nasiona marihuany

OS Pan Pestka Crew 1000x nasion dla 100 os [OUTDOOR]

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Widać że nie warto tracić ziarna na fake'y, ciężko też przewidziec kto co i jak w hu*a wali lub wywiązuje się z Osów. Jak pro
 
Ostatnia edycja:

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
no jednak trochę Ci żal jak piszesz w tak niegrzeczny i chamski sposób, trochę kultury więcej

Widzę umiesz zmienić szybko temat,co?

Żal mi jest ,że posadziłem twoje rośliny w najlepszych miejscach na spotach i błazniłem się przez 4 miesiące nad nimi.

Żal mi również tych wszystkich osób,które kupią od ciebie te pestki i sie rozczarują jak ja,a ty im napiszesz

"nie płacz może dojdą".

Nie ciągnij już tego tematu proszę,bo mogę tak długo :)
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Widzę umiesz zmienić szybko temat,co?

Żal mi jest ,że posadziłem twoje rośliny w najlepszych miejscach na spotach i błazniłem się przez 4 miesiące nad nimi.

Żal mi również tych wszystkich osób,które kupią od ciebie te pestki i sie rozczarują jak ja,a ty im napiszesz

"nie płacz może dojdą".

Nie ciągnij już tego tematu proszę,bo mogę tak długo :)
no to dziwne, że innym zakwitło już 3 tyg temu i nie zmiana tematu tylko stwierdzamy, że mógłbyś być trochę milszy w swoich wypowiedziach :- ) i TYLE Panie Kolego
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Fakty są takie że wątpię żeby sprzedawc sam sobie strzelał w kolano, sam osobiście tego rocznego outa wszystko kupiłem u Pana pestki około 200 nasion, był mały problem ale sprzedawca wziął odrazu go na klatę i stanął na wysokości zadania, też według mnie za długo to trwało zanim zaczęły kwitnąć, poświęciłem dużo pracy i w pewnym momencie jak widziałem że nie kwitną straciłem chęci na uprawę bo miało być inaczej, i nie chce tu nikogo bronić ale moim zdaniem tu też został oszukany Pan Pestka wierząc na słowo producentowi nasion, pewnie zapłacił tyle ile trzeba a dostał to co widać, a jeśli chodzi o was sępy to mogliście sobie kupić porządne nasiona za porządne pieniądze, ja też trochę włożyłem w to wszystko zwłaszcza nerwów ale nie mam zamiaru płakać i mieć pretensji do człowieka który napewno nie chciał nas oszukać! Jak tak głębiej zaczynam się nad tym zastanawiac, chciałem nie raz wywołać aferę z tego powodu, czy Pana pestka chowa się przed wami? Nie pasuje wam jego odpowiedzi? A pomyślcie jak on się czuje i że przez to straci klientów? Nie zawsze wam się uda zrobić to czego chcecie a w tym zajęciu już na samym początku trzeba liczyć się z stratą, to nie uprawy pomidorów citronexa pod Bogatynia że będzie zawsze pięknie i słonecznie, nie czuje urazy chociaż głupoty mam w głowie to jeszcze nie raz zrobię zakupy w tym sklepie!!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dorzucę dwa grosze. Automaty od PP u mnie ścięte i wysuszone. Fasty zaczynają kwitnąć jakoś w sierpniu i gotowe są w połowie października. Możesz zerknąć w mojej poprzedniej FR outowej. Może być trochę wcześniej, pewno, ale taki urok tych pestek. Ja tam nie narzekałem, nie spleśniało wiele mimo srogich deszczów.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
U mnie to samo, auto pięknie doszły i nie miałem problemów. Co do fastow, niestety takie uroki outa lepiej wrzucić 10 więcej niż na styk i później się wk***iac. Co nie zmienia faktu, że coraz ciężej o stabilne i dobre geny gdziekolwiek...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół