nasiona marihuany

Out 2007

Wyszukiwarka Forumowa:
G

GrowFather

Guest
W sezonie 2007 będe sadził 3 odmiany

edit
niewypał

Ostatnia edycja:

adehade

Well-known member
Buchów
0
Spoko

Życzę Ci bezproblemowej upraawy :thumright:

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
goodlock :thumright: :thumright:

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Buchów
3
*Mr.Green*, Jeśli nie uprawiałeś jeszcze nic to odpuśc sobie Maroca choc nie twierdze że sobie nie poradzisz pozdro

[ Dodano: 2006-08-27, 20:01 ]
Pozostałe dwie to jedne z najprostszych w uprawie.

Buddahh

Well-known member
Weteran
Buchów
1
Ja na Out 2007 Planuje tez trzy uprawy a dokładnie:

Early Special - Ogulnie chodzi mi i szybkie i nienajgorsze zbiory.A Ta odmiana bardzo szybko kwitnie (podobno) bo jak moze zacząć kwitnac przy 24h na dobe ..

Passion # 1 - Ogulnie same dobre rzeczy onim słyszalem.Poprostu Pewniak nienajgorsze zbiory,moc konkretna .. i dobra na polski klimat.

Early Bud/Hollands Hope - Early Bud-dobra na polski klimat,dobra moc i zbiory niezle. Albo HH Zobaczymy jakie bedzie te co teraz uprawiam.Jak mi sie spodoba to chyba znów HH Bede uprawiał.

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Buchów
3
Early Special - Ogulnie chodzi mi i szybkie i nienajgorsze zbiory.A Ta odmiana bardzo szybko kwitnie (podobno) bo jak moze zacząć kwitnac przy 24h na dobe ..
Pred chwilą czytałem na forum jak ktoś ją odradzał bo nie za bardzo sobie radzi.

Buddahh

Well-known member
Weteran
Buchów
1
kikijones napisał:
Pred chwilą czytałem na forum jak ktoś ją odradzał bo nie za bardzo sobie radzi.

Jak Early S moze sobie nieradzić w polsce jak to krzyżówka z rudelliansami ...:/

*Mr.Green* napisał:
Ogólnie Erly Buda mam w tym sezonie i niespełnia moich oczekiwań

to nieciekawie bede musiał cos innego wziąść...

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
ja mam zamiar za rok na out wrzucic

Blue Mistic

Northern Light

Shaman

i moze Maroc (jak seedy dostane)

pozdro

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Buchów
0
No plany planami ale co z tego wyniknie???
Życzę każdemu soczystych topów i smacznego palonka.
Sam nie wiem co zasieje ale chyba coś wcześniejszego i o stosunkowo dużej mocy.
Coś sie wybierze. :thumright:

Shogo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
tylko to bedzie za rok , a co bedzie za rok nie wiem czy dozyje ;]

rusko

Well-known member
Buchów
0
ja wiem ze za rok bede miał duzo pracy przy takiej ilosci pestek jaka posiadam :king:

adehade

Well-known member
Buchów
0
ES jest dobra na nasz klimat ja mam cały czas na balkonie i jest spoko. Co do kwitnienia że szybko dochodzi to u mnie się nie sprawdziło

Buddahh

Well-known member
Weteran
Buchów
1
a kwitnie ci juz wogule ?? a co myslicie o hawai skunk ? na polskie warunki ? poodobno da se rade ... wtedy bym mial dwie mocne odmiany ( passion,Hawai skunk ) i jednom słabszom która szybko kwitnie czyli własnie mysle o Early S ... chyba ze mozecie mi polecic jakąś szybko kwitnącom odmiane na pl klimat ??

[ Dodano: 2006-08-28, 20:00 ]
Bo myslałem ze HH bedzie szybka bo wszedzie piszom ze dobra odmiana gdzie jest lato krótkie .. a tu h*j .. do teraz niekwitnie .. bede musiał poczekac az dzien sie zrówna z nocą .. przynajmniej wiem o tyle wiecej ze niewierzyć temu co piszą :pr: :queen:

[ Dodano: 2006-08-28, 20:05 ]
ale mysle ze sie dogadam z kolesiem z cannabis.fr i mi jeszcze dozuci do zamówienia trzy pestki HH to zrobie sionka z tego.

Ł

łogerro

Guest
Mam pytanko-mam teraz troszkę kaski bo pracuje przez wakacje i zastanawiam czy jak kupie teraz nasiona na out 2007 to czy będą się różniły od tych kupionych w maju?(czy mogą sobie tak długo leżeć)

bobsk8

Well-known member
Buchów
0
Myślę że nic sie nie stanie. Nasionka mają zapas sub. odżywczych na okres 2lat także zależy głównie od pestek, a nie od okresu kupna. Na cannabis.fr.pl będą dostawy na marzec, nowe odmiany i uzupełnią zapasy więc jak możesz to wstrzymaj sie i poczekaj do marca :thumright:

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół