nasiona marihuany

OUT 2010 AK 47 AF & WhiteWidow by Leszcz

Wyszukiwarka Forumowa:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Od samego rana poprawił mi sie humor bo moim oczom ukazały sie zalążki topków :smokee: Jedynie co mnie ciekawi to dlaczego krzaczki sa takie małe , powinny pie****nac na 2 metry a tu troche ponad kolano ( mam 1 , 90 wzrostu ) .

Oto fotki 1 damy :












A teraz 2 dama , która jest bardziej rozwinięta ale wysokoscia niestety nie grzeszy :











Mmm , palce lizac ;]
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Dzisiejsze Zdjęcia
Jakość pozostawia sporo do życzenia ale coś mi aparat nie chciał ostrości łapać .
A co do roślin to myślę ze jeszcze będzie co z tego , na zdjęciach tego nie widać ale żywicy ( chyba tak to się nazywa ) jest pełno na listkach przy topach , wogóle lepiej wygląda to w rzeczywistości .









I ta lepsza księżniczka :


Dla porównania drugie zdjęcie sprzed 2 tygodni :










Ile jej jeszcze zostało ??
:spalony:
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
zostalo jej jeszcze tyle az bedzie dojrzała:freak:

Po co zaśmiecasz mi watek takimi wypowiedziami , jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz nic , tyle co ty to ja tez wiem . Pytam bardziej doswiadczonych ode mnie ile taka roslina moze jeszcze ( jak to nazwałeś ) dojrzewac .
 

fiferr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2010
Postów
129
Buchów
0
słabe te foty żeby dobrze ocenić, makro by się przydało. moim zdaniem min 3tyg (w zależności od pogody)
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Bo w sumie ostatecznie moze kwitnąc do konca pazdziernika , tazke czasu ma . Tylko musze zaopatrzyc sie w srodek na plesn <joint>
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Bylem dzisiaj u moch dam i sie nieco wk***iłem , na jednej tzn tym lepszym krzaczku pojawiła sie plesc :zjarany: , i to w glownym topie wiec strasznie lipa .
Udciołem wszystkie zakazone topy no i zobaczymy co z nia bedzie dalej . Zaimplikowałem srodek na plesc z woda , ale i tak mysle ze pojdzie na straty .
Ogladnolem uwaznie drugi krzak w poszukiwaniu plescni i ku mojej radosci jej nie ma . Drugiemu tez podalem srodek na plesn bo jak z 5 miesiecy czekania nie bede mial ani troche jarania to sie mocno wk***ie :spalony:.
Oto foty krzewu bez plesni :





A to ta " lepsza " z ucietym glownym topkiem :







Owy top , widac na nim plesn ale jakosc jest hujowa bo mi sie aparat popie****il :




No i tyle .
Mam jeszcze nadzieje na ten drugi krzak no wale teraz wiem ze w outdorze nigdy niczego nie wolno byc pewnym =p :spalony:
 

RasKoon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 2, 2010
Postów
99
Buchów
0
ladnie to sie prezentuje, ciekawe co z tego bedzie, pewnie juz sie niecierpliwisz? :)
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
ladnie to sie prezentuje, ciekawe co z tego bedzie, pewnie juz sie niecierpliwisz? :)

Niecierpliwie sie jak cholera , tym bardziej ze liczyłem na jakies 10 razy lepsze plony ;] a tu przyroda inaczej karty rozdała :spalony:
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Witam
Harvest był 2 pazdziernika , pogoda zapowiadała sie wtedy swietnie ( do 15 mialo byc full slonce ) ale ze drugiego krzaka zaczela lapac plesn to nie bylo sie nad czym zastanawiac . Pisze post dopiero teraz bo nie mialem dostepu do neta ale zdjecia sa za to lepszej jakosci jak poprzednie .

Miały strasznie mocny , intesywny cytrusowy zapach . W smaku - ideał , najlepsze zielsko jakie paliłem . Nie było tego duzo ale za to jakosc ... Mmm .












I teraz zdrowe drzewo :





















Ogolny zarys miejscowki



Plany za rok :
Mysle ze kolo 10 passionow , zeby cos latwiejszego i pewniejszego a nie porywac sie z motyka na słońce .

EdiT@
Napisalem 10 pasionow ale chodzilo mi wlasnie raczej o jakies crossy pewniaki tzn
cos typu Passion#1 x Purple Power , Passion#1 x Early Girl albo Maroc x Shaman

Zmiana miejscowki bo ta jest srednia .


Komentarze mile widzianie .
 
Ostatnia edycja:

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Mimo wszystko Leszczu masz jakieś swoje palenie, główna idea zrealizowana ;)
Co do out 2011, 10 passionkow ? Wez po 5 szt. np. 5x Passion #1 i 5x Shaman/Durban Poison - jednym jaraniem szybko sie znuzysz ;) A dobra sativa to dobra sativa ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół