nasiona marihuany

otwierać czy nie

Wyszukiwarka Forumowa:

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam
przychodze z pytaniem, co jeżeli o 6 przyjdą smutni panowie i nikt im nie otworzy? wejdą z drzwiami czy przyjada innego dnia? Mam małutki namiock (jeżeli to coś zmienia)
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Jak masz podstawy żeby przyszli to najlepiej nie uprawiaj, poczekaj aż taka szansa przeminie.
Jeżeli mają przyjść o takiej porze, to już raczej będą na Ciebie mieć wszystko czego potrzebują, reszta będzie formalnością.
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Nie maja po co ale wiesz różnie bywa. Dlatego pytam czy jak im nie otworze to sobie pójdą i przyjdą na przykład jutro i wtedy dom będzie wyczyszczony wiec ich papiery chu*a dadzą bez twardego materiału który nie będzie już mnie ;)
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Jeżeli wejdą siłą efekt będzie ten sam jakbyś im otworzył - wejdą. Tak zawsze jest szansa, że przyjdą kiedy indziej.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Tak, będą pukać a jak nie otworzysz to przyjdą na drugi dzień, tak więc zrób zapas jedzenia i srajtasmy na cały okres uprawy i nie ma opcji przypalu :troll: nie no ludzie, myślisz że ktoś będzie pukać? ***na Cię i nawet nie będziesz wiedział kiedy i to nie jest kwestia otworzenia drzwi, zmień myślenie ...
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Tak, będą pukać a jak nie otworzysz to przyjdą na drugi dzień, tak więc zrób zapas jedzenia i srajtasmy na cały okres uprawy i nie ma opcji przypalu :troll: nie no ludzie, myślisz że ktoś będzie pukać? ***na Cię i nawet nie będziesz wiedział kiedy i to nie jest kwestia otworzenia drzwi, zmień myślenie ...
Pytam bo znam osobę która non stop spie****ala z ośrodka wystarczyło ze nie otwierał drzwi i sobie szli ;) mimo nakazu etc. Wiec jeżeli u mnie by było podobnie to na drugi dzień chata by była czysta .
Oczywiście jak mnie nie ***na tylko jak poprostu po mnie przyjdą haha
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Różnie bywa do mojego zanjomego nie mogli sie dostać to wezwali straż pożarną i wyważali dzwi takie hitorie lubią tez sie za czaic ja ktos wchodzi i wychodzi z mieszkania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół