nasiona marihuany

OS panpestka.pl 5x northern light auto 45x90x 120/180 250w HPS zabawa w HST

Wyszukiwarka Forumowa:

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Witam wszystkich hobbistów w drugiej odsłonie w moim wykonaniu na forum :)
tym razem biorę sie za northern light auto dzieki [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
zycze miłego zaglądania :)

Krotki opis setupu który posiadam


Box:
szafa 45x90x120 z możliwością podniesienia sufitu do 180cm
Szafa stoi w nieocieplanym garażu wyłożona styropianem 25mm ściany podłoga i sufit


Oswietlenie :
hps 250w dual od OMEGA świecił bede cały cykl 23/1


Nasiona:
OS 5x northern light auto od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
DZIEKI PP CREW ZA MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA TEJ FOTORELKI NA WASZYCH PESTKACH !!!!


Temp. I wilgotność
dzień 25-29 wilgotność 50%
noc 18-21 wilg 50%


nawozy:
biohumus z b&q na Wega
biobizz bloom heaven i topmax na flow
biobizz calmag i jakiś pestycyd na pleśń daje raz we wczesnym flo zeby spac spokojniej pózniej nic w smaku nie czuć juz wypróbowany na dwóch grow


trening:
tu wszystkich zaskoczę bo robie topping na 3cim pietrze a pózniej lst na każdej chyba ze jąkać cherlawa bedzie to tylko lst ( to jest próba zeby zobaczyć czy stereotypy to tylko stereotypy ) w ostatnim grow z musu zrobic musiałem topimy na auto i zaskoczenie było ogromne co za krzaczek wyszedł połowa ścięta tylko główne szczyty i 182g mokrego wyszło to przerosło moje oczekiwania jak na pol krzaka :) powinien dać koło 50g suchego liczę na podobne efekty z tego grow dlatego tez próbuje )


Medium:
ziemia z b&q do sadzenia Ziol (kilka razy stosowałem i dawała radę )
doniczki na ten moment 0.5 l docelowe bedą 7l ale narazie miejsca nie ma bo dwa stare krzaczki dochodzą jeszcze w szafie powinny zwolnić miejsce za tydzień wtedy tez bede sie przymierzał do docelowych

Pestki poszły na wacik bez moczenia w wigilie 24.12
puscily kiełki po 2dniach tj 26.12
dzis wyszły z ziemi 4/5 liczę ze do jutra wszystkie głowy pokażą :)
od dziś liczę pierwszy dzień wszystkim nawet spóźnialskiej :)
Podlane woda z ph6.5 dostaną kranówką
założyłem inkubatorami z 5l butelki zeby troszkę wilgotność podbić ale za kilka dni juz sie ich pozbędę :)


teraz kilka fotek
bardzo nie ma co pokazywać bo to tylko siewki ale expersowo z nasiona do pokazania głowy przeszły powinny byc silne :)










A teraz juz z głowami na powierzchni :)









update bede robił jak tylko cos sie bedzie działo albo bede przesadzał trenował lecz nie rzadziej jak co 2tyg :)

pozdrawiam wszystkich
z fartem :)
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP


WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

Jak obiecałem tak tez robie
Nastąpiło kilka zmian u dziewcząt z rad ten post

* W 9tym dniu życia przeprowadziłem je do docelowych tj. 9lx3 11lx1 jedna pestka nie wykiełkowały ale to chyba z mojej nadgorliwości bo chciałem odgarnąć trochę ziemie i jak zwykle uszkodziłem korzonek :/ było by 5/5 ale przez głupotę mam 4/5 pozdrawiam [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] i jeszcze raz dzieki za pestki ;)
* 10 dzień tj. Dziś :) dziewczyny zostały pozbawione głów sami zobaczcie

Warunki w boxie 22-27C dzień 12-15 noc (trwa tylko godzine ale zbija temperaturę mocno )
Wilgotność 50-60%

KILKA FOTEK PRZED TOPPINGIEM
DZIEŃ 10









A TERAZ KILKA PO








Co sądzicie ??? Jak wyglądają waszym zdaniem jak na 10 dzień i co myślicie żebym od następnego podlania lał juz bioheaven 1ml na litr

Nic na veg narazie nie leje wyglądają dobrze a po przeprowadzce maja dużo minerałów znowu w glebie

Dzieki za rady jeżeli ktos sie odważy bo ostatnio u mnie cieżko z uzyskaniem odpowiedzi na jakiekolwiek pytania na forum :)


Pozdro !!!!
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
nawozy:
biohumus z b&q na Wega

Nie wiem za bardzo co to za firma, ale przypominam, ze biohumus to nie nawoz tylko polepszacz globy. Wspomaga mikroflorą bakteryjną itp itd. Na upartego mozesz i wlac tego cała 2L butelke pod rosline i absolutnie nic sie nie stanie.
Na Wega bylo wziac juz sobie BioBizza FishMixa.

*Przeczytaj dokladnie etykiete. Czasem nawozy, maja biohumus tylko w nazwie, a sa tak naprawde lapakowane NPK
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Proporcje na nin sa NPK 7 1.3 4.2 to chyba spoko ale i tak moze uda mi sie z raz tym podlac bo gleba bardzo bogata i zawsze starcza na 20 dni Wega bez jakiegokolwiek nawożenia chciałem tylko Bio heaven dodać do podlana zeby szybciej wyjadają składniki odrzywcze z ziemi i jak mówią rosły silniejsze :)

Co do b&q to jest sklep jak castorama w Pl :) i taki ichni nawóz sobie kupiłem :) sorki nie pomyślałem podając ta nazwę sklepu i w błąd wprowadzając tym firma nazywa sie „miraclegro”
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
chyba nie ten dzial, bo tak czytam, czytam... a potem sie okazuje, ze to automat :p
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
chyba nie ten dzial, bo tak czytam, czytam... a potem sie okazuje, ze to automat :p

Dzieki kolego za spostrzeżenie ze nie ten dział czyli jak choruje indoor nie powinienem wstawiać w dziale growlog indoor ?? Jeżeli popełniłem błąd proszę administracje jeżeli czytają mój wątek o przeniesienie fotorelki do odpowiedniego działu :)

Nie lubię wprowadzać ludzi w błąd ale sądziłem ze zamieszczam fotorelacje w dobrym dziale :)
Nawet trening wprowadza w błąd ze to sezony a nie auto :) ale mam nadzieje ze wszystko pójdzie jak oczekuje i bedzie spory plon z tych krzaczków po moim terrorze :)
Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
HST na auto, dość odważnie :)
Będę obserwował, co tam Ci urośnie. Powodzonka!
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Dzieki na ostatnim grow byłem zmuszony to zrobic bo palancik sam po pierwszym pietrze zgubił storzek wzrostu i wyszedł piękny krzaczek z ponad 50g suchego tak wiec z nimi próbuje zeby sobie i innym pokazać czy sie opłaca czy nie :)
Narazie nawet nie zwolniły po tym hat ja widzę zmianę w 24h całkiem satysfakcjonujaca :)
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

Witam wszystkich serdecznie w kolejnej odsłonię mojego grow;)

Szybki up

Warunki bez większych zmian tylko nocą roślinki juz maja 15-17 C tak wiec jest lepiej :)

Podlane raz woda 250ml na plana drugi woda z 1ml biohraven na 1l 500ml na plana i dziś 500ml na planta sama woda pH zbijane do 6.5 sokiem z cytryny

Jutro zamierzam podać im cal mag w oprysku :)
Jeszcze tylko zdjecia :)

Bez kolejności poprostu tak jak je zrobiłem tak wrzucam :)

Jak zwykle jakość nie ta ale z mojego telefonu wiecej nie wyciągnę :)

15 dzień z życia

Dajcie znać jak idzie ??? Chyba nie jest złe ale sami oceńcie :) !!!
















Powinno im sie zbierać na kwitnienie nie wczesniej niz za 5-10 dni jak bliżej 10 to było by super :) wtedy miały by czas na wzrost pożądny :)
Tam mi sie zdaje bo przecież sa po toppingu
Jeszcze przed nimi supercropping ale to juz we wczesnym flow
Kolejny up jak juz pokażą preflowery
Jestem dobrej myśli


Pozdrawiam i z fartem
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Odstaw ten "biohumus". jest nabity nawozem.
Rosliny tez lada moment zaczna sie palic od azotu.
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Odstaw ten "biohumus". jest nabity nawozem.
Rosliny tez lada moment zaczna sie palic od azotu.

Siema dzieki za koment ale jak podałem wczesniej jeszcze nie podałem nawet razu tego biohumusa bo ziemia dobrze nabita nawozem nawet nie mam pewności czy chociaż jedna dawkę przed flow podam im z biohumusem

W tym górę lece bardzo ostrożnie z nawozami bo nie chce spalić wszyskiego jak w poprzednim grow bo tam tez niby bio nawozy lalem ale przesądzałem z dawka i taka rdza na lisviach od podpalenia wyszła ze h.j wiecej tego błędu nie popełnię :)
Lece dalej na samej wodzie a pózniej sie zoabaczy a bio heaven to tylko stymulator wzrostu bez żadnego npk :)

Pozdrawiam
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Dobrze się zapowiada, faktycznie mocno zielone te panny ale w sumie to dobrze na tym etapie. Topping nie jest taki straszny automatom, na pewno będą super efekty.
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

Witam grono zainteresowanych :)

Szybki up zeby pokazać jak sie dziewczyny rozwijają :)

Warunki bez zmian

Podlewane sama woda wyregulowana sokiem z cytryny :)

Trochę je ponaciąganej zeby w bombkę sie rozrosły ale jedna z nich ta największa i najlepiejwygladajaca stawiała opór bo bardzo masywne łodygi porosły od początku i przy naginaniu troszkę strzeliła :) nie przejmuje sie zobaczymy co z tego bedzie zostawiam ta łodyżkę tak jak jest otwarta i zobaczymy czy sie zrośnie :)
Taki mały experyment :) zaraz na zdjęciach zobaczycie ocb bo strzeliła mocno a nie chce jej podwiązywanym i pozwolić jej sie zrosnąć w normalny sposób chce zobaczyć czy wygeneruje tyle energi zeby zasklepić to :)


Kilka zdjęć

Sorki ze przy hps ale nie chcialo mi sie wyciągać tymbardziej ze jaki tylko szybki up zeby pokazać jak sobie radzą

NORTHRRN LIGHT OD PANPESTKA DZIEŃ 18

















Dajcie znać co sądzicie ?? Wszelkie uwagi/komentarze mile widziane :) nawet z***ki :)

Co do końcówek liści to odrazu sie usprawiedliwię wyglądają jak by lekko zaczynało je palić ale nie mam z tym nic wspólnego to ziemia która ma dużo wartości odżywczych jeszcze ani razu nie podałem im nawozów i zanosi sie ze jeszcze długo nie podam :)

Pozdro !!!!
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

Witam szanowne grono growerow :)

Szybki up warunki nie zmieniają sie :)

Podlewane co 2-3 dzień dostaną woda z wyregulowanym pH do 6.5
Raz dostały pol nakrętki tego biohumusa co mam ale tylko dlatego zeby zapobiec nadchodzącym niedoborom bo nawozy bio potrzebują czasu zeby sie zrobic dostępne dla rośliny w glebie :) takie moje dumki jak ktos sądzi inaczej proszę wyprowadzić mnie z błędu :)

Dwa główne szczyty połamałem przy naciąganiu ;/ głupi ja
Tak wiec z 16 głównych oczekiwanych juz mam 14 :) ale i tak powinno byc zacnie

Pytanie mam bo jak na zdjęciach zauważycie jeden liść w jednej pannie sie odbarwił czy to niedobory czy poprostu cos mu sie poje.alo i ten typ tak ma

Proszę o opinie na ten temat

Kilka fotek dla uciechy oka


23 dzień życia northern light [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
























Co do kwitnienia troszkę sie ociągają :)

Mi to pasuje bo troszkę je terroryzowalem ( hst / usuwanie liści zasłaniających odrosty / dwa złamane szczyty )
Maja czas na odbicie :)
Jedna dopiero pokazała kilka włosków ale za 2-3 dni powinny wszystkie juz wchodzić powoli w kwitnienie :)

Jak zawiążą kwiatki to zrobie upa i zaczynamy liczyć flow

W 1-2 tyg flow zostało mi jeszcze łamanie szczytów zeby energia poszła w odrosty trochę i zostawiam je w spokoju juz do ścinki :)

Pozdrawiam i proszę o opinie jak sie podoba :)

Z fartem !!


Spojrzałem na te fotki i nie bardzo można z nich ocenić jak to wszystko sie prezentuje dlatego dodam jeszcze dwie fotki rodzinne

Sa z pod hps ale juz wyciągać mi sie nie chciało



 

Czarna2905

Active member
Rejestracja
Gru 17, 2020
Postów
32
Buchów
9
Popatrzę co tam wyjdzie Ci z nimi bez głów. Obfitych plonów kolego :uff:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół