nasiona marihuany

[Out 14] 30 +/- Andromeda - 20 +/- Auto Haze, AK 47, Bigberry

Wyszukiwarka Forumowa:

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
dawno nie widzialem takich gigantów!
bedziesz miał z tego pare kilo suszu xD
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
pierwsza fotorelacja przy której mi sie oczy szeroko otworzyly... serio, za rok obowiazkowo kopce. doniczki strasznie ograniczaja rosliny. ja ***ie ty tam musisz im jakies balustrady pie****nac zeby sie nie polamaly, no stary graty w chuuj ;] jestem w szoku, gdzie ty to to wszystko schowasz :) duzo tej plechy tam Ci sie robi ? nie moge sie napatrzec :D
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Bez kitu niektóre trzeba będzie popodpierać, w następnym tygodniu pojadę popodpieram odgałęzienia. Już teraz jedna gałązka się złamała to ją odciąłem i się właśnie suszy.
 

HenDi

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2014
Postów
74
Buchów
1
Ładne geny + dobra ręka = to co na zdjęciu ;)) tylko pozazdrościć
 

Anasaer

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2012
Postów
130
Buchów
0
Bez kitu niektóre trzeba będzie popodpierać, w następnym tygodniu pojadę popodpieram odgałęzienia. Już teraz jedna gałązka się złamała to ją odciąłem i się właśnie suszy.


Bez kitu kolego to ja Ci powiem, że dobry ogrodnik powinien zawsze ze sobą mieć sznur i nożyce! Tym bardziej jesienią. Ja co wizytę mam załamane minimum 2-3 gałązki. Najwięcej złamanych miałem 7 po paru dniach nieobecności, tak puchnie. Ze wszystkich, tylko jedna gałązka nie przeżyła, także elegancko. Podwiąż te, o które masz obawę że pie****ną, bo szkoda po prostu. Niektóre łodygi rosną prawie pod kątem 90 stopni od łodygi głównej. Powodzenia, ładne zdrowe i wczesne rośliny, super
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
U mnie tak samo puchną normalnie w oczach. Za kilka dni pojadę i odciążę te łodygi co się najbardziej wykładają - pociapie trochę, a niektóre poprzywiązuje. Te z wczesnych sezonówek to już są ładnie popuchnięte i dochodzą już to końca. Mi narazie fartem jedna się tylko złamała to po ostatniej wizycie zawinąłem ja do domu. A co do autmoatów to razem wszystkiego wyszło mi:

627,99

Pozdro :D
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
U la la to nieźle, gratuluję ;] Powodzenia dalej <coolpalacz>
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siema wczoraj byłem na spocie, ściąłem 2 wcześniaki gdzieś tak po 40% aby doły sobie jeszcze ładnie podochodziły. Na spocie wszystko elegancko puchną sobie ładnie, pleśni tyle co i nic, pogoda jest (była) dobra więc banan na twarzy. Za kilka dni wstawię ile wyszło suchego.

Ścięte 2 wczesne po 40%:





Reszta:























Najlepsze kozaki:





 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Robi się Grubo I Tłusto...znaczy się jest GIT! Teraz jeszcze tylko 2-3 tygodnie i będzie maks co może z nich być ;)
Pozdro!
 

weedtrio

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
297
Buchów
4
Chyba wygrasz outdoor moster kolego :D Ile te największe mają metrów ?

lepszym sprzętem, przy zachodzie słońca takie zdjęcie by można bylo zrobic, maasakra :D
Zima tego roku będzie na kozaku :D
 

Dr Eddy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
257
Buchów
0

:zombi: OOoo gruubo :D Powiedz cos wiecej o tym potowrze, mysle ze nie tylko ja chętnie sie dowiem co nieco o nim <joint>
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Niektóre mają ponad 2 metry dochodząc do 2.5 na oko. Są to Andromedy od Som'a, na większości był robiony fim, nawozy co dostały to azofoska w granulacie i potafoska również w granulkach. Tydzień temu dostały też Atami B'Cooz Booster i puchną jak po***ane - kwitując :D
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Siema byłem na spocie i wk***iłem się 2 Andromedy zostały połamane przez wiatr który ostatni mi czasy hulał sobie beztrosko :D Zostały one ścięte w połowie tuż pod złamaniem które zostało zrobione. Tym razem mam tylko kilka fotek, za tydzień wstawię obszerniejszy up. A i mam wynik z poprzedniego cięcia.

Łodyga w jednej Andromedzie:



2 połamane Andromedy:





Tyle wyszło z poprzedniego cięcia - 343.9

 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
masakra te andromedy.. masakra...
gryzł bym jak szynke!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół