosły :)
Wiem ale to miejsce jest z dala od lasu i nie sadziłem ze tam sarna przyjdzie ;p
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,286
Odznaki
5
UPDATE

Dostały po 200% Green Sensation bo wogóle nie dostawały nic na flo jedynie Nutri Spray oprysk z Aptusa i Regulator i cos z plagronu jakies aminokwasy z 1,5 miesiąca temu więc mam nadzieję że się bujną trochę. Poległy 2x Green Crack x UEL (miały po 2m wysadzone na początku czerwca, gdybym lepiej to ogarnął wyrosły by potwory, bardzo dobry potencjał na OUTDOOR) + 1x Guerilla Gold x Purple Punch ( jeszcze lepszy potencjał niz Green Crack X UEL, kosze go za 2 tyg bo juz mega nabity i oszroniony szkoda że jedna sztuka ale za rok napewnoo wale je do ogródka)

Nepal Light @Saul










[GGS] Guerilla Gold X Purple Punch (Jednego mi coś o***ało, drugi mega fajne topy miesiąc temu jeszcze nie było, wogóle topów, a teraz zbite kule mega oszronione szkoda, że tylko jeden krzak, ale za rok napewno leci 1/2 ogródka od @grzes )






Early Skunk (dopiero wiąże kwiaty kosa minimum połowa października)



 
Ostatnia edycja:

Dushyczka

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2022
Postów
553
Buchów
2,274
Odznaki
2
Te pesteczki od Grześ są naprawdę kozak. Co FR to krzaki kosmos ? sam bym chciał takie mieć, hah
Pozdro ?
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,286
Odznaki
5
Sciąłem automaty:
1xCheesecake x Gelato 35g
3xGorilla Glue 150g
3xDoSiDos 140g

i jednego półauto od GGS:

Guerilla Gold x Purple Punch 65g
był mały nie dbałem, ale topy kozak później wrzucę foty

Plechy było z ok 90 g

Na spocie jeszcze 2x NepalLight 2x Critical i 1 Lemonde O.G x UEL dziś jade na spot obczaić Lemonade O.G bo już powinien być cacy choć był nadgryzany przez sarny ciekawe czy wogóle żyje... ogólnie zwierzyna mi zniszczyla 4x 2m planty trochę się wkurzyłem ale to były testowe spoty za rok zrobie ogrodzenie z żyłek wędkarskich powinno pomoć + jakis sarna stop albo inne ciecierajstwo chyba że macie coś dobrego na sarny i zwierzęta inne.....?
 
Ostatnia edycja:

Stoik

Marichuanen Cowboy
Rejestracja
Kwi 2, 2022
Postów
186
Buchów
430
Odznaki
3
Siema, piękne planty! Widać że miejscówka sprzyja sezonom. Czekam na recenzje Purple puncha, tez mam na niego chrapkę. Ogrodzenia z żyłek bym nie robił, raz jedno zwierzę ledwo zdążyłem uratować zaplątane w całości w te *****e żyłki. ***nij już coś czego nie rozpie****i byle koźle.
Edit: u mnie działają naturalne zapory po prostu. Staram się zrobić spota tak, żeby zwierzynie nawet nie chciało się tam wchodzić. Dla przykładu z jednej strony kanału roz***ane wydeptane przez dziki, po drugiej gdzie jest spot czysto.
 
Ostatnia edycja:

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Nie ma co dawać żyłek, odrazu daj drut jeśli masz dobrze zamaskowane, trawa zasłoni nie będzie nic widać :) żyłka może zająca zatrzyma xd
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Zielony drut ogrodzeniowy,mi to na sarny pomogło,na zające rozwieszałem mydło na sznurkach co pare metrów przykitrane po krzakach.
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,286
Odznaki
5
Nepal Lights - 220g
-(Niestety jeden cały spleśniały był, a z tego co udało mi się uratować było jakieś 220G)
-([Bardzo cytrusowy zapach, smak ziemisty ogólnie bardzo fajnie pachnie intensywnie cytrusowo, smak ziemisty)]
.
.
Early skunk - 130g
Też już pleśniał, ale coś tam udało się ***ać.
Ogólnie na spocie zastałem 3x spleśniałe krzaki w całości i w zasadzie z jednego Early skunk'a coś zebrałem, kosa była 10listopada choć o 10 dni za długo może bym więcej uratował materiału, ale niestety nie było mnie w kraju i nie mogłem reagować wcześniej... :foto:
.
Lemonade OG x UEL - 135g
Ktoś wycinał krzaki i wyciął wokół Lemonade O.GxUEL już myślałem, że je wycięli, a tu naglę się wyłoniły spośród wyciętych krzków dwa planty LEMONADE OG x UEL
.
WYNIK KOŃCOWY - 985g ~ 1000g
.
.
W tym zniszczonych z 10x krzaków przez zwierzynę i 4x kompletnie zjedzone przez pleśń..... ALEEEE co by nie było darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda jak dla mnie spoko zawsze coś weedu wpadło i kolejne doświadczenie, spoty były testowe w tym roku także do następnego Panowie i Panie za rok ogarniemy to jeszcze lepiej na lepszych miejscówkach bless....:toke::salut:
 
Ostatnia edycja:

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,286
Odznaki
5
Guerilla Gold x Purple Punch
IMG_20221014_104817-min.jpg

IMG_20221014_104719-min.jpg


Lemonade O.G x UEL (Chwile przed ścinką)
IMG_20221014_175620-min.jpg

IMG_20221014_175850-min.jpg

IMG_20221014_175628-min.jpg


Resztę fot wrzucę niebawem, bo nie mam pod ręką w tej chwili.. z fartem!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół