nasiona marihuany

Oswietlenie

Wyszukiwarka Forumowa:

hashcel

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2013
Postów
37
Buchów
0
witam wszystkich,
pisze tutaj zeby nie zakladac nowego tematu.
mieszkam w uk i mam problem ze znalezieniem oswietlenia do pcboxa ;/ nie znalazlem jeszcze 32w zarowek . (szukalem philips tornado 32w) . bylem w tesco i tam takze nie ma . zostaje jedynie chyba ebay angielski. z racji tej ze jestem poczatkujacy prosze was o pomoc czy moglby mi ktos pomoc w znalezieniu tych 3 zarowek do owego pcboxa ? prosze o wyrozumialosc .
pozdrawiam hashcel


//
przepraszam, czytam 23 a mysle 32... znalazlem Philips-Tornado-Large-Bayonet-Turbo-Energy-Saving-light-Bulbs-23W-B22 tylko nie jest napisane jaka ma barwe
 
Ostatnia edycja:

Trol78

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2012
Postów
231
Buchów
0
ello a nie myslales o wrzuceniu tam CFL 125w Dual? nie grzeja bardzo i napewno styknie. Strzelam troche z ta podpowiedzia bo nie znam wielkosci Pcboxa...
 

hashcel

Active member
Rejestracja
Sty 31, 2013
Postów
37
Buchów
0
dopiero dzisiaj dostalem tego pc boxa i okazalo sie ze rozmiary to 360x340x190 (dl/wys/szer), nie za wielkie pudeleczko.... :( zastanawiam sie czy cos sie tam w ogole zmiesci .... mysle nad wzieciem z pracy grubego i twardego kartonu.. rozmiarowo by duzo bardziej pasowal niz ten pcbox sadze a tez by byl na 1 roslinke ... widzialzialem na forum takie pomysly tylko zdania sa rozne...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół