nasiona marihuany

Otarłem się o szaleństwo.

  • Autor wątku Usunięty 4166
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Nie masz co szukać po labach szkoda czasu. Chyba że masz jakiś cel. Jeśli boisz się o zdrowie to nic Ci nie będzie jednorazowa akcja pozostawia jedynie szramę na psychice i przy przyszłym paleniu normalnego tematu będziesz miał delikatne ataki paniki bo mózg będzie myślał że to znowu to samo ale przejdzie z czasem ten strach. Kolejna ważna rada z forum która krąży od lat. Nie pal gówna z nieznanego źródła.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Kiedyś kumpel poczęstował mnie buchem fake haszu, zwanym roboczo "zajobem". Masakra, poskładało mnie jakbym przyjął na klatę wywrotkę piachu, zamotka kompletna... Przez równo 10 minut. Po czym jak nagle się pojawiło, tak nagle znikło, ze świeżym umysłem, bez zamułki. Nigdy więcej
 
U

Usunięty 4166

Guest
Zrobiłem zdjęcia, średnio coś widać, ale nie mam lepszego aparatu.

Ps. widać te zdjęcia jakoś? Bo jak włącze edycje to je widzę, a jak zatwierdzę post to znikają.

 
U

Usunięty 65798

Guest
widać topa jak i linie papilarne :p możliwe że adlbock blokuje Ci zdjecia, wyłącz go i zobacz. Źle to nie wygląda, może to taki mocarz :D?
 

Kwitnący

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
146
Buchów
176
Kiepski aparat? Można po liniach papilarnych ciebie zidentyfikować ;)
 
U

Usunięty 65798

Guest
Mi się najlepiej zdjęcia topów robi z fleshem na papierze białym od sracza :D
 
U

Usunięty 4166

Guest
widać topa jak i linie papilarne :p możliwe że adlbock blokuje Ci zdjecia, wyłącz go i zobacz. Źle to nie wygląda, może to taki mocarz :D?
Nie no, jarałem jak smok, pewnie ze sztukę dziennie a w weekendy z 3 dziennie, od lat, więc wątpię, żeby mnie tak zioło roz***ało.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
Ogólnie jest to nowa substancja dość i ludzie właśnie po tym rzygają po przedawkowaniu. Jest to 5F-MN-24 czyli kolejny następca słynnego kana am-2201.
Ciekawe jakie efekty uboczne będą miały kolejne generacje. Pierwsze były mało zjadliwe. Teraz to chyba jest epoka RC nie testowanych nawet na szczurach.

Ładna

images


Kiedyś skun chemik maczany był bardziej mitem.


Ładne woreczki. Dają jakiś certyfikat analizy czy cus? Sklep ściema ? Bez znaczenia w ofercie jest coca
 
Ostatnia edycja:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ta pierwsza fota dziwny kolor wyglada jakby byla wycinana z plesnijacego topa i juz byla zakarzona ale jeszcze bez korzucha i szybko wysuszona
 

HaziBanani

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2017
Postów
31
Buchów
74
Na 99% chinskie syntetyczne thc, spsikane grubo musiało być z tego co opowiadasz. Mogły to też być metale ciężkie typu ołów wiem ze na internecie znajdziesz na zagranicznych stronach małe próbki na np metale ciężkie czy też inne brixy chuje muje , wrzucasz kawałek topa i woda musi się zafarbować na jakiś tam kolor i wtedy jest wiadomo :D

P.s jak patrzę na te zdjęcie to widzę bardzo lepkiego topa, tzn mocno lepkiego nie naturalnie mam rację? Jak tak to na 100% spsikane chujostwem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół