nasiona marihuany

Osuszacz na 1m2

Wyszukiwarka Forumowa:

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
4,663
Odznaki
5
Szkoda miejsca w namiocie na osuszacz. Lepiej postawić w pomieszczeniu i dobry wyciąg w namiocie

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Buchów
22,456
Odznaki
5
Użytkowałeś któregoś tak zeby stał w namiocie ? Ma to sens ? Czy lepiej od razu takiego co ma na papierze 90m2 i postawić w pomieszczeniu czy nawet później w domu co by pranie suszyć

Jak dużo on podnosi Ci temperaturę w takim pomieszczeniu 20 m2 ?
Nie nie uzytkowalem w boksie,latem mocno podnosi zima nie

Leniwy

Well-known member
Buchów
492
Odznaki
1
Szkoda miejsca w namiocie na osuszacz. Lepiej postawić w pomieszczeniu i dobry wyciąg w namiocie
Wyciąg to mam dobry tylko jak odpalę na maksa to sciany zaciąga do środka ;) a dwa to słychać w całej chacie. Dlatego chciałbym obniżyć wilgotność żeby i wyciąg mógł pracować ciszej na wolnijszych obrotach

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
4,663
Odznaki
5
Jak wsadzisz do boxa to może np dmuchać gorącym powietrzem na krzaki... Na pytania "wsadzić do boxa czy na zewnątrz" "o ile podniesie mi temperaturę" "jaki wydajny osuszacz potrzebuje" nie da się odpowiedzieć bo to zależy od wielu czynników. Jak chcesz suszyć i nie chcesz podnosić temperatury to najlepszym rozwiązaniem będzie klima.
Ja mam nieogrzewane pomieszczenie około 7m2, bez wentylacji, dobrze docieplone i przy temp. zewn. 0 stopni 600w Leda i 580w osuszacza temp. przekracza 30 stopni ale osuszacz chodzi non stop
FLIR3680.jpg

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Buchów
8,009
Odznaki
5
Wsadzanie osuszacza do tak małego bosa nie ma sensu. Raz ze mocno podbijesz temp, dwa ze zabierzesz sporo miejsca, trzy od razu wyrzucisz osuszone powietrze po za namiot, nawet się nie wymiesza dobrze.

Leniwy

Well-known member
Buchów
492
Odznaki
1
Kurde mam problem i już nie wiem jak sobie poradzić. W pomieszczeniu mam w tej chwili 58-60% Rh a w namiocie 72%. Nawet jak odpale wentylator na maksa to schodzi do 67% i ani procenta mniej.

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
4,663
Odznaki
5
już nie wiem jak sobie poradzić
Druga strona dywagacji nt osuszaczy a Ty dalej nie wiesz jak sobie poradzić ? ;)
Normalne że w boxie będziesz miał wyższe rh... Krzaki transpiruja a wymiana powietrza w boxie jednak trwa jakiś czas... Przy zgaszonych światłach różnica powinna być nizsza

Leniwy

Well-known member
Buchów
492
Odznaki
1
Druga strona dywagacji nt osuszaczy a Ty dalej nie wiesz jak sobie poradzić ? ;)
Normalne że w boxie będziesz miał wyższe rh... Krzaki transpiruja a wymiana powietrza w boxie jednak trwa jakiś czas... Przy zgaszonych światłach różnica powinna być nizsza
No własnie nie wiem jak sobie poradzić. Osuszacz zamawiać ?

Liv

Well-known member
Buchów
718
Ja nie wiem czy nie zrobię u siebie dziury z boku namiotu, wsunę tylko przód osuszacza, zakleję, wydmuch rurą i wlot od góry jak mam. Te namioty dobrze się tnie, nie rozrywają się dalej

MiczBuhanen

Well-known member
Buchów
4,663
Odznaki
5
Ja nie wiem czy nie zrobię u siebie dziury z boku namiotu, wsunę tylko przód osuszacza, zakleję, wydmuch rurą i wlot od góry jak mam. Te namioty dobrze się tnie, nie rozrywają się dalej
Nie daje rady u Ciebie ten budowlany ?

Liv

Well-known member
Buchów
718
Nie daje rady u Ciebie ten budowlany ?
Daje ale chce go wyrzucić żeby miejsce zrobić. Przy wyciągu ustawionym na max mam 55-62% jak teraz pada. Ręce pod dupą trzymam i czekam na splita. Dzisiaj gdzieś chce wcisnąć klimatyzator bo temperatura do 30 mi doszła.... jutro znajomy ma dzwonić do majstra od splita i grzecznie zapytać kiedy można odebrać. Jakbym wiedział, że tyle będę czekać na niego to bym zamówił nową jednostkę zewnętrzna 😑

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Buchów
3,815
Odznaki
5
Kurde mam problem i już nie wiem jak sobie poradzić. W pomieszczeniu mam w tej chwili 58-60% Rh a w namiocie 72%. Nawet jak odpale wentylator na maksa to schodzi do 67% i ani procenta mniej.
Sprawdź czy przypadkiem filtr wstępny nie masz za***any brudem przez to zmniejsza się przepływ powietrza

Cholender

Well-known member
Buchów
1,099
Odznaki
5
Sprawdź czy przypadkiem filtr wstępny nie masz za***any brudem przez to zmniejsza się przepływ powietrza
Jak mu sciany zasysa to raczej przepływ jest dobry, z resztą z tego co wiem to pierwsze grow na tym zestawie, więc filtr jest raczej nowy. Różnica rzędu 5-10% rh między pomieszczeniem, a boxem to chyba też norma.
Jak w pomieszczeniu jest 60%rh to raczej bez osuszacza się nie obejdzie

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany

Polecana klinika konopna GreenDoctor.pl

Góra Dół