nasiona marihuany

Out 2012 by antek pestki od GGS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

Guest

Guest
KRZACZKI ŁADNE z co do grzyba to jeden taki i jedziesz na przeszczep wątroby oczywiscie jak przezyjesz :)
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Siemano wczoraj ściąłem krzaki od Masy.Trafiły mi się dwa pheno jedno fioletowe topy zbite i pachnące jabłkiem,winogronami.Drugi plant z luźnymi topami ale oszronionymi na maxa.pachnie jak typowy skun

Leżą!!





Power S

Oklapnięty jak zwykle :D





pzdr
 
Ostatnia edycja:

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Siema Up

Tak jak myślałem plant Passion x Rudealis nie wytrzymał i dead więc na spocie zostało 4 rośliny.Nie było mnie 10 dni planty dostały 150% nawozów i lecą.

Czekamy :D















Maroc wygięty od ciężaru topów :D







pzdr
 
Ostatnia edycja:

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Witam byłem dzisiaj na spocie obadać sytuację 3 z 5 rośli kończą swój żywot i zostaną ścięte za 1 tyg max 2 dwie Easy S x Passion i Maroc,reszta czyli Passion x Rudealis musi czekać i P.Maroc który kwitnie już dobre 7 tyg ale jeszcze mu\ brakuje.

Foto wrzucę na harvest ale za bardzo nie ma dla kogo??

pzdr :D
 

Moon

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
79
Buchów
0
wrzucaj, sporo osób:zjarany: siedzi cicho i obserwuje Twoje poczynania
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Up

Po wczorajszej wichurze jaka przeszła u mnie na rejonach postanowiłem dzisiaj smyknąć na spota.Tak jak myślałem wiatr połamał mi wszystkie rośliny które i tak były połamane he,więc kose przyśpieszam i tnę siewki w sobotę bo nie mam innego wyjścia.

Tak jak podejrzewałem że planty najzwyczajniej będą się łamać pod ciężarem topów i to że miały po 3 a nawet 4 metry.No cóż takie uroki outorowców.Fotorelacja powoli dobiega ku końcowi.Zrobię jeszcze max dwa up jeden ze ścinki a drugi po suszi i wadzę

Nie miałem swojego aparatu więc fot nie dużo i marnej jakości




















Dzisiaj plan został zmieniony i pod nóż poszedł jeden plant Maroc zdjęcia z trymu.Na oko około 300g suszu więc ładnie :D Topy zbite,oszronione a zapach powala coś pomiędzy gumą balonową a zapachem winogrona....pięknie :D











pzdr :D
 
Ostatnia edycja:

iwik20

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2011
Postów
178
Buchów
0
Mega Kwiatuszki :jaraczz::jaraczz: a co do wichur to mam ten sam problem tylko ze posadziłem w donicach 50L byłem wczoraj na spocie a tu roslinka leżakuje :pl::pl::pl: na szczescie jej nie złamało . Pozdro z fartem do konca ;) oczywiście Leci Buch :spalony:
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Siema przyfurczałem i skosiłem następnego planta tego ze zdjęcia i oskubałem wszystkie ***ane odrosty z pozostałych dwóch.









pzdr
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół