nasiona marihuany

Osowe geny i nie tylko

Wyszukiwarka Forumowa:

Kotleś

Member
Rejestracja
Paź 29, 2022
Postów
7
Buchów
13
Kozak sezon Ci wyszedł po tym zeszłorocznym- pechowym. W tym roku podmokłe klimaty przy tej suszy to był jak strzał w dziesiątkę dla rozwoju roślin. Pozazdrościć terenów i szanować zapał i doświadczenie.
 

mckfc

Member
Rejestracja
Lut 21, 2023
Postów
8
Buchów
7
przejdźmy do zdjęć trym robiony przy użyciu takiego o to sprzętu: tu akurat w trakcie śniadania
:teasing-with-poking


DSCN1544.jpg

tutaj kilka zdjęc urobku z jednego dnia pracy: po wysuszeniu około 1,5kg wyszło z tego co na zdjęciu:

DSCN1555.jpg
Mega zaintrygowała mnie ta maszynka do trymowania. Opowiesz coś o tym więcej?
Samemu robiłeś, czy idzie coś takiego kupić? Bo topki wygladaja przepieknie, a wiem ile to roboty otrymowac tyle tematu :D

PS Gratuluję udanego sezonu i powodzenia w tym roku:)
 

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Oczywiście że taka się kupuje, ja kupielm swoją za 1k i robi robote
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Mega zaintrygowała mnie ta maszynka do trymowania. Opowiesz coś o tym więcej?
Samemu robiłeś, czy idzie coś takiego kupić? Bo topki wygladaja przepieknie, a wiem ile to roboty otrymowac tyle tematu :D

PS Gratuluję udanego sezonu i powodzenia w tym roku:)
Kupiłem to dobre kilka lat wstecz i wtedy kosztowało jakieś 1500zl. Teraz spokojnie kupisz chyba nawet poniżej 1000zl urządzenie o takiej konstrukcji.

Oczywiście kwiatu trzeba przygotować za nim wrzucimy je do trymera. A Więc oddzielamy od lodyg na mniejsze topy i pozbywamy się grubszych liści wiatrakowych. Tzn takich co mają grubsze ogonki. Chodzi o to że grube ogonki czy łodygi uszkadzaja ostrze które jest kawałkiem cienkiej blaszki. Wiem że są Trymery co mają nieco inne ostrze i nie wiem jak sobie radzą z grubymi liśćmi, moje spostrzeżenia dotyczą urządzenia które sam używam.

Takie luźne liściaste kwiaty raczej ciężko będzie tym obrabiac więc też kwiat musi mieć odpowiednia strukturę aby robota fajnie szła.
Ja pracując sam jestem w stanie średnio obronić około 1,5kg suchego towaru w te 8-9 h pracy. Tak wiec znaczaco ulatwia i przyspiesza prace. Aczkolwiek przygotowanke kwiatow do trymera zajmuje wiekszosc czasu. Krecenie korbka to wisienka na torcie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół