nasiona marihuany

OSTRE GNICIE

Wyszukiwarka Forumowa:

blobo

Active member
Rejestracja
Mar 22, 2006
Postów
27
Buchów
0
ELO WAM , ziomki !!!! Pare dni temu kumplel załatwił mi zioło (czekałem do 23 w nocy) .I jak juz dostałem , mysle ide na chate bo zmuła. W drodze do domu spotkałem kumpal kturemu powiedziałem że mam staff. On na to że za***iście sie składa bo jest ustawiony z kolesiem i tez mają jarać ! więc poszedlismy razem to typa spaliliśmy na początek 2 szkła potem dopiero 3 lufe . ostra fazke załapałem gdy kumpel do mnie cos nawinął śmiesznego (nie pamiętam co ) i godzina 2.30 w nocy a ja gnije na środku mieściny na cały ryj . z godzine czasu bez przerwy chodziłem i gniłem na cała morde > fajny był motyw gdy kumpel do mnie mówi : ty ja ide po cukierki ! wejde do chaty za***ie od babki z torebki cuksy i spie****am .>Jak on to powiedział to padłem na ziemie za śmiechu , nie wyrabiałem !!! i tak do 3 w nocy gniłem aż kumpel do mnie powiedział że idzie na chate bo jutro do roboty ! i ch*j ja do domku wbiłem sie ciemno wszyscy śpią . wbilem sie do kuchni , lodówka pusta mysle zrobie se chleb taczany w jajku na patelni , patrze na zegarek 4 na d ranem smaże se chleb i na uszach słuchawki spiewam se i tańcze :D . Zjadłem i kima .

Na zajutrz pięciu kumpli słyszało w chatach jak ja gniłem gdzieś tak 12-3 w nocy !!
ostro . :D :king:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
gnic>smiac sie ,chyba gdzies z podlasia jestes bo u nas tez jest taki slang ;P
 

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
lol, po opisie kojarzylem to bardziej ze zmułą ;p

Ale co my tam ze śląska wiemy ;)
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
no to ladny schiz :geek: nie ma to jak palonko w nocy :cheers:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół