nasiona marihuany

OUT ,09 by k...o hehe

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
na to najlepsza jest bomba atomowa hehe , jak ***nie nic nie zostaje , ja tak przygotowuje spota ,nie trzeba pielic -i dołek w ziemi jest na jakąs dobra mieszanke a od promieniowania to krzak gigant rosnie hehe- no poniosło mnie troche hehe

a teraz może pare foto zarzuce wkoncu
Zdj%C4%99cie000.jpg


to fota pesteczek , ale to nie wszystkie bo nie miesciły sie na zdieciu bo kom robione
Zdj%C4%99cie001.jpg


a tu pierwszy maluch wyłazi z ziemi jutro pewnie wylezie reszta



a tu inne maluchy na spocie
Zdj%C4%99cie002.jpg


Zdj%C4%99cie000%7E0.jpg


Zdj%C4%99cie001%7E0.jpg



od dzis na spocie mam nadzieje ze nie bedzie im za zimno bo bez hartowania , a inne które wysadzone od razu na spota maja sie dobrze i przymrozki im nie przeszkadzaja ,są malutkie jeszcze wiec fotek nie robiłem
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
a oto wychodzi z ziemi nowa tura a nastepne czekają
Zdj%C4%99cie001%7E1.jpg
 
Ostatnia edycja:

SanTerra

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2009
Postów
307
Buchów
1
dziwne to ostatnie zdjęcie, ten środkowy gigant to tak wydłużał?
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
no wyciągnięty ładnie lepiej coś z tym zrób bo reszta tez tak bedzie wygladała :/
 
G

Gość

Guest
spokojnie panowie stoją na oknie to sie ciągną , wiem co robie , pójdą na out zakopie je po same listki to dobra opcja na out bo -ziemia na słoncu szybko wysycha a tak korzeń jest niżej i pobiera wode , nic im nie bedzie - ale dziekuje że sie martwicie , i prosze o duuuuużo cennych uwag
 
K

koczy_obry

Guest
zawsze sie tak robi jak rosliny sa wyciagniete. ze troche sie je zakopuje. ja tak zrobilem :) ladniej wyglada. ja szczerze nie licze na wysokosc tylko na szerokosc. chce zastosowac supercropping.
 
G

Gość

Guest
a oto fotki z dnia dzisiejszego

Zdj%C4%99cie004.jpg

jedna roślinka troche podeschnieta nie wiem co jej jest druga obok wyglada zdrowiej

Zdj%C4%99cie003.jpg



to zdiecia tylko z jednego spota nie bede wrzucał wiecej fot maluchów bo wszystkie jednakowe
 

Lookas

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
144
Buchów
0
Porozsadzaj je bo są strasznie blisko siebie :freak2:
 
G

Gość

Guest
no bo długiej przerwie wróciłem do polski i to co zastałem mocno mnie zaskoczyło na spotach nie pozostał żaden krzaczek wszystko wpie****iły ślimaki , pozostało tylko 4 krzaczki uratowały je mrowiska , które walczyły ze ślimakami hehe
Zdj%C4%99cie387.jpg

to jest lr2 femi posadzony w maju do tej pory nie zakwitł , nasiona femi c.fr.pl - pomyłka w nasionach ? nie wiem ocb

a tu indika kill od franc crossed seed
Zdj%C4%99cie390.jpg


Zdj%C4%99cie391.jpg
 
G

Gość

Guest
Siemasz. Ja np. kupilem nasiona holland's hope i durban poison z c.fr.pl od nirvany i do tej pory nie zaczely kwitnac :pl: niezle mnie to rozpie****a
 
G

Gość

Guest
a mnie zaczyna rozpier... fakt że lr2 femi nie zakwitł od maja i że na femi zaczynają sie pojawiac jaja , czy ktoś może coś poradzic w tej kwesti
 

ownazor

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2008
Postów
205
Buchów
0
a mnie zaczyna rozpier... fakt że lr2 femi nie zakwitł od maja i że na femi zaczynają sie pojawiac jaja , czy ktoś może coś poradzic w tej kwesti


pojawiaja sie same jaja czy kwiaty zenskie tez??? bo jak same jaja to cie w hu*a zrobili ze to femi a jak jaja na babce to masz herma i masz lipe...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół