• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

OS Pan Pestka Crew 1000x nasion dla 100 os [OUTDOOR]

Pan Japa

Well-known member
Buchów
300
No trochę wystrzeliliście już tych nasion do ludzi.
Jeśli wasze produkty są takiej jakości jak czytałem, to nie będą to zmarnowane pieniądze na marketing. (y)

PanApokalipsa

Well-known member
Buchów
23
No trochę wystrzeliliście już tych nasion do ludzi.
Jeśli wasze produkty są takiej jakości jak czytałem, to nie będą to zmarnowane pieniądze na marketing. (y)
Bardzo dobrze kielkuja , 100% jak narazie u mnie.
@panpestka
Dotarla juz paka,doslownie dzien po zgloszeniu , golebie na nitro chyba lataja , dzieki !

Skunk `

Well-known member
Buchów
1
Witam jak jest jeszcze możliwość to tez bym przygarnał jakis mix Automatów. pozdro

KraśniK

Well-known member
Buchów
1
siema 😁
Mozna prosic auto? Zkittelz od was ostatnio fajnie poszedl, stestowal bym cos nowego

Najlepiej jakies twarde sztuki zeby mi nie popadaly, dziwnie ta pogoda sie zapowiada

holii

Well-known member
Buchów
4
Dzięki panpestka paka na miejscu. Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych pozdrawiam

śmieszek :)

Well-known member
Buchów
1
Siemano jeśli można jeszcze to przyjął bym jakieś auto fotorelacja będzie jak na razie pestki z op a przydało by się coś więcej ;)

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Buchów
670
zamykamy już zgłoszenia na tego OS'a bo sezon się zaczął i nie damy rady się wyrobić z kolejnymi paczkami

na pewno zrobimy jeszcze OS'a indoor w 2021 ale to pewnie w drugiej połowie roku ;)

powodzenia i oby ten rok nie był tak zjebany jak 2020 :)

pozdro!

wzgórzeskaliste

Active member
Buchów
20
szkoda że nie zdążyłem :( przegapiłem :(, moge podesłac jeszcze jakieś foty priv? <liżepupcie>

Vegibest

Member
Buchów
4
U mnie też już doszło kilka dni temu :D Dzięki wielkie! mam nadzieję, że fotorelacja się uda :>
Ps. Dzięki również za dodatki, jestem ciekaw tych filterków węglowych, na pewno niedługo wypróbuję! :the-boss-smiley-emo

Góra Dół