nasiona marihuany

OS Pan Pestka Crew 1000x nasion dla 100 os [OUTDOOR]

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Mar 18, 2021
Postów
7
Buchów
3
Witam wszystkich na forum , jestem tu nowy aczkolwiek mam za soba kilka sezonów autdorowych bardziej lub mniej udanych , długo zanosiłem się z założeniem konta z powodu obaw o bezpieczeństwo. po wnikliwej analizie jestem , chciałbym dostać pare pestek , wiem ,że nie spelniam kryteriów ale własnie w ten sposób chcialbym dowieść swojej wartosći . chcialbym dostać kredyt zaufania , który zaowocuje piekną fotorelacja mj :)
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Hej słuchajcie jasne jest opcja tylko musimy się sprężyć bo w kwietniu już nie damy rady robić paczek na OS'a

tak więc Ci co spełniają wymogi proszę pisać na PW. Co chcecie, dane do wysyłki przez privatenote. Jeśli kurier to nr tel lepiej podać jeśli paczkomat wiadomo wy***ka może być sam email lub sam tel.
 

Czeski15

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2020
Postów
241
Buchów
843
Dostałem info ze pestki doleciały :). Ps róbcie tak jak wyzej napisane. Sprawnie działa wiem na swoim przykładzie :) pozdr i do zobaczenia w maju w FR :)
 

radecky94

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
64
Buchów
3
Odznaki
1
:herm: OS OUTDOOR 2021 PAN PESTKA CREW :herm:





Do rozdania mamy 1000 nasion dla 100 osób. Do wyboru 71 odmian z naszej stajni.

-> https://panpestka.pl/manufacturer/pan-pestka-crew/ <-






Ważne! Jeśli ktoś chce kurierem to warto podać nr tel bo czasami kurier dzwoni przed dostarczeniem. W przypadku paczkomatu wystarczy podać adres email lub telefon. Oprócz adresu do wysyłki prosimy o napisanie odmiany żeby mieć wszystko w jednym miejscu.

Zainteresowani forumowicze którzy spełniają wymagania prosimy wpisać się w odpowiedziach pod tym postem

Adresy do wysyłki można podsyłać na # w prywatnej wiadomości lub na sklep@panpestka.pl. Polecamy używać www.privnote.com


Każda osoba otrzyma 10szt przez siebie wybranych nasion z Pan Pestka Crew (można wybrać 2 odmiany po 5szt)
+ bletki, młynek, krówki, otwieracz do piwa, filterki, gazety i inne gadżety ;-)



Wymagania:
- Minimum 6 miesięcy na forum
- Minimum 50 postów
- Wystartować z FR w sezonie 2021


Osoby które brały udział już w poprzednich naszych open seedach i nie wywiązały się ze zrobienia fotorelacji nie mogą brać udziału :(


Wysyłka kurier/paczkomat. Może też być list polecony ale wtedy nie wrzucimy tam za wiele poza nasionami.
A jeśli ktoś chce wysyłkę za granice to musi pokryć koszty transportu
- list polecony 20zł
- kurier za granice (40zł - 60zł w zależności od kraju)





Uprawa marihuany w Polsce jest zakazana i grozi pozbawieniem wolności. :jprd:



Edit: Każdy otrzyma również OUTDOOR MIX Regular około 15 szt pestek. Jeden z klientów "Maxio" podesłał nam sporo nasion do rozdania. Pamiętajcie tylko, że to nie FEMKI :)
Chętnie przytule pakiet i mogę startować za 2 tyg :) fr poleci hps600 1,44m wiec będzie lasek
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Radek, w temacie jest napisane, że to OS na outdoor :)
 
Rejestracja
Mar 18, 2021
Postów
7
Buchów
3
:don::gand:Witam , ponownie dziękuję @panpestka za super prezent i szansę na fajny outdor , zaczniemy pewnie z początkiem maja , regi też wysadzę z ciekawości co tam w nich drzemie. Z fartem i zapraszam na fotorelację :thumbs-up-smiley-em
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
No trochę wystrzeliliście już tych nasion do ludzi.
Jeśli wasze produkty są takiej jakości jak czytałem, to nie będą to zmarnowane pieniądze na marketing. (y)
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
No trochę wystrzeliliście już tych nasion do ludzi.
Jeśli wasze produkty są takiej jakości jak czytałem, to nie będą to zmarnowane pieniądze na marketing. (y)
Bardzo dobrze kielkuja , 100% jak narazie u mnie.
@panpestka
Dotarla juz paka,doslownie dzien po zgloszeniu , golebie na nitro chyba lataja , dzieki !
 

Skunk#

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
132
Buchów
225
Witam jak jest jeszcze możliwość to tez bym przygarnał jakis mix Automatów. pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół