nasiona marihuany

Osowe geny i nie tylko

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
witam,
w tym roku w ogrodzie około połowa roślin to semi af od grzesia a druga część to geny z różnych osów czy po prostu od ludzi z forum. do wykazu odmian przejdę na końcu. na początek trochę o przygotowaniach, zalożeniach itp.

spoty będą 4. a na nich 30, 30, 20, 8 sztuk roślin. łącznie 88 przygotowanych stanowisk.
miejscówki są Wam dobrze znane, za wyjątkiem jednej na 8 sztuk której nie używałem kilka dobrych lat. kryptonimy robocze dla spotów to: kłoda 1, kłoda 2, wycinka, vol2

podłoże to mieszanka dobrej ziemi uniwersalnej oraz perlitu. do tego dolomit i azofoska. pod każdym plantem 40-50l mieszanki w potach z folii kubełkowej. zdecydowałem się na to rozwiązanie ponieważ kopce na głównych spotach już nieco osiadły a na dodatek zdarzało się że po ulewach podtapiało mi planty. jest większe ryzyko suszy ale lepsze to niż powódź. na jednym spocie z 20 sztukami kopce już mają dobre pare lat. tam podsypałem po 20 litrow ziemii aby planty nie stały bezpośrednio w tej breji.

większość plantów kiełkowana pod koniec maja , początek czerwca. można przyjąć że z ziemi wyszły od 2 do 6 czerwca. są też sztuki wysadzane na testa początkiem maja a także te nieco późniejsze z połowy maja. o wszystkim będe pisał już przy omówieniu spotów i poszczególnych roślin. wybrałem późny start świadomie i celowo. bez wegowania w boxie, wszystko od startu na dworze. chcę uniknąć wielkich łamiących się krzaków a mam zamiar uzyskać niewielkie dobrze nabite kwiatami rośliny. specyfika moich terenów jak i ilość podłoża pod każdym plantem powinna dać mi zamierzony efekt.

treningów żadnych nie planuje, wszystko leci wolno.

nawozy standardowo czyli azofoska, dolomit, palgron i canna na vega i flo, siarczan magnezu , jakies asahi tytanit itp

wykaz crossów jakie wystąpią w tej odsłonie. jakoś przy kolejnych upach będę wrzucał mapki i informował ile czego jest konkretnie. póki co informacja co można będzie u mnie zobaczyć.

Biogenetic:
1. guerilla gold x s6
2. green poison x s6
3. biddy early x s6
4. passion 1 x guerilla gold
5. quick critical x s6
6. guerilla maroc fast version
7. purple maroc fast były ale zostały usunięte bo się okazało że to afy.
GGS:
8. purple punch x guerilla gold
9. wedding cheesecake x guerilla gold
10. cream cookies x guerilla gold
11. orange sherbet x guerilla gold
Rumcajz:
12. og x red poison semi af
Saul
13. Green Crack Auto x Ultra Early Love
14. (Weeding Cake Auto x Watermelon Auto) x Ultra Early Love
Boom:
16. (ANDALUSIAN DOG x OUT PROJECT 1) x ANDALUSIAN DOG
17. ( PASSION 1 x ( WILD PAKISTAN x ROYAL DANE)) x ANDALUSIAN DOG
18. (ANDALUSIAN DOG x EARLY SKUNK) x ANDALUSIAN DOG
19. [(ULDUZ x ROYAL DANE) x (WILD PAKISTAN x ROYAL DANE)] x ANDALUSIAN DOG
zielonamasa
20. amnesia haze fast
w tym miejscu jeszcze raz dziękuję wszystkim za nasiona.

dziś pokażę Wam 2 spoty. vol2 oraz wycinkę.
na początek vol2.
tutaj mam sezonówki od biogenetic z osa: czyli be x s6, gg x s6, qc x s6 , gp x s6 oraz p1 x gg. łącznie 8 sztuk. kiełkowane na testa jakoś początkiem maja. wyglądają zdrowo. dostały oprysk z karate zeon bo cos je podgryza do taego asahi , tytanit. kolejna wizyta za 2 tygodnie i mam zamiar już zacząć je podpierać aby unikać łamania od wiatru:
DSCN2560.jpg

DSCN2561.jpg

DSCN2562.jpg

DSCN2563.jpg

DSCN2564.jpg

DSCN2565.jpg

DSCN2566.jpg

DSCN2567.jpg

DSCN2568.jpg

DSCN2569.jpg

DSCN2570.jpg

DSCN2571.jpg


wycinka:
tutaj jest 20 plantów. to taki spot awaryjny dla mnie. jest bardzo bezpieczny aczkolwiek masa pleśni co roku. dlatego traktuje go jako dodatek i swego rodzaju zabezpieczenie. rosną tutaj 8x guerilla maroc fast od biogenetic a także 10x amnesie fast od zielonej masy i ze 2 semi af od grzesia. pierwotnie mialem tutaj purple marocki fast od biogenetic ale jako że część rosła chukowo przez przelanie a druga część pokazała włosy to zostały usunięte i na ich miejsce wrzuciłem nowe siewki.
DSCN2578.jpg

DSCN2579.jpg

DSCN2582.jpg

DSCN2583.jpg

DSCN2584.jpg

DSCN2585.jpg

DSCN2586.jpg

DSCN2587.jpg

DSCN2588.jpg

DSCN2589.jpg

DSCN2590.jpg

DSCN2591.jpg

DSCN2592.jpg

DSCN2593.jpg

DSCN2594.jpg

DSCN2595.jpg

DSCN2596.jpg

DSCN2597.jpg

DSCN2598.jpg

DSCN2599.jpg


jak widać część plantów wygląda tutaj dość dobrze. dokładnie to 8 sztuk tych guerilla maroc fast. na zdjęciach widzicie też różne pokraczne, pożółkłe a także owłosione planty które zostały wy***ane. słabo rosły za sprawą gnicia korzeni. stwierdziłem że nie ma co ich trzymać tylko dawać nowe po uprzednim podsypaniu ziemi. to też na ostatnich fotkach widać już nowe siewki co wleciały na ich miejsce. nastepny up z tych miejscówek za 2 tygodnie.

za tydzień wybieram się na kłoda 1 oraz kłoda 2 więc będzie na pewno up. dodam że wszystko mam na ten moment obsadzone czyli 88 sztuk na spotach. kolejne 10 sztuk siedzi w kubeczkach i czeka na uzupełnianie strat. są to geny od booma. a w razie jak nie będzie strat to też je gdzieś ulokuję.

pozdro
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Powodzenia, oby bez podtopień jak rok temu :)
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Wzorowo przygotowany do sezonu, będę obserwował. Powodzenia! (y):tiphat:
 
U

Usunięty 23746

Guest
Obowiązkowa lektura i z pie****nięciem! Zasiadam i powodzonka życzę :)
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Witka, jako, że mamy podobne klimaty to nie wypada przejść obojetnie :) Też zaniedbałem kopce, gdzie nic przez 2 sezony nie robiłem i efekty jak u Ciebie czyli gnicie korzeni oraz zbyt zbite podłoże. Warto co roku nawalić suchej materii bo mamy pod nosem, ale sie nie chce czasami, u mnie musze sypnąć po wiadrze ziemi na kopiec...ale rozmyślam czy nie opuścic tego spota poniewaz tam jest zawsze od groma pleśni.
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Ależ tu będzie konkretnie!Powodzonka życze i jestem pełen podziwu ze są takie duże patrząc na to kiedy zostały wysiane.Udanego✌️
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,113
Odznaki
7
Trzymam kciuki za udany sezon no i oczywiście najmocniej za Rumcajzy :D z farcikiem!
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
mały up kłoda 1 + kłoda 2.
cześć,
byłem na 2 spotach z pierwszą wizytą od wysadzenia siewek, mineło od tego dokładnie 12 dni. mam kilka zdjęć wyrywkowych roślin a także całych spotów. najstarsze nie mają nawet 3 tygodni. najświeższe dziś dosadzone boomy mają jakoś 5 dni. tak więc maluszki ale progres zrobiły więc wszystko zgodnie z planem.
rosną tu wszystkie crossy zaczynając od 8 do 19 (włącznie).

zrobiłem oprysk z asahi, tytanit, super thrive, coś tam na owady. wyplewiłem co nie co i w sumie to tyle.
jeśli chodzi o ppxgg z osa to wydaje mi się że jeden żyje tylko. po za tym padł jeden uel i kilka grzesiowych reszta daje radę. w miejsce strat posadziłem sezony od booma. chyba do 2 kopców dałem po 2 bo brakło miejsca.

DSCN2601.jpg

DSCN2602.jpg

DSCN2603.jpg

DSCN2604.jpg

DSCN2605.jpg

DSCN2606.jpg

DSCN2607.jpg

DSCN2608.jpg

DSCN2609.jpg

DSCN2610.jpg

DSCN2611.jpg

DSCN2612.jpg


tak więc tak to wygląda. woda mocno opadła ale w potach jest dość mokro po deszczach. nie wiem czy nie będę musiał latać z wodą na flo ale przynajmniej mam zabezpieczenie na podtopienia. kolejne upy za kilka tygodni z tych spotów bo na razie ni ma co oglądać.

pozdro:teasing-with-poking
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Elegancko, tez ostatnio dosadzałem dwie takie małe siewki, mam nadzieję że przetrwają bo chciałem prysnąć jedna rośline azotanem, a ziemia legancka jest na tym nowym spocie.
Zostawiasz te poty na zime? jakby je obłożył darnią? to by tak nie obsychały może. U mnie też mam podobny teren na starym spocie to zauważyłem , że korzeń rozwija się bardziej po górnej warstwi kopców bo niżej to już chyba zbyt wilgotno jest.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hej eh te bagna gdzie nie spojrzę to bagna...czy każdy buszmen na tym forum ma za domem rozlewiska jakieś i jedynie ja latam bo lasach,skarpach i dolinach....hehe a po za tym fajnie się zapowiada jak co roku także będę śledził jak tam dalej sprawy się rozwijają.Pozdro:tiphat:
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Elegancko, tez ostatnio dosadzałem dwie takie małe siewki, mam nadzieję że przetrwają bo chciałem prysnąć jedna rośline azotanem, a ziemia legancka jest na tym nowym spocie.
Zostawiasz te poty na zime? jakby je obłożył darnią? to by tak nie obsychały może. U mnie też mam podobny teren na starym spocie to zauważyłem , że korzeń rozwija się bardziej po górnej warstwi kopców bo niżej to już chyba zbyt wilgotno jest.
Pory stosuje pierwszy raz i na pewno będę je demontowal na zimę.
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
up wycinka, vol2

witam,
dziś up z wycinki oraz "vol2". zdjęcia są jakoś z niedzieli. planty zrobiły niezły progres, wszystko leci zgodnie z planem. przed nami lipiec, miesiąc najlepszych przyrostów.
na początek vol2:
DSCN2615.jpg

DSCN2616.jpg

DSCN2617.jpg

DSCN2618.jpg

DSCN2619.jpg

DSCN2620.jpg

DSCN2621.jpg

DSCN2623.jpg

DSCN2624.jpg

DSCN2625.jpg

DSCN2626.jpg

DSCN2627.jpg

DSCN2628.jpg

rosną tutaj sezony od biogenetic. niestety gdzieś posiałem zeszyt z mapką więc tym razem jeszcze bez podpisów. z zabiegów to wykarczowałem trochę zielsko i zrobiłem oprysk z asahi , tytanit, super thrive i coś tam na owady. dodatkowo dałem paliki aby zapobiec przewracaniu plantów. są trochę pogryzione ale to chyba robota bardziej ślimaków niż owadów. jednak na tym etapie nie ma się czym przejmować. natura daje dobry wzrost i plony to i niech zwierzątka sobie pojedzą. jedna Pani puściła już włosy różowe więc obstawiam że to coś z s6. jak widać są ciemne dobrze nakarmione więc nie zostaje nic tylko dać im spokojnie rosnąć. choć nie ukrywam że na dniach zamierzam wpaść choć odrobinę podlać. bo susza jest straszna. trochę się wyciągają to fakt ale taki urok tego spota.
wycinka:

tutaj rosną guerilla maroc od biogenetic i część pokazała włosy więc jest nadzieja że niedługo odpalą flo. zabiegi to samo. karczowanie i oprysk asahi tytanit , superthrive. tutaj wyraźnie widać że niedługo żarcie się może skonczyć ale nie ma co wyprzedzać faktów. te tutaj to guerilla maroc:
DSCN2629.jpg

DSCN2630.jpg

DSCN2631.jpg

DSCN2632.jpg

DSCN2635.jpg

DSCN2636.jpg

DSCN2637.jpg

te to amnesie od zielonej masy:
DSCN2638.jpg


DSCN2639.jpg

DSCN2640.jpg

DSCN2641.jpg

DSCN2642.jpg

DSCN2643.jpg

DSCN2644.jpg

DSCN2645.jpg

DSCN2646.jpg


jest kilka strat, myślę że łącznie przetrwało jakieś 80 sztuk. odwiedziłem też kłoda1 oraz kłoda 2. podlałem panny i kolejna wizyta za tydzień może 10 dni. progres w tydzień zrobiły za***isty. teraz podlane i opryskane przy tych temperaturach będą zapie****ać aż miło. zdjęć nie robiłem, podrosną to będzie lepszy efekt.

podsumowując wszystko idzie zgodnie z planem. up z kłoda1 i kłoda 2 pojawi się na pewno do końca kolejnego tygodnia.

pozdro:mar:
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Dobrze się zapowiada, ja się musze w końcu wybrac na jakiegoś spota....miałem teraz iść ale odpuszczam bo mi łeb usmaży :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół