nasiona marihuany

OSTRZEGAM ! seedbank.pl oszust

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kaka

Guest
Witam,

w poniedziałek kupiłem sobie 5 nasion na seedbank.pl wyslalem hajs z mbank => na mbank tego gościa, na drugi dzień przyszło mailem "Stan zamówienia zmieniony na : WYSŁANO"
wysłano ? do piątku niema nasionek :// + Dodatkowo ZERO kontaktu ! GG / MAIL pisze od samego poniedziałiku nikt nieodpowiada - ma ktoś telefon ? / adres ?

G

Green

Guest
i znowu to samo jest przeciez na dole strony link do dobrego i co najwazniejsze prawdziwego seedbanku wiec poco wy zawsze musiscie ryzykowac szczegolnie znajac realia polskich seed shopow

K

kaka

Guest
Zdarzyło się :( ale przeciez to 10X zamówienie u nich więć tyle ludzi by oszukali ?

Matrio

Well-known member
Buchów
0
tam na forum posty mi kasowal kolo jak mu nie odpowiadaly....... :) zapewne wszystkie posty ustawione ;) edytowane itp.

Dzidek

Well-known member
Buchów
0
Nosz qrwa a ten seedbank wydawał się zacny... Szczerze zastanawiałem sie czy by ni zamowic z niego sionek...

K

kaka

Guest
wiesz ja zamówilem a jescze nic mi niewyrosło (szły równo tydzien)

growmen

Well-known member
Buchów
0
ale wy dziwni jestescie :D zanim cos kupicie najpierw trzeba sie zapoznac z oferta wszytskich sklepów sprawdzic jakie ludzie mają komentarze (ale nie na forum tego sklepu tylko na jakims innym) To ze otrzymasz nasionka z takiego pseudo sklepu i ci wykiełkuja to jeszcze o niczym nie świadczy bo liczy sie przeciez efekt końcowy a nie to czy nam wykiełkuje kupisz sobie konopie przemysłowa tez ci wykiełkuje nawet 100% i co z tego zrobisz ??

ja wszytskim polecam www.cannabis.fr.pl ponieważ jest to sprawdzony sklepik dostajecie oryginalnie zapakowane nasionka z zagranicznych sklepow. mysle ze ceny sa rowniez dobre ja bym nie kupil nigdzie indziej

H

hwdpik12

Guest
najlepiej to pojehac do holandii i nakupic sobie nasiopn

[ Dodano: 2006-11-09, 22:07 ]
polak na polaku robi tylko walki
lol :queen: :pr:

[ Dodano: 2006-11-09, 22:10 ]
czy ktos kopywal jusz nasiona ze stronyhttp://quakemind.republika.pl/http://quakemind.republika.pl/

[ Dodano: 2006-11-09, 22:11 ]
bo one sa mi podejzane sa za tanio
odp?????

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
10
Dlaczego podejrzanie tanie? są to dobre sionka z upraw krajowych :D dlatego taka a nie inna cena. Możesz brać od niego jak i od cannabis.fr.pl . Następnym razem zanim kupisz coś w ciemno zobacz na naszym forum czy już ktoś nie sprawdzał tego sklepu.
Lub na hypciu.. chociaż niektórym tam recenzentom nie ufam..

Możesz również kupić femi z cannabisu, dobre rozwiązanie dla tych co mają załóżmy 5 donic i chcą wszystkie zapełnić.. a nie liczyć na fart :).

olonygaz

New member
Buchów
0
dzięki bogusik2,wiesz co ja robie stale,pale,pozdrowionka paamietaj że alkochol rodzi pżemoc a nie k.***a ziele

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół