nasiona marihuany

Out 2008 Początkujący :) LowRyder#2 i gratis

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
nie pie****cie. wy po prostu kiełkować nie potraficie lr nie kiełkuje tak latwo jak inne odmiany

nawet najlepsze metody nie pomogą jak sie ma chu**we pestki
 
S

szyyyyy

Guest
Dlaczego taki nerw ???:D To są dopiero moje początki z uprawianiem gandzi i wielu żeczy nie wiem ale z czasem się naucze :) Narazie będę dobrej myśli że to będą panieniki :D:harvest:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Nie nerw, tylko moglbys miec 5 Lowryderkow a tak to masz jednego :sunny:
 

blantek

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
87
Buchów
1
jak na pierwszy raz to jest git:) żebyście zobaczyli moje roślinki to byście zawału dostali one są takie chu.... ze to poezja, może niedługo wrzucę tutaj fotki:)
 

Degustator

Banned
Rejestracja
Cze 6, 2007
Postów
120
Buchów
0
nawet najlepsze metody nie pomogą jak sie ma chu**we pestki

Jak to powiadaja z gówna bata sie nie ukreci;P I tek dobrze jest jak jest... Trzeba sie cieszyc i byc cierpliwym a i plony przyjda z czasem:D
 
S

szyyyyy

Guest
No dokładnie, ja się ciesze że wogóle rosną :)<coolpalacz> A jak oceniacie moje krzaki w skali 1-10 ??:sunny: I czy ten Floromix jest dobry cio ??<shiza>
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
ladnie rosna mi na oucie rosna duzzo wolniej moze jest umnei troche zimniej ;)
ale jeszcze nadrobia jesli bedziesz mial mena i babe zrob sionka wyrobisz sie z druga partia jeszcze a nasion bedziesz mial duzo :)
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Witam! w tym sezonie też będzie moja pierwsza hodowla i też LR#2. Jeśli chodzi o nasionka to ja kupiłem na Sidbanku i wykiełkowało 10/10! Moje roślinki jak narazie wyglądają podobnie. Życzę powodzenia!
 

blantek

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
87
Buchów
1
tak po mojemu to daje 8\10 ładne roślinki oby tak dalej :)
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
ladnie rosna mi na oucie rosna duzzo wolniej moze jest umnei troche zimniej ;)
ale jeszcze nadrobia jesli bedziesz mial mena i babe zrob sionka wyrobisz sie z druga partia jeszcze a nasion bedziesz mial duzo :)

ciekawe jak... po pierwsze LR zakwitnie za 2 miesiace a ten gratis jak bedzie 12/12 czyli we wrzesniu. A po drugie jesli nawet obie rosliny zakwitlyby w tym samym czasie (co jest oczywiscie niemozliwe) nie ma zadnej pewnosci ze AF by pozostalo. Nie dawaj chlopakowi takich rad bo sobie zmarnuje planty.
 
S

szyyyyy

Guest
A i tak nie miałem zamiaru robić eksperymentów na moich pomidorkach... :D Ale proszę nie kładźcie mi do głowy głupot bo tak jak kolega napisał "zmarnuje planty" a tego nie chce hehehe:sunny:
 
S

szyyyyy

Guest
:)

Co z tym Floromixem mogę tym podlewać moje piękności ?? :) w najbliższym czasie wrzucę zaś kilka fotek i będę liczył na ocenę z waszej strony, komentarze i uwagi :)
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
Jeżeli ma dobre proporcje to dlaczego by i nie. A tak ode mnie. Ja wystrzegam się nawozów od florowita. Już kiedyś się na nich przejechałem. Strasznie zakwaszają glebę.
A LR podlej tym jeszcze góra dwa razy a potem czymś co będziesz stosował na kwitnienie i powinno być GOOD.
HBSH - A z kąd wiesz czy nie zakwitnie jak będzie na polu 13,5/10,5?? :pr:rozwaliło mnie to/ No ale przynajmniej przesłanie oczywiste było
 
Ostatnia edycja:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Jeżeli ma dobre proporcje to dlaczego by i nie. A tak ode mnie. Ja wystrzegam się nawozów od florowita. Już kiedyś się na nich przejechałem. Strasznie zakwaszają glebę.
A LR podlej tym jeszcze góra dwa razy a potem czymś co będziesz stosował na kwitnienie i powinno być GOOD.
HBSH - A z kąd wiesz czy nie zakwitnie jak będzie na polu 13,5/10,5?? :pr:rozwaliło mnie to/ No ale przynajmniej przesłanie oczywiste było

chyba kazdy debil wie, ze konopie nie maja zegarka. Jak inaczej mialem napisac zeby bylo jasne??? :pl:
 
S

szyyyyy

Guest
Dla mnie to było spoko wytłumaczone, bo i tak się na tym nie znam :) a teraz moje pomidorki mają tak około 14/10 słoneczka :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół